Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הכרות פארטקליק - אתר חלקי חילוף לרכב הגדול בישראל

PartClick
שימו לב! השרשור הזה בן 1282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיהיה בהצלחה!

מה לגבי חלקי קוסמטיקה לרכב, כגון פגושים? מתוכנן להיות בהמשך או שמדובר רק על חלקי חילוף "מכניים"?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר לדוגמא: שהחיפוש יאפשר לי לראות כל מה שאתה מציע ל- יונדאי. דגם גטס. שנה 2005.

בלי לבחור שמנים ואז לחזור ואז פילטרים.

אלא כל המוצרים לסוג הרכב שלי.

בול. להזין סוג רכב ולקבל את כל החלפים הזמינים באתר לדגם הרכב הספציפי שלי. חוסך הרבה זמן שיטוט.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מאוד חסר לי מחירים באתר.

אני מדבר על דעת עצמי כמובן, אבל כאשר אני נכנס לאתר ורואה כי בשביל לדעת מחיר למוצר אני צריך להתקשר אל החנות, אני ממשיך הלאה.

אני נכנס לאתר גם בשביל להשוות מחירים וגם לחסוך את הזמן של הטלפונים.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בול. להזין סוג רכב ולקבל את כל החלפים הזמינים באתר לדגם הרכב הספציפי שלי. חוסך הרבה זמן שיטוט.

מסכים איתו^

בנוסף להוסיף פלסטיקה, למשל אני מחפש סמל לרכב והוא לא מופיע תחת אף קטרגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני פוץ פה כלפי שאר החברים, אני ממש מעריך את כולכם.

אבל בt בן אדם - מעלה יוזמה שלדעתי רובנו נרוויח ממנה - ואנשים במקום לעודד ולתת פידבק בונה מספרים לו על משה חלפים בפתח תקווה. נו באמת...

ברור שיש עוד דרך לאתר. שיש טעויות. ולא הכל 100%. גם באתרים שמושקעים המון כסף בחו"ל יש טעויות.

אבל נראה שיש רצון לעשות ולהקשיב - ואני מאמין שאם באמת הוא יתמיד בזה - זה יהפוך להיות דרך מאוד מרכזית שאנשים רוכשים חלפים ברשת. אחרי משה חלפים כמובן :lol:

אהלן, תודה על ההבנה קודם כל, אכן אנחנו הולכים בדרכם של האתרים בחול ומעוניינים לעשות כאן שינוי, אנחנו לוקחים את כל התגובות כאן באהבה ונעזרים בהן (גם בשליליות וגם בחיוביות) באיך לשפר את האתר, האתר עובר שינויים על בסיס יום-יומי, אז שיצא תוצר מושלם כמו שכולם מצפים זה יקח זמן, אבל אנחנו פה לתת מענה להכול.

אילולי הכותרת הייתה אומרת "הגדול בישראל", אני מניח שהציפיות היו נמוכות יותר...

מבדיקה הוא אכן האתר הישראלי עם הכי הרבה מוצרים שקשורים לחלקי חילוף (:.

טוב , אז מבדיקה קצרה עבור הרכב שלי (טויטה אונסיס), גם שם עבור כל החלקים הבסיסים כמו פילטרים ורפידות אין מחיר או יצרן, מה שכן יש זה מחיר לבולם קידמי של מונרו במחיר של 417 ש''ח לאחד - במקרה לפני שנה+ חיפשתי כאלה וממה שאני זוכר שילמתי יותר (וזה לאחר סקר שוק במספר חנויות).

חבל שלא עליתם לאוויר אז :wink:

פילטרים ורפידות המחירים יתעדכנו בהמשך ברגע שנסיים עם עדכון הקטלוג בקטגוריה אחרת (:.

שמח לדעת שהמחיר שלנו אטרקטיבי בשבילך, השאיפה שהמחירים יהיו אטקטיביים גם לשאר המוצרים באתר בהמשך, ושתהיה לך אופציית בחירה של מגוון חברות שונות.

ברוכים הבאים ובהצלחה,

תודה רבה.

בדקתי לאוטו שלי סתם בשביל הנסיון, מה שכן היה - פנסים היה ברור וקל למצוא והיה כתוב מחיר (שמאוד הפתיע אותי שהוא כלכך נמוך, אבל לא יודע כמה עולה במקום אחר) אז יש פוטנציאל :)

לקנות מאתר שאפשר לבדוק כמה עולה בלי לדבר עם איזה חנות זה ממש נחמד.

כמובן צריך שיהיו כל החלקים אבל מבין שזה לוקח הרבה זמן.

יש אפשרות לאיסוף עצמי? לא אוהב לחכות לשליח

כמו שהעירו על שמנים ונורות, לא הייתי מביא את זה לפי דגם רכב. חבל על העבודה שלכם ועל זה שזה לא באמת יעבוד. צריך קטגוריות נפרדות למוצרים ג'נריים כאלה. אני לא רוצה להתקל בהם כשאני מחפש מוצרים ייחודיים, לא נעים לחפש משהו רציני לטיפול ואז להתקל במיכל שמן, זה מרגיש מזלזל באינטלגציה שלי. לחפש פנס אחרי תאונה ולקבל נורות.. פשוט לא.

