Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור אפייה בנוי

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין את ההתנהלות הזאת,הרי לא מבזבזים רק לי את הזמן אלא גם את הזמן טכנאי שלהם.

לפחות הטכנאי שהגיע היום היה עם כלים ולא כמו הקודם שאפילו עט ביקש.:-(

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מושג כזה - אבטלה סמוייה. בדרך כלל זאת מחלה של גופים ממשלתיים גדולים, אבל גם בחברות פרטיות גדולות מימדים יכול לקרות. טכנאי אחד יודע לתקן ועוד כמה חברים/מקורבים אשר באים ללא כלים, עד שבעל מקצוע אמיתי מתפנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התופעה מוכרת, קיבלתי תינוק מקולקל ולקחת לתדיראן יותר מחודש להודות שהוא לא תקין ועוד חודש להחליף להחזיר לי את הכסף, גם אליי הגיעו טכנאים בלי כלים

פשוט לנשום עמוק ולחכות

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה מוכרת, קיבלתי תינוק מקולקל ולקחת לתדיראן יותר מחודש להודות שהוא לא תקין ועוד חודש להחליף להחזיר לי את הכסף, גם אליי הגיעו טכנאים בלי כלים

פשוט לנשום עמוק ולחכות

מה קיבלת ??:shock2:

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהה? אפשר להחזיר תינוק מקולקל ולקבל את הכסף חזרה? :lol:.

אחותי גם רצה ליקנות אלקטרולוקס, מזל שהתעקשתי ולבסוף ניקנה בוש עם ציפוי קרמי, המחיר היה כ2400.

לצערי בארץ צריך ליבחור מוצרים גם בהתחשבות מי נותן האחריות/שירות.

רגע, אין חוק בנושא לגבי הזמנים שצריכים לתקן מוצרי חשמל מסויימים כמו מקרר/טלויזיה וכו'? אני זוכר שהיה משהו -צריך לחפש שוב.

לדעתי אתה צריך לתת להם תביעה קטנה על ה"שירות" הזה, או לפחות פירסום קטן בפייס על פרטי המיקרה והופ יופיע טכנאי עם תנור חדש קומפלט!.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם ההשלמות האוטומטיות של הפלאפונים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדיראן, כמו רוב היבואנים בארץ כבר קיבלו מוניטין של שירות גרוע, זה לא מזיז למכירות שלהם.

תראה לדוגמא את סמסונג, השירות שלהם בטלוויזיות הוא הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדעת וזה לא מפריע להם להיות מספר 1 במכירות בישראל, בפער עצום.

תן לישראלים מוצר סביר במחיר תחרותי, תשקיע כמה שפחות בשירות וכמה שיותר בשיווק, והצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצה קלה:

מחפש המלצה לתנור בילד אין. תקציב עד 2000 ש"ח.

טמפרטורה אמיתית-חובה.

שירות טוב של היבואן-חובה.

מסילות טלסקופיות - רצוי.

ניקוי עצמי-לא נדרש.

SHOOT

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על התנור הזה של בוש: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=906178

יש לו כמה גרסאות, שבגדול לדעתי זה אותו התנור רק עם מעטפת שונה, והבדלים קטנים כמו סגירה רכה של

הדלת, כפתורים נשלפים וכדומה. עובד אצלנו בבית 3 שנים, ולדעתי עושה עבודה טובה מאוד. לא יודע לגבי

הטמפרטורה בפועל, אבל מהניסיון לא נתקלתי במקרה שאפיה לא יצאה מוצלחת, ככה שככל הנראה הטמפרטורה

דיי מדוייקת.

אני רכשתי אותו בזמנו מאולסייל מתצוגה בכמה מאות שקלים פחות. תאכלס הוא היה כמו חדש, כי לא מפעילים

את התנורים בתצוגה, כך שאין איזה בלאי או משהו שיכול לפגום בו. אם אתה מהמרכז שווה לך לקפוץ אליהם,

אולי יש משהו מעניין בתצוגה. מה שכן, בדוק אותם תמיד מול זאפ, כי השונות מאוד גבוהה שם. יש דגמים שמוכרים

מתצוגה במחיר שגבוה מחדש בזאפ, ומנגד דגמים אחרים שנמכרים מתצוגה בהנחה ניכרת. הבנתי שהם עברו למקום חדש,

בעבר ישבו במחלף הסירה בהרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על התנור הזה של בוש: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=906178

יש לו כמה גרסאות, שבגדול לדעתי זה אותו התנור רק עם מעטפת שונה, והבדלים קטנים כמו סגירה רכה של

הדלת, כפתורים נשלפים וכדומה. עובד אצלנו בבית 3 שנים, ולדעתי עושה עבודה טובה מאוד. לא יודע לגבי

הטמפרטורה בפועל, אבל מהניסיון לא נתקלתי במקרה שאפיה לא יצאה מוצלחת, ככה שככל הנראה הטמפרטורה

דיי מדוייקת.

אני רכשתי אותו בזמנו מאולסייל מתצוגה בכמה מאות שקלים פחות. תאכלס הוא היה כמו חדש, כי לא מפעילים

את התנורים בתצוגה, כך שאין איזה בלאי או משהו שיכול לפגום בו. אם אתה מהמרכז שווה לך לקפוץ אליהם,

אולי יש משהו מעניין בתצוגה. מה שכן, בדוק אותם תמיד מול זאפ, כי השונות מאוד גבוהה שם. יש דגמים שמוכרים

מתצוגה במחיר שגבוה מחדש בזאפ, ומנגד דגמים אחרים שנמכרים מתצוגה בהנחה ניכרת. הבנתי שהם עברו למקום חדש,

בעבר ישבו במחלף הסירה בהרצליה.

אצלי גם יש תנור כזה.

הבעיה איתו שבגלל הסוג של הציפוי הפנימי מאוד קשה לנקות אותו.

לפני זה היה לי תנור של אלקטרולוקס שהיה מתנקה בקלות עם תרסיס סנו מסיר שומנים.

את הבוש צריך צריך לשפשף עם משחה וזה יותר קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לגבי המוצרים של מילה (MIELE)

אצל אמא שלי בבית יש גם תנור אפיה (עם תצוגה ותפעול דיגיטלים) , גם מדיח כלים וגם שואב אבק של החברה, כולם נרכשו בשנת 1998 המדיח והתנור עובדים מספר פעמים בשבוע, מעולם לא הייתה לאף אחד מהמוצרים תקלה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מחפש גם כן תנור, אותן דרישות כמו של ג'וני עם הג'ון דיר, יש משהו מומלץ מניסיון מהנ"ל: http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-oven&db136886=136887%2C136898%2C136906%2C136934%2C2342684%2C2141283&db5761=5763&db57212=112798&db57243=129629%2C129628&noidx=1&db57411=57412&db57411=112796&orderby=price

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

• תוכן חדש...