Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הכרות פארטקליק - אתר חלקי חילוף לרכב הגדול בישראל

PartClick
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי, נכנס לרשימת המשימות, למרות שבשביל התקנים הכנסנו פירוט מפורט בעמוד מוצר של כל שמן ושמן.

התמונה יכולה להחליף את הכיתוב בפירוט ואולי אף לחסוך לכם זמן. כמובן שפירוט כתוב פלוס תמונה זה בכלל מדהים.

אני יודע שלפחות אני הייתי נורא שמח לראות תמונה כזאת על כל שמן שאני בודק, אבל אולי אני מוזר. שווה לבדוק מה לקוחות מעדיפים, פירוט כתוב או תמונה של הפירוט שעל השמן עצמו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לכם.

אני סקפטי, כל פעם צץ משהו חדש, פעם של טיפולים, פעם של חלפים, יש את אפליקציית גלגלים גם וכו'.

אישית לי לא נראה העסק, למה? הסתכלתי על חלפים לרכב לטיפול שלא מזמן ביצעתי, מדובר בפיאט 500, בבלמים אין בכלל את החברה של רפידות/דיסקים ורק כתוב oem, מצמד לא ניתן למצוא, פלגים וכו' גם לא. נראה כאילו העסק בחיתולים אבל לטעמי זה עסק שאמור להיות מוגמר כדי להשיק אותו, כי אני אנסה פעם אחת ואם טוב אחזור, אם לא אז לא אחזור ואיך זה יכול להיות טוב אם חצי מהדברים השגרתיים (לא הנדירים שמתקלקלים אחת ל...) לא קיימים כלל באתר ובמה שקיים כלל לא מציינים מותגים.

בשורה התחתונה כנראה אעדיף להרים טלפון לחנות חלפים שירותית שאני מתנהל מולה בשגרה מאשר להעזר בכם, יותר פשוט, יותר נעים, כנראה גם יותר מהיר.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SYSTEM X, זו כבר שאלה של העדפות אישיות. אני למשל אעדיף לרכוש באינטרנט על פני שיחה טלפונית כי אני אוהב להחליט לבד ולא שידחפו לי מה שמתאים להם. בכן הייתי שולח מייל עם שאלות ומקבל תשובות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתכתב במייל הכל טוב ויפה אבל לרוב אתה לא מקבל תשובה מיידית אם בכלל תקבל מענה באותו יום.

זה שתכתוב להם במייל לא אומר שתקבל עכשיו 5 מותגים שונים של רפידות או דיסקים.

אני אישית מתנהל מול משה חלפים בפ''ת, מעולם לא ניסה לדחוף לי מוצר והיו מקרים גם שהפנה אותי למקום אחר.

מעבר לכך אם אתה מספיק מבין בחלפים של רכב כדי להזמין לבד באינטרנט כנראה תבין מספיק לאיזה מותג לסרב ולאיזה להסכים.

נכון לעכשיו ברובליקה של רפידות ודיסקים אפילו לא כתוב חברה אלא רק שזה חלק oem.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכדאי שיהיה כתוב אבל OEM לא שונה מתרים טלפון למשה חלפים.

לרוב אם זה חלק שדחוף ממילא אלך פיזית לקנות כדי לחסוך זמן אבל אם לא דחוץ אין לי בעיה לשלוח מייל ולקבל תשובה אחרי כמה שעות. לי אישית ההתנהלות יותר נוחה ובכלל אני אוהב שהדברים כתובים ויש לי אסמכתאות למה שנאמר וסוכם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לכם.

אני סקפטי, כל פעם צץ משהו חדש, פעם של טיפולים, פעם של חלפים, יש את אפליקציית גלגלים גם וכו'.

אישית לי לא נראה העסק, למה? הסתכלתי על חלפים לרכב לטיפול שלא מזמן ביצעתי, מדובר בפיאט 500, בבלמים אין בכלל את החברה של רפידות/דיסקים ורק כתוב oem, מצמד לא ניתן למצוא, פלגים וכו' גם לא. נראה כאילו העסק בחיתולים אבל לטעמי זה עסק שאמור להיות מוגמר כדי להשיק אותו, כי אני אנסה פעם אחת ואם טוב אחזור, אם לא אז לא אחזור ואיך זה יכול להיות טוב אם חצי מהדברים השגרתיים (לא הנדירים שמתקלקלים אחת ל...) לא קיימים כלל באתר ובמה שקיים כלל לא מציינים מותגים.

