Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה דיל טוב על כרומקאסט? או שצריך לחכות לBF?

(למען הגילוי הנאות חיפשתי, הרבה, לא מצאתי פחות מ180 לחדש ו150 לישן אחרי משלוח לארץ)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך שזה Refurbished אז יש פה את הישן ב 120₪ אחרי משלוח

http://www.mymemory.co.uk/Media-Streaming-Devices/Google/Google-Chromecast-HDMI-Media-Streaming-Device---Refurbished

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפריע לי ריפרב כמו שמפריע לי המחיר, בחצי מזה הייתי קונה. אבל ב120?

הדגם החדש יעלה ככה בBF, וחדש, לא ריפרב

הזוי שעל משופצים דורשים מחיר מלא כמעט

תודה בכל אופן על ההתייחסות :)

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקחת אחד ולהתנסות בו לפני, מניסיון שלי הייתי שבוע עם הדגם החדש והתאכזבתי.

השימוש שלי היה נטו לעשות סטרימינג לסרטים וסדרות ממחשב נייד לטלוויזיה, כל עוד האיכות היא עד 720p אז הכל בסדר ברגע שאתה עובר ל1080p עם סאונד dts, יש קירטועים, חוסר סנכרון בין קול לתמונה.

עכשיו אל תאשים את wifi מכיוון שראטור שלי נמצא מתחת לטלוויזיה ולכן הקליטה הייתה מעולה.

עריכה אחרונה על ידי Taimors
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה חבר, הטלוויזיה שלי מקבלת מקסימום 1366x768 :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, חיים בסרט, דורשים בין 100 לכאלה שנמצאים בטיזינאבי ועד 175, יותר ממחיר של חדש עם משלוח מאיביי.

ממתין בינתיים אולי יצוץ איזה דיל נחמד, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נינג'ה - אני קיבלתי אחד מתנה ולא משתמש בו. הופעל פעם אחת לבדוק שמתחבר - וזהו :-) תציע מחיר.

[רק לוודא, אנחנו מדברים על המכשיר שמתחבר לטלוויזיה עם USB ו- HDMI ומציג תמונות מהטלפון, כן?]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטענים של Tronsmart או של Aukey, כבלים של שיומי. ניתן להשיג באתרים הסיניים (עליאקספרס רוצים כ"א או AliPay, אתרים כמו GB מקבלים פייפאל). כדאי לבצע סקר מחירים עדכני כיון שהמבצעים והמחירים משתנים בתדירות גבוהה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה דיל טוב על כרומקאסט? או שצריך לחכות לBF?

(למען הגילוי הנאות חיפשתי, הרבה, לא מצאתי פחות מ180 לחדש ו150 לישן אחרי משלוח לארץ)

מה אתה רוצה להשיג עם הכרום קאסט?

יש מוצרים מקבלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני החיבורים של הHDMI בטלויזיה שלי תפוסים, אחד מחובר למחשב ואחד מחובר לממיר (כרגע לא כי התנתקנו מYES).

יש אפשרות לחבר CHROMECAST לטלויזיה בכל זאת? סוג של מפצל או משהו?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטענים של Tronsmart או של Aukey, כבלים של שיומי. ניתן להשיג באתרים הסיניים (עליאקספרס רוצים כ"א או AliPay, אתרים כמו GB מקבלים פייפאל). כדאי לבצע סקר מחירים עדכני כיון שהמבצעים והמחירים משתנים בתדירות גבוהה.

יש לך אולי לינק למטען טוב בEBAY ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...