Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים

שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

רציתי להתייעץ לגבי פגיע ברכב ליסינג על ידי רוכב אופניים הבן שלי בת 14 פגע ברכב וגרם לסריתות לרכב

נזק פיזי לאנוש לא נגרם

מה ההשתתפות שלי במקרה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא השתתפות עצמית, אלא אתה תידרש לשלם את עלות הנזק כולו.

בתאונת דרכים, אם לרכב הפוגע יש ביטוח מתאים - אז חברת הביטוח שלו נושאת בעלות הנזק כאשר הנהג משתתף רק בעלות ההשתתפות העצמית שלו.

מאחר ולבתך אין ביטוח כזה לאופניים - אזי אין חברת ביטוח שתשלם את העלות של הנזק.

במקרה כזה - אתה תידרש לשלם את העלות המלאה של הנזק (זה יכול בקלות לצאת סכום של כמה אלפי שקלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם אין כיסוי לנזקי אופניים במסגרת ביטוח הדירה. יש ביטוחים עם כיסוי כזה.

מכל מקום, קשה לי להאמין שתיקון שריטות אופניים יגיע למחיר של השתתפות עצמית.

אני חייב להסיר בפניך את הכובע על לקיחת האחריות. שתי המכוניות שלי, וכנראה שעוד כמה מכוניות ברחוב בו אני גר זוכות להרבה שריטות מהאופניים של ילדי אחת המשפחות. אבל המשפחה לא תחשוב על הרעיון לפצות מישהו. יותר מזה, פעם הערתי לאבא על התנהגותם המסוכנת של ילדיו (רוכבים על אופניים שאינם מתאימים למידתו ומשתוללים באמצע הכביש). התשובה היתה "רחם השם" ואף מילה לילדים התנהגותם לא השתנתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ברוב פוליסות הדירה יש כיסוי צד ג' שכולל גם אופניים לא חשמליים.

ההשתתפות העצמית סביב 500 ש"ח בדרך כלל, ואין עניין של היעדר תביעות וכאלה (זה לא ביטוח רכב), כך שסביר שכדאי להפעיל את הביטוח.

כמה כסף חברת הליסינג רוצים על התיקון?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובה

אין לי מוסג כמה כסף דורש ליסינג כי בן אדם כנראה עוד לא הגיש תביעה

עכשיו שוחחתי עם פקידה בבנק כאשר אמרה לי שאין לי צד ג ואפילו אם היה זה לא המקרה לתביעה

טוב נראה מה לעשת נסתדר עם בן אדם

תודה לכולם

עריכה אחרונה על ידי boris65
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...