בשורה התחתונה כנראה אעדיף להרים טלפון לחנות חלפים שירותית שאני מתנהל מולה בשגרה מאשר להעזר בכם, יותר פשוט, יותר נעים, כנראה גם יותר מהיר.

אהלן,

בנוגע לחלקים שהסתכלת עליהם ואין מחיר או חברה, אלה פריטים שתרם הטמענו אותם באתר ולכן אין מחיר או חברה.

אבל, כן המערכת שלנו בנויה בצורה כזאת כשאשר נכניס פילטר לרכב מסוים, גם יהיה מחיר וגם את שם החברה, והיו לך מול העניים את כל החברות ואתה תבחר מה להזמין.

להשיק אתר מוגמר זה לא שווה, אני לא אכנס לפרטים למה, אני רק אומר שזה מאד חשוב לדעת וללמוד את השוק ולכן בחרנו להעלות את האתר כאשר יש בו כבר 5,0000 מוצרים.

אגב אנחנו זמינים טלפונית, ונשמח לתת לך שירות לא פחות טוב ממשה חלפים, וגם נציג עבורך בטלפון מחירים ואת כל החברות שברשותנו.

SYSTEM X, זו כבר שאלה של העדפות אישיות. אני למשל אעדיף לרכוש באינטרנט על פני שיחה טלפונית כי אני אוהב להחליט לבד ולא שידחפו לי מה שמתאים להם. בכן הייתי שולח מייל עם שאלות ומקבל תשובות.

אתה מוזמן גם להרים שיחת טלפון או לשלוח הודעה בואטצאפ, מה שיהיה לך נוח יותר (:

להתכתב במייל הכל טוב ויפה אבל לרוב אתה לא מקבל תשובה מיידית אם בכלל תקבל מענה באותו יום.

זה שתכתוב להם במייל לא אומר שתקבל עכשיו 5 מותגים שונים של רפידות או דיסקים.

אני אישית מתנהל מול משה חלפים בפ''ת, מעולם לא ניסה לדחוף לי מוצר והיו מקרים גם שהפנה אותי למקום אחר.

מעבר לכך אם אתה מספיק מבין בחלפים של רכב כדי להזמין לבד באינטרנט כנראה תבין מספיק לאיזה מותג לסרב ולאיזה להסכים.

נכון לעכשיו ברובליקה של רפידות ודיסקים אפילו לא כתוב חברה אלא רק שזה חלק oem.

ברור שכדאי שיהיה כתוב אבל OEM לא שונה מתרים טלפון למשה חלפים.

לרוב אם זה חלק שדחוף ממילא אלך פיזית לקנות כדי לחסוך זמן אבל אם לא דחוץ אין לי בעיה לשלוח מייל ולקבל תשובה אחרי כמה שעות. לי אישית ההתנהלות יותר נוחה ובכלל אני אוהב שהדברים כתובים ויש לי אסמכתאות למה שנאמר וסוכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! האתר שלנו עובד לפי סוגי פילטורים, לא נרצה שאם אתה בעל מאזדה 3 תיחשף לפריטים השייכים לקיה פיקנטו,

בהתאם בעתיד אנחנו נעשה התאמה של השמנים לפי סוגי הרכבים.

הבעיה שסינון לפי דגם + שנתון פשוט לא מספיק.

הרי דגם זהה יכול להיות משווק באותה השנה עם מנועים שיתכן ודורשים סוגי שמן שונים.

לניסיון עשיתי סינון לפי רכב שאני מכירה היטב: פיאט בראבו 2011.

שמנים: יש המון סוגים, אבל אין אפילו אחד שבאמת מתאים לרכב: 5W40.

נורות: מבחר נורות H4 H7 H9. בפועל? האור הראשי+גבוה H1 ועפרל H11.

מה קיבלנו?

אם אני אלך עם הסינון לפי הדגם, במקרה הטוב לא אמצע את מה שמתאים לרכב שלי, במקרה הרע אצא עם חבילת מוצרים לא מתאימים.

אם אני רוצה להזמין את המוצרים הנדרשים, כרגע אני צריכה לנחש תחת איזה רכב תסווגו אותם.

מובן שהאתר בחיתוליו, אבל נראה שכרגע זה לא ממש עובד.

האופציה של פילטור מוצר מתבקשת עבור אנשים שיודעים מה הם רוצים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי שמן לרכב שלי.הופיעו 7 צמיגיות שונות שרק אחת מהן מתאימה..נשאלת השאלה בשביל מה צריך אתר אם אני בתור אדם שלא מבין אמור להיתקשר אליכם כדאי לברר מה מכל השמנים האלה מתאים לרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הבסיסי שנדרש מאתר חלקי חילוף:

אני אכניס מק"ט של חלק.

