Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דעה אישית]בשביל מה צריך מחירון? מאת:איתי שמושקוביץ

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מה שנאמר פה... אמת לאמיתה..

אך... במפתיע..

בתחום המוטוקרוס, דווקא תחום לא חוקי בישראל, האופנועים נמכרים ברוב המקרים מעל מחיר מחירון..

למה? לא ברור..

ויש עוד כלים שנמכרים רוב הפעמים מעל מחיר מחירון.. הרי הם, אחינו הטרקטורונים...

ונחש מה משותף לשניהם? בשניהם, ייבוא הכלים החדשים דל מאוד.

כל נסיון לקבוע מחירון לאופנועי מוטוקרוס הוא שרלטנות לשמה, מספיק שבמכס נסגר הברז לכמה חודשים והמחירון משתנה כליל. בדיוק כמו לקבוע מחירון להירואין.

אין כלים, יש ביקוש == $$$.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנאמר פה... אמת לאמיתה..

אך... במפתיע..

בתחום המוטוקרוס, דווקא תחום לא חוקי בישראל, האופנועים נמכרים ברוב המקרים מעל מחיר מחירון..

למה? לא ברור..

ויש עוד כלים שנמכרים רוב הפעמים מעל מחיר מחירון.. הרי הם, אחינו הטרקטורונים...

כמו שנאמר כבר, אין יותר מדיי כלי מוטוקרוס יעודיים בארץ. בגלל זה הכלים נמכרים במחירים גבוהים...

מה גם שלא מעט אופנועי מוטוקרוס מוברחים לארץ, ואלה בד"כ מוחזקים במצב טיפ טופ.

טרקטורונים? באמת אין הצדקה למחירים הגבוהים. אני לא מוצא סיבה למה EX300 שנת 95 יעלה 15 אלף שקל... וזה עוד עם פלסטיקה גמורה ותפורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרקטורונים? באמת אין הצדקה למחירים הגבוהים. אני לא מוצא סיבה למה EX300 שנת 95 יעלה 15 אלף שקל... וזה עוד עם פלסטיקה גמורה ותפורה

כמה עולה EX חדש? כמה עולה TRX450R חדש? אין להם מחיר, כי אין להם יבוא.

כשאין יבוא, מחירי המשומשים קופצים לשמיים. תראה מה קרה עם המאזדה מיאטה, עד שחידשו את הייבוא - אובדן ערך של 2000 שקל בשנה, לפעמים אפילו עליית ערך - זה מה שקורה לשוק כשסוגרים את ברז הכלים החדשים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'צטערת, השוק אצלנו הוא שוק במלוא מובן המילה. לכל מחיר - הנחה. אין הנחה - אין עסקה. ולא משנה מה היה מחיר הפתיחה. נכון לכמעט כל דבר בארצנו. יותר קשה לבצע עסקאות לעסקים או אנשים המנסים לפעול בצורה אחרת.

זה המצב. :roll:

לא מסכים.

תלוי בעקשנות שלך כמוכר.

לפני שנה וחצי כשמכרתי את ה 600 הקודם שלי היה ברור לי שאני לא מוכר אותו במחיר מחירון.

למה ? כי הוא היה במצב מצויין ,

ו 1000 ש"ח מעל המחירון היו בעיניי מחיר סביר לחלוטין.

בטוחני שהחברים של הקונה קראו לו פראייר , אבל מה אתה יודע .. הוא מכר אותו שנה אח"כ ב 1000 ש"ח מעל המחירון.

עקשנות.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

למה שלא נתחיל את הגל ההפוך.

נתחיל לדרוש- ולקבל - מחירון (פחות ריג'קטים) על האופנועים שלנו.

מגיע לנו.

ולא מעניין אותי ש"השוק חלש" הכלי שלי- חזק. (בלי מטאפורות!).

נתחיל ממחירון. נבדוק את האופנוע.

עכשיו בעיה אחרת: על מה מורידים מחיר מלא ומה חולקים?

הכוונה- בלאי טיבעי (דברים שמתכלים- צמיגים, גלג"ש וכו') המוכר והקונה צריכים לחלק ביניהם.

נזקים לא טבעיים- תאונות עבר, בלאי מוגבר למנוע וכו'- על המוכר.

ומה אתם אומרים על עסקי התיווך? מוכרים לך כלי, בלי להציע אחריות כלשהי!!!!!!, ודורשים מחיר מופקע.

באיטליה, בית עסק המקביל ל"פרפר" מחוייב, כן , מחוייב על פי חוק להעניק אחריות על הכלים. לשנה.

עכשיו נראה אותם מורידים לכלים במצב טוב.

המסקנה מכל העסק? החיפזון מהשטן. תתאזרו בסבלנות. בסוף יבוא מישהו שיעריך את כל האהבה שהרעפתם עליו (שלא לדבר על הכסף...) ויתן לכם מחיר הוגן.

אני יודע שלי יש.

השינוי מתחיל בי. ובכם.

"מעולם לא נתתי לבי"ס להפריע להשכלתי" גם אני לא הפרעתי לי...

למכירה- KLE500 95 במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של עצה וביקוש. אם מאיר קייקוביץ' חושק בוייזר 250 כסוף. ויש רק 2 כאלה בארץ ואחד לא למכירה והעל השני רוצים 7000 שקל מעל המחירון כאשר המחירון הוא 300 שקל.

מאיר ישלם.

למה ? כי אם אין במדבר מים אז מים במדבר זה מצרכך יקר.

לעומת זאת אם מאיר רוצה קטנוע 250 בלי דרישות מיוחדות, הוא ינבור בין כל הדגמים עד שימצא את האחד במחיר הכי טוב ביחס לתמורה.

וחוץ מזה קלטנו עלייה מפרס למה ציפיתם...

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, מחירון הוא משהו טכני, הוא משקף את הערך הממוצע כפי שמשתקף בעסקאות. אם המחירון ישקף את המחיר האמתי יהיה יותר קשה לקנות מתחת למחירון, אבל הרבה גורמים יפסידו כסף.

קצת באיחור אבל..רוב רובן של העסקאות אינו מתפרסם אז איך אתה מניח שהמחירון יכול בכלל לשקף "את הערך הממוצע כפי שמשתקף בעסקאות" ? קשה אם לא בלתי אפשרי לדעת על רוב העסקאות ובטח לא להפיק ערך ממוצע אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל..רוב רובן של העסקאות אינו מתפרסם אז איך אתה מניח שהמחירון יכול בכלל לשקף "את הערך הממוצע כפי שמשתקף בעסקאות" ? קשה אם לא בלתי אפשרי לדעת על רוב העסקאות ובטח לא להפיק ערך ממוצע אמין.

נכון קשה, ואולי אפילו בלתי אפשרי בשוק הישראלי (בעיקר מסיבות של גודל) אבל המונח מחירון הוא מחייב ולמי שקה שיכנה את המדריך שלו בכל שם אחר אבל לא מחירון. למשל דעת מגזין @#$% על מחירי האופנועים המשומשים בישראל - דעה אישית.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...