Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דני שיאון
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם סובל מאותה בעיה בגולף 7.

לא יודע איך להסביר את זה אבל למרות שהמושב נוח הוא גורם לכאבי גב. בשום רכב אחר שנהגתי לא הרגשתי אף פעם כאב כמו בגולף...

ניסיתי את כול הכריות של דר גב, היתי אצל רפד. שום דבר לא עוזר.

הייתי אצל אורטופדים ונירוכירורגים...

גם הטיפול בגב בעזרת פיזוטרפיה או כירופרקט לא עוזר...

מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אז היום עשינו סיבוב במגרש של אופרייט ליס בכרמיאל ובדקנו חמישה כלי רכב. בישיבה בלבד, בלי נסיעה, אלה הדרוגים של אשתי:

1. פורד מונדאו

2. יונדאי i30

3. סקודה אוקטביה.

את המזדה 6 והפלואנס זרקה מיד.

ביום ראשון תקח את המונדאו לסיבוב.

ל nimrod7676: למה 2013? כי זה בערך הכי חדש שאני יכול להרשות לעצמי, ואם אני לא טועה, בספטמבר 2013 נכנסה הצורה החדשה עם bluetooth מובנה, וזה יתרון. אשמח להתייחסות שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סובל מאותה בעיה בגולף 7.

לא יודע איך להסביר את זה אבל למרות שהמושב נוח הוא גורם לכאבי גב. בשום רכב אחר שנהגתי לא הרגשתי אף פעם כאב כמו בגולף...

ניסיתי את כול הכריות של דר גב, היתי אצל רפד. שום דבר לא עוזר.

הייתי אצל אורטופדים ונירוכירורגים...

גם הטיפול בגב בעזרת פיזוטרפיה או כירופרקט לא עוזר...

מה לעשות?

כן, המושב בגולף 7 באמת לא משהו.

אחרי שקניתי אותו היו לי מהמושב הזה כאבי גב, כתפיים, רגליים, מה לא.

בהתחלה כל הכיוונים שעשיתי למושב לא עזרו, אבל אז איכשהו בא לי הרעיון של לכוון את המשענת קדימה, והרגשתי שיפור משמעותי.

שיחקתי במשך כמה ימים עם הזווית של המשענת, כיוונתי את גובה וקירבת המושב ככה שיתאימו לזווית, וכיוונתי את מיקום ההגה בהתאם למיקום המושב, ובסופו של דבר הגעתי לתנוחה נוחה שלא מכאיבה לגב ולא מעייפת את הרגל.

התנוחה הסופית יצאה יותר גבוהה וזקופה מזאת שהתרגלתי אליה באוטו הקודם, אבל אני מעדיף להתרגל לתנוחה קצת אחרת מאשר להתעקש על תנוחה מסוימת ולשבור לעצמי את הגוף.

בקיצור, אני לא יודע אם ניסית לשחק עם הזווית של המשענת, אבל לי זה פתר את הבעיה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אז היום עשינו סיבוב במגרש של אופרייט ליס בכרמיאל ובדקנו חמישה כלי רכב. בישיבה בלבד, בלי נסיעה, אלה הדרוגים של אשתי:

1. פורד מונדאו

2. יונדאי i30

3. סקודה אוקטביה.

את המזדה 6 והפלואנס זרקה מיד.

ביום ראשון תקח את המונדאו לסיבוב.

ל nimrod7676: למה 2013? כי זה בערך הכי חדש שאני יכול להרשות לעצמי, ואם אני לא טועה, בספטמבר 2013 נכנסה הצורה החדשה עם bluetooth מובנה, וזה יתרון. אשמח להתייחסות שלך

הצורה החדשה נכנסה ב2011 ולמיטב ידיעתי בלוטוס יש רק בטיטניום.

שאלתי למה 2013, מפני שב2011 את הדגם של הצורה החדשה עם המנוע 2.3 ליטר רגיל ותיבה אוטומטית רגילה - שצפויות להיות אמינות יותר וזולות הרבה יותר לרכישה.

אם השניים האלה לא קריטיות, ואתה לא מחפש ביצועים מסעירים (הביצועים מספקים בהחלט - זה הדגם שיש לי. אבל אומרים שהטורבו זה "מטוס"), לדעתי זאת קניה עדיפה בהרבה בשבילך.

אבל בנוגע לבלוטוס בכל אופן, יש חיבור aux, תקנה מתאם בלוטוס לאוקס מאיביי - יש לי אחד שנקנה לפני שנה וחצי ב12$ והוא עובד מעולה עד היום.

לדעתי פורד מונדאו זה הבחירה הכי טובה שאתה יכול לעשות בדרישות ובתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה לטובת פורד, עד כמה שאני מתעב אותם, - המושבים אכן מאוד נוחים. גם במונדאו 2007 שהייתה לי, גם בפורד אסקייפ ששכרתי כשהייתי בקליפורניה, וסגרתי איתה כ-600 קילומטר ביומיים, לא הרגשתי כאבי גב או אי נוחות כלשהי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפלואנס באמת כיסא בינוני ומטה

הכסאות בגולף 122 באמת דיקט

במונדאו מדובר על סוג של ספה על גלגלים - אבל אם זה מה שנוח לה...

האוקטבה אולי נוחה בעמידה, בנסיעה קצת פחות

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שנפסלה כבר, אני מסייג את קודמיי, עשיתי 30 אלף על פלואנס דיזל, האוטו הכי נוח שהיה לי כרכב צמוד, גם מבחינת שיכוך וגם מבחינת כיסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש מונדאו 09 (טיטניום) ואני מחזק את העובדה שהכיסאות פשוט נוחים בצורה יוצאת דופן.

הם אפילו יותר נוחים לטעמי מהכיסאות בE class 2008 של אבי ובC class 2007 של דוד שלי (אבל לא בהרבה :D ).

כשירדתי לאילת בלנסר קלאסיק שהייתה לי (עליה השלום) התפרק לי הגב! כאבי תופת מאמצע הדרך בערך ועצירה הייתה MUST.

כשירדתי עם המונדאו לאילת, בהלוך עצרתי בשביל הכיף, ובחזור כולם נרדמו חחח אז המשכתי להנאתי דוך עד אשדוד!

אגב, לגבי הבלוטוס גם לחלק מהטיטניום אין (לי למשל :(, בעע למי אכפת חח ) כנראה הבעלים המקורי חסך כמה מאות/אלפים על המודול בלוטוס (שאגב מתוצרת nokia כמה שאני יודע :shock:)שאמור היה להסתתר מאחורי תא הכפפות (חיפשתי אותו, הוא חסר).

לחיצה על כפתור הטלפון פשוט עושה mute. תופעה שכיחה מאוד בסרטוני youtube רבים.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...