Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דני שיאון
שימו לב! השרשור הזה בן 2640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

לפני קצת יותר משנה קניתי לאשתי Volvo V50 2011 במחיר מציאה (מהשכרה) מאוטוסנטר (הייתי מאד מרוצה מהשרות).

רכב מעולה.

אלא מה, המושב לא טוב לאשתי. מה לא ניסתה: כריות, ד"ר גב מסוגים שונים, מגבות ועוד.

אז לפני כחודשיים החלפנו. אני לקחתי את הוולבו (סוף סוף!) והיא את הפורד פוקוס 2012 עם גיר ידני (גם היא מצויינת).

אלא מה, המושב מצויין לאשתי, אבל היא לא אוהבת גיר רגיל!

אז עכשיו אני מחפש לה רכב נוח. בפוקוס 2011-2014 אוטומטי כמובן אני לא נוגע, ודגמי ה1.5 ליטר החדשים יקרים לי.

כן, אני מתכונן לקחת אותה לאיזה מגרש ולהושיב אותה בכל מיני מכוניות, כי אין תחליף לנסות את הישבן על הכסא, אבל כרגע האופציות שנראות לי הן:

מזדה 6 2013,

פורד מונדאו 2013

סקודה אוקטביה (עם DSG6! או אוטומט רגיל) , אולי 2011

מעדיף מרכב סטיישן.

אני כבר יומיים חורש את הפורום ולא מצאתי מילה רעה על אלה.

האם מי מהמומחים בפורום יכול לומר לי אם פיספסתי איזו מחלה ידועה של אחת מאלה?

האם יש למישהו חוות דעת (אישית, רק אישית) לנוחות המושבים?

המלצות כלליות? דגם שלא חשבתי עליו? (צרפתיות ואיטלקיות out).

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי דני שיאון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, המושבים הנוחים דווקא בצרפתיות...

למשל, רנו סניק\ גרנד סניק בנזין 2000 סמ"ק עם מנוע וגיר זהים לקשקאי.

יפני, מנהלים, סטיישן? סובארו B4 , יש כמה בודדות בלוח במרכב סטיישן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס, לא מנהלים אבל אחלה מושבים.

בכל מקרה תכנס לריקרו תקנה כיסא בכמה אלפים, תחליף בוולוו זה יצא יותר זול ותיקח את המושב איתך לרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כולם אומרים שהצרפתיות נוחות, אבל אם וולבו לא נוח לאשתי, לך תדע. אולי בסוף המושב של סוסיתא יהיה לה הכי נוח...

חוץ מזה, המוסכניק שלי, שאני סומך עליו כמו על הרופאה שלי, אמר לי לא לגעת בצרפתיות, כי זה לא טוב לבריאות הארנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

llaavvii,

אני מוצא בגוגל רק את כסאות הילדים של ריקארו ואת מושבי הספורט באתר Alibaba.... יש משהו בין מושב לנהג מרוצים לבין מושב לתינוק שנמכר באתר ישראלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יהיה לה נוח במרצדס?

במושב האחורי של מונית?

אני חושש שישיבה של כמה דקות בודדות במושבים של רכבים שונים לא תיתן תוצאות שיבטיחו אחרי חודש אשר גם המושב של הרכב הנבחר בקפידה יספק את הנסיכה\המלכה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות אחת : מושב מותאם מחנות מתמחה ולוותר על כרית אויר אחת .

.

אפשרות שנייה : רכב צרפתי כלשהוא . לא כולם מבלים כל היום במוסך.

שלישית: להביא מושב הוולו לרפד לצורך התאמה מחדש.

לקנות גיפון .

תוודא שהמושב לא קצר מדי ומגיע עד הברך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד סובל מהגב במכוניות, נהיגה במאזדות יונדאי והונדות למינהם פשוט סיוט בשבילי, גם בתור נוסע, שום דבר שניסיתי לא עזר, עברתי לרנו סניק מודל 2012, אולי הרכב לא סחיר במיוחד, והוא סוחב סטיגמות על בעיות אמינות, אני לא נתקלתי בבעיות אמינות מיוחדות בשנתיים בערך שהוא כבר אצלי, נסעתי איתו מאילת לא מזמן למרכז ואחרי כמה שעות נסיעה כשהגעתי, הרגשתי כאילו רק יצאתי ואני יכול להסתובב ולעשות את הדרך שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי פיג'ו 5008 בגלל (בזכות) כסא נהג. פשוט ליגה .זה כמובן גם שילוב של מתלים וגיהוץ בורות טוב. כבר כשקניתי ידעתי שהמנוע בעייתי. עושים פשרות .... במיוחד אחרי הסיוויק ששברה לי את הגב. לדעתי אין טעם לרכב סחיר אבל לא נח (אלא אם אתה סוחר רכבים).

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיאט איביזה היה לי מושב לא נסבל, את האמת מושב אורטופדי פתר את רוב הבעיה.

גם לי המושב באיביזה קורע את הגב... יש לך המלצה למושב אורתופדי?

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם סובל מבעיות בגב, טויוטה קאמרי 2012 שאני נוסע עליה די הרבה היא עם נוחות טובה מאוד וגם בנסיעות ארוכות לא כואב לי הגב.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי המושב באיביזה קורע את הגב... יש לך המלצה למושב אורתופדי?

Sent from my A0001 using Tapatalk

סתם משהו שהיה זרוק במחסן של ההורים שלי בלי מותג את האמת.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...