Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה מערכת ל יונדאי גטס

aonn45
שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לא מזמן קניתי יונדאי גטס ואני מעוניין בלשדרג מערכת חשוב לציין יש שם רדיו דיסק after market רמקולים במגש אחורי שמו, ורמקולים קדמיים הוחלפו. אני מעוניין בסאב ומגבר שיתחבר גם לרמקולים הקדמיים ורמקולים של מגש, אני מחפש בו שעושה הרבה בום בום למוזיקה אלקטרונית ומוזיקה עם באסים כבדים כמו trap, אבל שאם תיהיה אפשרות גם לשמוע ברוגע איתו מוזיקה פחות עם באסים.

תקציב של 1500 עד 2000 נוטה לכיוון של 1500)טיפה קצר בכסף) אם אפשר.

כמו כן אני מעוניין להרכיב מערכת לבד, והאם יש שלט שיאפשר לי לשלוט במגבר יעני high low mid gain וכולי

כמו כן בתקציב הזה גם kit להרכבה בבקשה

והאם כל זה אפשרי על מגש בד קשה טיפה בבגאז זה לא עץ או משהוא

תודה רבה ויום טוב!

עריכה אחרונה על ידי aonn45
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פתוח ליד שניה וזה המערכת הראשונה שלך אז אפשר להביא למשהו לא רע לתקציב הזה .

תריץ חיפוש כאן בפורום של מכירת מערכת ובחר .כמובן שאם יש שאלה תשאל והחברה היותר מנושים יענו לך .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, מותקנים לי כבר 2 רמקולים במגש אחורי ו 2 בדלתות קדמיות(לא קומפוננט), הרמקולים נשמעים סבבה לגמרי אז אני לא מחפש לשדרג, יש לי גם רדיו דיסק של Kenwood, הבעיה שהמקובלים כשיש באסים או כשזה על ווליום יחסית גבוהה יש להם clipping זה למה חשבתי על מגבר שיריץ לי את הסאב ו 4 רמקולים(חשבתי על מגבר 5 ערוצים).

וכן אני פתוח להצעות יד שנייה, ואיפה פורום המכירה הזה?

תודה רבה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב משום מה לא עולה לי הלינק .

תיהיה בדף הבית של הפורום ותגלול עד ללשונית קניה ומכירה ושם כנס לאודיו .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי, תודה.

עכשיו השאלה מה אני מחפש מגבר וסאב? כמה ערוצים, איזה גודל סאב אני צריך בשביל trap electro ולפעמים מוזיקה רגילה, האם יש טעם להביא קומפוננט?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...