Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק מתחרה בדייסון V8 של שיאומי.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבדל זניח (יש לנו את שניהם במשפחה) - הבדל קוסמטי בכיסוי העליון ואיזשהו הבדל בתוכנת ניהול מנוע (לא מורגש).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגיל או פרו?

כי את הרגיל יש גם בפחות מ-700 ב-KSP.

ומה ההבדל ביניהם בכלל?

מלבד ההבדל הקוסמטי, שמתי לב שלרוב PRO מגיע עם אחריות יבואן רשמי (שנה אחריות על הסוללה) בעוד שהרגיל מגיע מיבוא מקביל (חצי שנה אחריות).

ב XISTORE באילת נאמר לחמי שמדובר ביבואן רשמי, אך תעודת האחריות שהגיעה עם המכשיר הייתה של יבוא מקביל עם אחריות של חצי שנה בלבד לסוללה.

אחרי כמה שיחות ומיילים, הם שלחו לי תעודת אחריות של היבואן הרשמי בהתאם לסיריאלי של המכשיר, אבל לדעתי זו הייתה לקיחת אחריות על הפשלה של נציג המכירות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. מעדכן שהזמנתי את ה-V9PRO באתר של XISTORE.

מצאתי קופון (reutfriends) שהוריד את המחיר ל- 789 ש"ח.

מסתבר שהחנות הזאת שייכת לקריסטילנו שהוא היבואן המקביל שמוכר גם ב-KSP.

הביקורות על החנות והשירות די גרועות ברשת למען האמת.

אבל זה לא משנה כי אם אני רוכש מחנות אחרת (לדוגמא KSP) - השירות הוא גם מול קריסטילנו.

האחריות היא לשנתיים על המכשיר ללא התייחסות לזמן אחר לסוללה.

https://www.xistore.co.il/items/2263280-DREAME-V9-PRO-%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%A8%D7%A9%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-24-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D#techDetailsAName

הם טוענים שזה ייבוא רישמי - למרות שהאתר מציין שהם יבואן מקביל.

בקיצור. זאת העסקה.

בואו נקווה שיגיע ולא יתקלקל.

הזמנתי משלוח לנק' איסוף שהיה ללא עלות תוך 14 ימי עסקים.

שליח תוך 3 ימים היה בתוספת של 39 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות את ה'לא פרו' ב-699 ש"ח? אותה חנות/יבואן/אחריות כולל משלוח.

https://dlz.co.il/%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-dreame-v9-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99/

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות את ה'לא פרו' ב-699 ש"ח? אותה חנות/יבואן/אחריות כולל משלוח.

https://dlz.co.il/%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-dreame-v9-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99/

תודה על הקישור, ולכל מי שששלח סקירות לעיל.

הזמנתי אתמול בבוקר, הגיע הבוקר עם שליח עד הבית.

בניה מרגישה איכותית, עוצמת שאיבה מדהימה, וכללית נראית אחלה עסקה בשביל 700 ש"ח

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד ההבדל הקוסמטי, שמתי לב שלרוב PRO מגיע עם אחריות יבואן רשמי (שנה אחריות על הסוללה) בעוד שהרגיל מגיע מיבוא מקביל (חצי שנה אחריות).

ב XISTORE באילת נאמר לחמי שמדובר ביבואן רשמי, אך תעודת האחריות שהגיעה עם המכשיר הייתה של יבוא מקביל עם אחריות של חצי שנה בלבד לסוללה.

אחרי כמה שיחות ומיילים, הם שלחו לי תעודת אחריות של היבואן הרשמי בהתאם לסיריאלי של המכשיר, אבל לדעתי זו הייתה לקיחת אחריות על הפשלה של נציג המכירות.

תודה שהארת את עיני עם הנקודה של האחריות

שלחתי אליהם מייל, ותוך 5 דק' קיבלתי תעודת אחריות חדשה לשנתיים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שהארת את עיני עם הנקודה של האחריות

שלחתי אליהם מייל, ותוך 5 דק' קיבלתי תעודת אחריות חדשה לשנתיים

של קריסטלינו (רשמי) או מ.ברוכים (מקביל, עם אחריות סוללה לחצי שנה)?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט לרכוש את ה Jimmy על פני V9. לאור מה שקראתי באינטרנט.

שלא מעט מכשירי V9 מגיעים למעבדה, לעומת מכשירי ג'ימי. יש מה לדעת לגבי המותג ג'ימי?

ספציפית מתלבט לגבי הדגם הכי חדש שלהם

https://ksp.co.il/?uin=75407&appkey=1002&enter_zap=1&store=shipment&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap&param=2019

779 עם שנתיים אחריות, רשמי

וסוללה נוספת מתנה, שזה גם נחמד

אז למה הרבה פה מתלהבים מהשיאומי V9 וכמעט ואין התייחסות לג'ימי? מה אני צריך לדעת?

אני רואה שיש למטה בעמוד מוצר גם טבלת השוואה

174797227-9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של קריסטלינו (רשמי) או מ.ברוכים (מקביל, עם אחריות סוללה לחצי שנה)?

קריסטלינו

אחריות לשנתיים, שנה לסוללה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מחייה את השרשור. מתלבט באותה נקודה. באתרים יש פידבקים לא טובים על אמינות הדייסון V10 . לא יודע אם זו מלחמת טוקבקיסטים ממומנת. בכל מקרה משיקולי עלות מתלבט בין השיומי Dream לבין הג'ימי, כשלטובת הג'ימי אפשרות סוללה נשלפת, כך שכשיזדקן יהיה קל להחליף או לרכוש עוד אחת משומשת ולעבוד עם שתיהן וכך להשיג זמן עבודה כפול.

הכי חשוב לי זה פשטות שימוש, אמינות ואיכות האחריות. נוטה לכיוון הג'ימי אבל פתוח להכל. תקציב לא קריטי גם עד 2500 אבל לא אבזבז אותו על דייסון שנזרק לאחר (ללא) כבוד מהרשימה של קונסיומר רפורטס. קראתי את הדוח שלהם והם מדברים על איכות ירודה בשנים שלוש עד חמש. אשמח לאינפוט, תודה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת חורג מהדיון, אבל המוצר מעניין ועד לפני כשבוע לא ידעתי שהוא בכלל קיים.

למישהו יצא לנסות?

[h=1]HIZERO[/h]

https://zuzu.reviews/%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%a9%d7%99%d7%9d-hizero/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...