Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפוס עצמי של התראת SERVICE בפולו

sathack
שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע מה התראה 02 אומרת??

רוב דגמי VW משנת 93 צויידו בהתרעת טיפול שיגרתי ע"ג לוח השעונים לפי כמות הקילומטרים שעבר הרכב מאז האיפוס האחרון של התראת השירות. ישנן שתי התראות INS 01 ו INS 02. ההתראה הראשונה היא לגבי טיפול קטן והשניה לטיפול גדול. אני לא זוכר כמה ק"מ הרכב צריך לעבור עד שכל אחת מההתרעות נדלקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ואני מצטט מהספר רכב שלי :

in01 - שרות בקרה

in02 - שרות בקרה ופעולות נוספות

OEL - שרות החלפת שמנים

יש לציין שדרך האיפוס שהוזכרה לעיל נכונה גם אצלי ברכב עפ"י ספר הרכב,

וניתן למעשה למחוק את כל ההודעות שנרשמו במחשב הרכב אחת אחרי השניה תוך שימוש בשיטה זו.

והנוסח המפורט : (פעם הבאה שאצטרך את זה , פשוט אעשה חיפוש בפורום במקום להסתכל בספר רכב:wink: )

1. איפוס תצוגת מרווחי הטיפולים תבוצע רק במצב TOTAL.

2. כשמתג ההצתה פתוח,לחץ והחזק את הכפתור שמתחת למד המהירות.

3. סגור את מתג ההצתה והרפה מהכפתור.

4. ניתן לראות את המלה DEL על הצג. לחץ על הכפתור לכיוון הדקות , והחזק אותו עד ש5 קווים

(-----) יופיעו. מחוון השרות מכוון עתה.

5. ע"י לחיצה נוספת של הכפתור מתחת למד המהירות שאר הטיפולים יופיעו על הצג וניתן לבטלם אחד אחרי השני.

6. פתח את מתג ההצתה.

הערה שלי למי שלא יודע : כפתור כיוון הדקות הוא התחתון מבין שני הכפתורים המצויים בלוח שעונים מצד ימין ליד שעון הזמן הדיגיטלי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט ועל התשובה מזה ins 02

אבל יש לי שאלה אחת כשאתה מתכוון ללחוץ על הכפתור מתחת למד מהירות אז אתה מתכוון לכפתור של הדקות?

כי ההסבר השני שיש פה אומר ללחוץ על הכפתור של איפוס הקילומטרז מתחת לשעון הטורים.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט ועל התשובה מזה ins 02

אבל יש לי שאלה אחת כשאתה מתכוון ללחוץ על הכפתור מתחת למד מהירות אז אתה מתכוון לכפתור של הדקות?

כי ההסבר השני שיש פה אומר ללחוץ על הכפתור של איפוס הקילומטרז מתחת לשעון הטורים.

ציטטתי לך מה שרשום בספר הרכב.

ככל הנראה ההסבר שלי יותר מתאים מכיוון שבשנת 2000 הוחלפו בפולו המיקומים בין שעוני המהירות והסל"ד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה פולו שנת 2000 (שנת ייצור 1999) והאיפוס מתבצע בעזרת לחצן איפוס מד המרחק, כפי שציינתי קודם.בכל מקרה אתם יכולים לנסות - מקסימום מתאפס השעון או משהו כזה...:-) לא היסטרי...

מצד שני, אני מאוד ממליץ שלא תמחקו סתם התראות - יש להן סיבה. צריך לטפל, ורק אח"כ למחוק.

פולו 1.6 שנת 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 16 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...