Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כל תיקוני הסלולר מורכבים כמו החלפת מסך באייפון 4?

צביקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, לבני הבכור נשבר שוב מסך האייפון.

רציתי מזמן להתנסות בתיקון מכשיר סלולרי, ולמרות שהחלפת מסך בחנות עולה רק 150 ש"ח, הזמנתי באיביי מסך וקיט כלים להחלפתו. עלה כשבעים ש"ח. פיניתי ערב והתחלתי לעבוד.

כדי לקצר את הפוסט,לקח לי שלוש שעות,שבסופן היה לי מכשיר תקין אבל ממש לא כמו זה שפתחתי. לא הצלחתי להחזיר את כל הברגים, חלקם נעלם, המברג הלא מגנטי היה סיוט.

בקיצור, עכשיו אני מתלבט אם לנסות להחליף לבד מצלמה שבורה בנקסוס 5x החדש שלי, ואני מת מפחד.

האם זה משתפר עם התקדמות המכשירים או נהיה יותר גרוע?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיה גרוע יותר. הרבה יותר.

אייפון 4 נחשב לאחד המכשירים הקלים ביותר לפירוק והרכבה. הבעיות שחווית נובעות מחוסר נסיון וכלים לא איכותיים.

היום, בשם אפנת הUnibody, הדקיקות והעיצוב, מכשירים נעשו הרבה יותר קשים לפתיחה וחמור מכך, לסגירה.

מתי לאחרונה ראית מכשיר עם ברגים חיצוניים חשופים כמו באייפון 4? היום הכל מודבק, מחובר בקליפסים או מוכנס בלחץ. הסיכוי לסגור את המכשיר ברמה בה נאטם במפעל אפסי.

למכשיר שלי הוחלף מסך, מאז הוא מקרקש מהחלק העליון כמו רכב אחרי התקנת מובילאיי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום כשחלק מהמכשירים עמידים למים אני לא הייתי פותח כזה מכשיר לבד.

את את 7 פלוס שרכשתי במידת הצורך אתקן אצל היבואן

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשירים זולים יותר, אלה שלא מתיימרים להיות הכי דקים, הכי קלים והכי יוקרתיים, המצב קצת יותר טוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשירים זולים יותר, אלה שלא מתיימרים להיות הכי דקים, הכי קלים והכי יוקרתיים, המצב קצת יותר טוב.

ואיך נקסוס 5x בהקשר זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוס 5 אני לא מכיר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בנאדם שיש לו ידיים ממש טובות ומתקן הכל לבד... סלולר אני לוקח למומחה.

כמוך גם אני אף פעם לא הצלחתי להחזיר את המכשיר לקדמותו.

גם עבודות קלות "לכאורה" לא צלחו.

אם המכשיר יקר לליבך, רק מעבדה מקורית ושימוש בחלפים מקוריים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה סט כלים איכותי ותתקן לבד. חבל לשלם מאות שקלים אם אפשר לשלם כמה עשרות שקלים.

ההחלפה לא קשה, רק צריך להיזהר לפרק את הסוללה. הפירוק מאוד רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לזלזל חלילה - אני חושב שאם היה לך קשה להחליף מסך באייפון 4 - תשאיר את התיקונים למישהו אחר.

במבחן התוצאה - ההחלפה צלחה. אבל משך הזמן והמאמץ שהיא דרשה, והתחושה שזה לא "פיקס" היה מאוד מתסכל.

אני מניח שעכשיו לעשות זאת שוב ייקח כשני שליש מהזמן לכל היותר, וכן הלאה.

זה לא היה קשה טכנית, זה היה קשה כי פתאום עף לי בורג ונעלם, כי היה קשה לעבוד מול סרטון שבו פתאום שכחו להראות משהו, היה קשה כי הברגים לא נכנסו בקלות.

ההתלבטות היא, כי פערי המחירים הם כ50%, וסהכ זה די נחמד לדעת ש"עשית זאת".

אבל לא הייתי רוצה להיכנס עמוק מידי.

באנלוגיה לרכב-להישאר בהחלפת פילטרים, ולא לעבור לטיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה! בדיוק מה שחיפשתי.

ואם הבנתי נכון את הניסוח, אז הנקסוס קל יותר מאשר האייפון.

Nexus 5X Repairability Score: 7 out of 10 (10 is easiest to repair).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת מצלמה בנקסוס שלך זהה ברמת קושי להחלפת מסך באייפון 4 אבל הברגים בנקסוס טיפה יותר נגישים.

סך הכול אין לך ממה לחשוש יותר מידי וכמו שאמרו תהיה זהיר שאתה מנתק סוללה הכבל שם טיפה רגיש.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הפחדת אותי עם העניין כי החלטתי גם כן להתחיל לתקן לבד סלולר. בגלל שקניתי מכשיר חדש אני מעביר את הנקסוס 5 המתפגר שלי לאמא שלי כמכשיר שני. אז החלטתי לחדש את כל מה שדפוק בו: מצלמה אחורית,רמקול,רמקול אוזן,מיקרופון ושקע טעינה. ביחד עם סט של 25 מברגים ועוד סט של פינצטות וחולצי פלסטיק קטנים יצא לי כ100 שקל כשהחלפת מצלמה לבד עולה בחנות 150.

מקווה לטוב. מקסימום זורק את המכשיר לפח.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...