Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור אפייה בנוי

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש!

נראה כתמורה מעולה למחיר .

אני לא יודע איך התנורים שלהם, אבל המייבש החדש של אלקטרולוקס אשר רכשתי לאחרונה פשוט מעולה!

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש, וכמו שציין ולאד, נראה כתמורה טובה למחיר.

למי שהזכיר את מילה. אין עוררין על איכות המוצרים שלהם, רק שהתימחור בארץ הופך אותם למיותרים.

ברוב המקרים ניתן לרכוש 2.5 עד 3 מוצרים של חברה מובילה אחרת במחיר מוצר אחד של מילה.

לא נראה לי שתנור של מילה יחזיק פי 3 מתנור של בוש, ואני בטוח שאם הוא מתקלקל זה הרבה יותר

יקר לתיקון, עם חלקים שלא זמינים תמיד, ויבואן אחד הזוי, שחושב שבגלל שיש את הלוגו של מילה,

הוא יכול לתמחר אותו בפי 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר כל כך המליץ על אלקטרלוקס שאפילו אמר שאין סיבה להאריך אחריות לעוד שנתיים ב-200 שקל כי אין סיכוי שיקרה משהו.

להקשיב לעצותיו או להאריך בכל זאת?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, 200 ש"ח שווים שקט נפשי שנתיים.

לכל חברה יש אחוזי מכשירים שמתקלקלים במפתיע מוקדם, גם אם האחוזים קטנים מאוד.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ!

עברו עשרה ימים והשתמשנו בתנור כבר כמה פעמים לאפיית בצק,בשר וכו.

התנור מתחמם מהר מאוד,כחמש דקות מגיע ל-200 מעלות מוכן לעבודה(אולי ביחס לתנור הישן שהיה מתחמם כרבע שעה במצב הטוב).

כמו כן התנור שומר על טמפרטורה בצורה מטורפת! לאחר כיבוי לוקח כ-4 שעות עד שהוא חוזר לטמפ" חמימה מספיק כדי להחזיר את התבניות לבפנים.

בהוראות רשום אפילו שבחלק מהתוכניות כדאי לכבות אותו 10 דקות לפני הזמן הכללי כדי לחסוך בחשמל.

תודה שוב לכולם!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז עברו 3 חודשים ושמנו לב שהתנור מזייף.

מכוונים ל-200,התנור מתחמם אך לא באמת מגיע לטמפרטורה.

במקרה יש לי אקדח טמפרטורה בבית,אז ביצעתי מדידה ואכן התנור מגיע ל-150 בקושי.

הוזמן טכנאי שירות של אלקטרלוקס,הגיע בחור עם דף ביד בלי אף כלי :roll:,נתתי לו את האקדח שלי והוא אימת שאכן יש בעיה בתנור,

אמר שהוא הגיע רק לאמת ולכן שבוע הבא יגיע שוב טכנאי עם החלק שצריך להחלפה(מחליפים במקום).

היום שוב הגיע טכנאי,ושוב טוען שהגיע לבדוק ואין לו מושג בכלל שכבר היה טכנאי אצלינו שאמר שצריך להחליף חלק.:evil::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, 200 ש"ח שווים שקט נפשי שנתיים.

לכל חברה יש אחוזי מכשירים שמתקלקלים במפתיע מוקדם, גם אם האחוזים קטנים מאוד.

גם אני נוהג לפי שיטה זו.

ובכל זאת זה לא עוזר. את מכונת הכביסה הקודמת שלי השלכתי לאחר שנתיים (ובתוך תקופת הארכת אחריות) כיון שקצב התקלות וההמתנה הממושכת לשירות עברו כל גבול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש תנור בנוי של חברת סמסונג, גם כן מזייף בטמפטורה, החלפת כרטיס אלקטרוני + עבודה כאלף ש"ח (כמובן שלא החלפתי).

פעם הבא אני קונה תנור רגיל ולא אלקטרוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TRONCHO

בפעם הבא תקנה תנור של חברה אשר מתמחה רק בתנורים ולא בכל מוצרי החשמל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור, אבל יש לי המלצה על תנור שהזמנתי- תנור של גגנאו. מחיר- 20K. מה הוא עושה? הכל. באמת הכל. דיוק של חצי מעלה, עם תוכניות אוטומטיות, באמת חללית. לא שווה מחיר כ"כ גבוה, אבל לאופים אדוקים או סתם שרוטים בתחום קבלו המלצה סופר חמה (יש תכנית של מעל 300 מעלות בתנור..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפחות מ 20 אלף יש את lofra, la cuccina, ilve.

בהרבה פחות מ 20 אלף ( חמישית עד רבע מחיר מזה) fratelli, smeg, sholtes.

נשמע לי מחיר מוגזם לתנור, אלא אם אתה מוכר עוגות כמו בן עמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנאי שהגיע היום טען שקיבל 3 דפים וקרא רק את הראישון,כאשר בשני בעצם היה סיכום של התקלה שאיבחן הטכנאי בשבוע שעבר.:roll::evil:

בכל אופן הצטערו על הפאדיחה ואמרו שינסו לתקן עד סוף השבוע(לא מאמין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך שיבואו לפחות עוד שלושה טכנאים נוספים - שניים כדי לקרוא דף מס. 2 ו 3 בהתאמה וטכנאי שלישי כדי לתקן את התקלה. שירות בזיוני.

וחלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...