מה עם חלקי פח ופגושים? יהיה קטגוריה כזאת בהמשך?

היי, יש אפשרות לאיסוף עצמי בוודאי, אנחנו יושבים בבאר שבע, העמל 2.

בנוגע לשמנים ונורות זאת עבודה שתעשה בעתיד ללא ספק, אבל כרגע הם מוטמעים באתר כדי שיהיה מענה לאלה שכן מחפשים ויודעים מה הם רוצים.

שאלה לי אליך, אם נניח דיברת על פנס אחרי תאונה, סביר להניח שתצטרך פנס חדש וגם נורה חדשה, אז למה זה לא משתלב טוב לדעתך?

ליאור אנחנו עם אותו רכב, גם אני ניסיתי שוב וכנראה המאגר התעדכן.

בהחלט הפנסים הקדמיים במחיר מעולה! בדקתי לפני מס' חודשים והמחיר שאני מצאתי היה 370 ש''ח לפנס קדמי כאשר באתר כל פנס 303 ש''ח. בהחלט מחיר טוב!

לפני טיפול הבא אבדוק את הדברים.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

היי, ממש שמח לדעת שהמחיר אטרקטיבי בשבילך, אשמח לתת מענה גם לשאר המוצרים שתחפש בטלפון. (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה!

מה לגבי חלקי קוסמטיקה לרכב, כגון פגושים? מתוכנן להיות בהמשך או שמדובר רק על חלקי חילוף "מכניים"?

כרגע מדובר בהטמעת מוצרים מכניים, אבל אם תיצור קשר טלפונית נוכל גם לתת מענה לחלקים קוסמטיים.

יש לנו כבר קונספט מסוים שבאמצעותו אנחנו חושבים לייעל את ה"שיטוט" באתר, עובדים על זה שיהיה למשתמש כמה שיותר נוח ונגיש. (:

מאוד מאוד חסר לי מחירים באתר.

אני מדבר על דעת עצמי כמובן, אבל כאשר אני נכנס לאתר ורואה כי בשביל לדעת מחיר למוצר אני צריך להתקשר אל החנות, אני ממשיך הלאה.

אני נכנס לאתר גם בשביל להשוות מחירים וגם לחסוך את הזמן של הטלפונים.

אין ספק שהמחירים זה הדבר העיקרי באתר שלשמו אנשים מגיעים, הטמעת מוצרים זאת עבודה שנעשית ללא הפסקה אצלנו במערכת כל יום ויום, לאט לאט יהיה מחירים להכול, בהבטחה, רק להעזר בקצת סבלנות (:.

מסכים איתו^

בנוסף להוסיף פלסטיקה, למשל אני מחפש סמל לרכב והוא לא מופיע תחת אף קטרגוריה.

סמלים זה קטגוריה שאנחנו עדין לא מחפשים להתעסק איתה, לא לפחות עד שנסים את החלק המכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליך, אם נניח דיברת על פנס אחרי תאונה, סביר להניח שתצטרך פנס חדש וגם נורה חדשה, אז למה זה לא משתלב טוב לדעתך?

כמו שבחנות פיזית אני לא אבקש נורה לפיאט 500 אלא אבקש נורה.

ובדגמים שיש יותר מדי סוגי נורות פשוט אני אראה רשימה ענקית של נורות שבינהם יתחבא הפנס שבאמת מעניין?

אף אחד לא בא לאתר כזה למצוא נורות

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש אפשרות לאיסוף עצמי בוודאי, אנחנו יושבים בבאר שבע, העמל 2.

גיגול מהיר מעלה שבערך חצי מענף הרכב בבאר שבע שוכן בכתובת הזו. האם אתם קשורים לגוף אחר בענף (מוסך/חנות חלפים)?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מברך, שמח על יוזמות בסגנון כל דבר כזה מקרב אותנו עוד קצת לתנאים בחו"ל ובהצלחה

עכשיו ביקורת (בונה),

נחשפתי לאתר דרך השרשור הנ"ל, נכנסתי וכמו שכבר אמרו נאבדתי לגמרי בניסיון לעשות קניה ישירה בעצמי, אני בעלים של קליאו ספורט 2001 ולגמרי רגיל שאין מוצרים מתאימים לרכב שלי אז רגיל להשאיר פרטים ושיחזרו אלי וכך עשיתי גם הפעם.

אחרי כמה ימים עם שבת באמצע חזר אלי ירון (?) בהתחלה התקשר לוודא שבאמת יש לי באוטו מנוע שני ליטר ממש כמו כל חנות חלפים ישראלית שנכנסתי אליה, אחרי זה חזר ואמר שאין ואחרי זה חזר ואמר שוב שיש ושאל מה אני עוד רוצה, התחלנו בטלפון לדבר על חלקים ואני שרגיל להזמנות מחו"ל הצעתי לשלוח רשימה מסודרת במייל, ככה הוא יכול לחשוב על זה בשקט ויהיה לשנינו יותר נוח, שלחתי את המייל ויום לאחר מכן קיבלתי תשובה.