בתגובה האתר צריך לתת לי מספר אופציות של יצרנים ומחירים שונים.

אתר שלא יודע לעבוד כך, לא רלוונטי בשבילי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני פוץ פה כלפי שאר החברים, אני ממש מעריך את כולכם.

אבל בt בן אדם - מעלה יוזמה שלדעתי רובנו נרוויח ממנה - ואנשים במקום לעודד ולתת פידבק בונה מספרים לו על משה חלפים בפתח תקווה. נו באמת...

ברור שיש עוד דרך לאתר. שיש טעויות. ולא הכל 100%. גם באתרים שמושקעים המון כסף בחו"ל יש טעויות.

אבל נראה שיש רצון לעשות ולהקשיב - ואני מאמין שאם באמת הוא יתמיד בזה - זה יהפוך להיות דרך מאוד מרכזית שאנשים רוכשים חלפים ברשת. אחרי משה חלפים כמובן :lol:

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , אז מבדיקה קצרה עבור הרכב שלי (טויטה אונסיס), גם שם עבור כל החלקים הבסיסים כמו פילטרים ורפידות אין מחיר או יצרן, מה שכן יש זה מחיר לבולם קידמי של מונרו במחיר של 417 ש''ח לאחד - במקרה לפני שנה+ חיפשתי כאלה וממה שאני זוכר שילמתי יותר (וזה לאחר סקר שוק במספר חנויות).

חבל שלא עליתם לאוויר אז :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לאוטו שלי סתם בשביל הנסיון, מה שכן היה - פנסים היה ברור וקל למצוא והיה כתוב מחיר (שמאוד הפתיע אותי שהוא כלכך נמוך, אבל לא יודע כמה עולה במקום אחר) אז יש פוטנציאל :)

לקנות מאתר שאפשר לבדוק כמה עולה בלי לדבר עם איזה חנות זה ממש נחמד.

כמובן צריך שיהיו כל החלקים אבל מבין שזה לוקח הרבה זמן.

יש אפשרות לאיסוף עצמי? לא אוהב לחכות לשליח

כמו שהעירו על שמנים ונורות, לא הייתי מביא את זה לפי דגם רכב. חבל על העבודה שלכם ועל זה שזה לא באמת יעבוד. צריך קטגוריות נפרדות למוצרים ג'נריים כאלה. אני לא רוצה להתקל בהם כשאני מחפש מוצרים ייחודיים, לא נעים לחפש משהו רציני לטיפול ואז להתקל במיכל שמן, זה מרגיש מזלזל באינטלגציה שלי. לחפש פנס אחרי תאונה ולקבל נורות.. פשוט לא.

מה עם חלקי פח ופגושים? יהיה קטגוריה כזאת בהמשך?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לאוטו שלי סתם בשביל הנסיון, מה שכן היה - פנסים היה ברור וקל למצוא והיה כתוב מחיר (שמאוד הפתיע אותי שהוא כלכך נמוך, אבל לא יודע כמה עולה במקום אחר) אז יש פוטנציאל :)

לקנות מאתר שאפשר לבדוק כמה עולה בלי לדבר עם איזה חנות זה ממש נחמד.

כמובן צריך שיהיו כל החלקים אבל מבין שזה לוקח הרבה זמן.

יש אפשרות לאיסוף עצמי? לא אוהב לחכות לשליח

כמו שהעירו על שמנים ונורות, לא הייתי מביא את זה לפי דגם רכב. חבל על העבודה שלכם ועל זה שזה לא באמת יעבוד. צריך קטגוריות נפרדות למוצרים ג'נריים כאלה. אני לא רוצה להתקל בהם כשאני מחפש מוצרים ייחודיים, לא נעים לחפש משהו רציני לטיפול ואז להתקל במיכל שמן, זה מרגיש מזלזל באינטלגציה שלי. לחפש פנס אחרי תאונה ולקבל נורות.. פשוט לא.

מה עם חלקי פח ופגושים? יהיה קטגוריה כזאת בהמשך?

ליאור אנחנו עם אותו רכב, גם אני ניסיתי שוב וכנראה המאגר התעדכן.

בהחלט הפנסים הקדמיים במחיר מעולה! בדקתי לפני מס' חודשים והמחיר שאני מצאתי היה 370 ש''ח לפנס קדמי כאשר באתר כל פנס 303 ש''ח. בהחלט מחיר טוב!

לפני טיפול הבא אבדוק את הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...