Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ג'יפון- תקציב עד 160,000

kingoftheroad123
שימו לב! השרשור הזה בן 2948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מגיב מטעם האאוטלנדר שהזמנתי וצריך להגיע אלי :lol:

קח לינקים:

מגזין אוטו

וואלה

קאר טיוב

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של אאוטלנדר 2015 לפני המתיחת פנים הקלה אני חייב להגיד שמיום ליום אני נהיה מאוכזב יותר ויותר. הרכב אכן פראקטי, גדול מרווח אבל... הפלסטיקים מתחילים לקשקש בנוסף יש לי רעש של משהו משוחרר מהדשבור שהיתי כבר 3 פעמים במוסך אך ללא הועיל( אני בטוח שזה מאחת ההתקנות המקומיות שעשו פה) הרעש פשוט מטריף אותי שזה מוציא לי ההנאה מהנסיעה. אומרים שבמתיחת פנים שיפרו כמה דברים, נדבר על הדגם שלי... יש רעש נוראי מהמנוע ב 3200סל"ד בדיוק, לא הצלחתי להתרגל לגיר הרציף, צריכת הדלק מחוץ לעיר על 130 קמ"ש היא אחד ל 11(כן בא לי לנסוע על 130 ולא 100 בכביש 6 ) המוסכניק אומר שהמחשב משקר?! בתוך העיר הדלק הוא אחד ל 8-9. הרכב מרגיש "רך" ביחס ליטי שהיתה לי. כניראה שהרכב יהיה אמין ויהיה לי פחות קשה לקבל מחיר קרוב למחירון כשארצה למכור, אני מאוד פוזל לכיוון ניסן x-trail. היא ניראה איכותית יותר ויותר מודרנית. אחכה גם לסקודה7 מקומות שאולי תגיע בעתיד...

גמרת אותי עכשיו. גם לי יש את אותו רעש מזעזע. מין בזזז עם רעידה חזקה בזמן שיוט. לא שמתי לב באיזה סל"ד. 4 פעמים במוסך לא פתרו את זה. חששתי שזה מאיזור התקרה איפה שהתקינו את הצג של חיישני הרוורס מעל מראת הנהג הפנימית. אוטו פח שילך ממני ממש בקרוב. מלכת מכירות? יכול להיות. מלכת קירקושים? בטוח. גיר מזעזע? עובדה מוגמרת. מזגן חלוש, רועש, בעל פתחי יציאה לא יעילים? מש"ל. הזהרו לכם פן יפתה לבבכם..(:- לא כל הנוצץ זהב ולא כל אאוטלנדר גדול הוא אח קטן לפאג'רו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאין. אבל על פניו הרכב משווק כרכב גבוה 22 ס"מ עם מראה קרבי של טורף דיונות, כאשר בפועל זה כישלון חרוץ בניסיון לשלב רכב פנאי ומיניוואן. כמו שכבר כתבתי, יש בדיוק כזה שעובר ליד הבית שלי 3 פעמים בשבוע ב 4 בבוקר ומפריע לי לישון (אוטו-זבל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן אבל להשוות אוטלנדר לקרוסאובר C של סיטרואן. אותו מרכב רק שסיטרואן עשו אותו טוב וזול יותר מהאוטלנדר של מיצובישי.

ראיתי אחד באיילון דרום שבוע שעבר . כנראה מ 2012 .

Citroen%20C%20Crosser.jpg?itok=pEZIdzQM

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, צריכת הדלק מחוץ לעיר על 130 קמ"ש היא אחד ל 11(כן בא לי לנסוע על 130 ולא 100 בכביש 6 ) המוסכניק אומר שהמחשב משקר?! בתוך העיר הדלק הוא אחד ל 8-9.

אם זה מטיריד אותך אתה יכול בקלות לאמת את נתוני צריכת הדלק של המחשב בצורה ידנית. השיטה הדוע היא למלא מיכל מלא .לאפס את המד קילומטראג' . בתדלוק הבא למלא מיכל מלא לבדוק כמה ליטרים נכנסו ולחקל בכמות הקילמטרים שעברו מאז התדלוק האחרון.( בדרך כלל מחשב הדרך קרוב מאוד לנתונים האמיתיים)

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמיהם של בעלי אאוטלנדר מהגירסה הקודמת אינם תואמים לגירסה החדשה ולכן לא רלוונטיים. גם באיכות החומרים חל שיפור, בין היתר, וגם בגיר הרציף שעליו מתלוננים כאן.

בהשוואה לסיטרואן אני חושב שהסיטרואן נראית כמו מקרר.

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן (גם ככה רכב מדבקה ולא יותר) מזמן לא רלוונטי. לא מבין למה מתייחסים אליו. זה האאוטלנדר הקודם ולא הנוכחי.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונקודה נוספת לגבי המזגן של האאוטלנדר, ראיתי כמה וכמה שכתבו כאן בפורום שהמזגן מקפיא ומגיע גם לשורה השלישית. לא חלוש ולא רועש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את הקוגה משתי סיבות עיקריות: צריכת דלק, וקצת מיושן (מבוסס על הפורד פוקוס שלפני מתיחת הפנים).

שלחתי לך הודע לפרטי .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר - אני אספר לך שיצא לי לנסוע בחדשה... אומנם נסיעה קצרה אבל משום מה הרגשתי "בבית" פנים הרכב אותו דבר נכון החליפו גלגל הגה, המערכת שודרגה אבל בגדול הכל אותו דבר. אותם מושבים אותם פנלים וכו... לכן לדעתי זהו מתיחת פנים קלה. 100 שינוים? הגה, כפתורים לחלונות, פנסים מקדימה ומאחור מערכת שמע... הקיצור כמו שהבנת זה הכל קישוטים. אולי הגיר זה קריטי אבל המנוע נישאר המרכב אותו הדבר וכו.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...