רגע לפני שאני ממשיך אציין שאני לא לחלוטין שפוי והחלטתי שאם אני מסדר משהו אני מחליף גם דברים פחות חשובים מסביב, הרבה פחות חשובים ואני לגמרי לוקח בחשבון שחלק מהחלקים לא קיימים\ יחזרו עם מחירים לא הגיוניים\ צריך לחכות הרבה זמן יחסית.

בקיצור שלחתי רשימה עם מקטי"ם של רנו וביקשתי לקבל הצעת מחיר לחלקים מקוריים ותחליפיים אם יש מצורפת תמונה של המייל שאני שלחתי והמייל שקיבלתי בחזרה.

Capture(1).PNG

האמת קצת התאכזבתי מהתשובה, לא בגלל המחירים שאגב היו סבירים ובטח לא ממהירות התגובה המאוד מהירה אלא מהפורמט, הדבר הכי בסיסי ואולי קצת טרחני אבל וואלה באתר שכדי לקנות את רוב המוצרים שלו אני צריך ליצור קשר במיוחד הייתי כן מצפה לקבל איזה מייל בחזרה שיהיה נוח לקריאה ונראה רציני, לא צריך PDF מפואר (ולדעתי אפילו עדיף שלא) וממש לא ציפיתי לפרחים ברקע אבל בהשוואה לספק הקבוע שלי שיושב בפולין קצת התאכזבתי, גם הוא עובד בעיקר על מייל ואני מצרף תמונה של מיילים שהוא מחזיר לי.

Capture(2).PNG

יש שם את כל המידע שאני צריך ועוד ומאוד נוח לקריאה, מק"ט, יצרן, כמה יעלה המשלוח ודרך ליצור קשר בחזרה.

דבר נוסף, שקצת אכזב הוא זמינות החלקים, כאמור לא ציפיתי שיהיו את כל החלקים מקוריים אבל כן ציפיתי שחלקים נפוצים יהיו זמינים ותהיה גם אופציה לחלק מקורי, שוב, גם אם ייקח יותר זמן או יהיה יותר יקר זה לגמרי סבבה אבל להבנתי מהתשובה שקיבלתי בחזרה רק הפילטר מקורי שזה קצת מאכזב כי רוב ההזמנה היא די קונבציונאלית (להוציא ברגים).

ברור לי שאי אפשר להכניס הכל לעסק ביום אחד בטח ובטח לכל הרכבים בעולם אבל אם כבר עליתם ואתם ממתגים את עצמכם כ"אתר החלפים הגדול בישראל" כן ציפיתי לקבל תשובה מסודרת שתיראה מקצועית, הפעם כנראה שלא אבצע רכישה דרכם אבל בהחלט אשמח בעתיד לנסות שוב לבצע רכישה כי זה כנראה יהיה הרבה יותר מהיר ואני אדע בוודאות כמה אני משלם ברגע ההזמנה.

שוב בהצלחה ואני מקווה שברור שהכל בא כביקורת בונה וממש אין כוונה לקטול.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

חלפה שנה מאז פתיחת השירושר הזה, אבל אתמול גילתי פנס אחורי שבור בטויוטה.

החלטתי שזאת הזדמנות טובה לבדוק את האתר של partclick , אז אכן החיפוש יעיל, המחיר הנמוך ביותר שנמצא ברשת.

משלוח באמת חינם (בניגוד לאתרים אחרים שבסוף ההזמנה ביקשו עוד למשלוח).

אתמול הזמנתי והיום הפנס נשלח, הכל עבד כמו שצריך.

Screenshot_20190416-180939.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 24.4.2018 בשעה 09:57, PartClick כתב:

אנו שמחים לבשר על הצטרפותנו כנותני חסות לפורום.

• PARTCLICK הוא אתר מכירת חלקי חילוף לרכב החדשני, הגדול והאיכותי בישראל.

• PARTCLICK עושה את המאמצים כדי שתקבלו הישר לביתכם את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק (חליפי ומקורי), מהספקים הגדולים ביותר בישראל ובעולם כמו: SONAX, CASTROL, WURTH, MONROE, KONI, SACHS, KYB, HELLA, MANN, FVP, INNA, TELOSA, EUROMASTER, WAGNER והרשימה עוד ארוכה.

• חברת PARTCLICK היא ספקית רשמית של משרד הביטחון, יבואנית חלקי חילוף מאושרת על ידי משרד התחבורה ועומדת בתקני האיכות והסטנדרטים הבינלאומיים של ISO 9001.

כתובת האתר:

www.partclick.co.il

ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-204-0044, דרך האתר, בעמוד הפייסבוק שלנו ובהודעות פרטיות כאן בפורום.נשמח לענות על כל שאלה ולייעץ בבחירת חלקי חילוף מתאימים לרכב ולצרכים שלכם.

בברכה,

ירון,

פארטקליק חלקי חילוף לרכב

היי ירון

הזמנתי מוצר באתר שנורא דחוף לי

ואף אחד לא יצר איתי קשר

אין באפשרותי לשלוח צאט לייב

כי אני עם מכשיר חסום

אשמח ליצירת קשר בהקדם

בטל' 058-3258326

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...