Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נמצאה הפרעה חריגה? בואו לשפוט בעצמכם

Maor Bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ אני לא מהקנטרנים, אך במקרה הנ"ל- סיויק קופה, ללא לוחית רישוי קדמית, חונה על המדרכה מחוץ לפארק שבו אמהות עם עגלות וזקנים בכסאות גלגלים עוברים.

לאחר מספר זקנים, נכים ואמהות שנאלצו לרדת לכביש בזמן שהבחור מתמנגל כ30 מטר משם, החלטתי להתקשר למשטרה.

לא אאריך במילים- הגיע שוטר בזמן שהכוכב שלנו מנקה את הג'אנטים שלו, הסתכל מהניידת באדישות, נסע ונשלח אליי SMS שהמקרה טופל.

בשיחה חוזרת עם המשטרה (שבה הרגשתי שאני מדבר עם ערס מצוי משוק הכרמל, ולא עם שוטר) נמסר לי ש "לא נמצאה הפרעה חריגה" :roll:

אני יכול להאריך עוד על ההתנהלות הבזיונית של המשטרה, ישנן אפילו הקלטות שחלק מחברי הפורום שמעו ויכולים להעיד על קיומן ועל גישת התת רמה אה-לה-תן ת'שוקולד שבה דיברו אליי השוטרים, אבל אין לי רצון או כח להכנס למאבק הזה.

לכן, אשאיר את המקרה ללא עוד מילים מיותרות עבורכם לשפוט- האם ישנה הפרעה, או לא..?

(*הרכב הנוסף באחת התמונות הגיע יחד עם ההונדה, אך נשאר זמן קצר ונעלם)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שהפרעת לו להטריד שוטרת.

אני מציע שתתבייש לך בפינה. לבד. בחושך. ותחשוב על עונש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה שאלה הפנים של משטרת ישראל.

סגנון הדיבור של השוטר כנראה יגרום לבסטיונרים משוק הכרמל להעלב מעצם ההשוואה, ערס על סטרואידים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, כפי שאמרתי לך כשדיברנו: המייל האדום של YNET וישא"ק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזיון, פשוט בזיון! תנסה לעלות את המקרה בעמוד הפייסבוק של משטרע.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה התקשר למקד העירוני. הם יותר רעבים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שעידן, אלעד ודיסקו הם מחברי הפורום שאכן זכו להדזעזע מההקלטה.

ספריאל- הקטע המצחיק/עצוב יותר הוא שהמרכז מתנדבים/מוקד עירוני של השכונה נמצא כ50 מטר במורד הכביש ובמהלך כל הזמן הזה עמדו שוטרים בכיכר שבין הרכב הנ"ל למוקד מנדבים וכיוונו את התנועה.

לאורך כל המקרה לא רק שלא הלכו לבדוק את הרכב החשוד ללא לוחית הרישוי שחוסם את המדרכה, אלא אפילו לא טרחו להפנות מבט לכיוונו:roll:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפרעה כן. חריגה? כבר לא בטוח. בכל מקום רואים כאלה נבלות.

המוקד העירוני בהחלט יכל לזמבר אותו עם איזה קנס על חנייה באדום לבן ועוד קנס על חנייה על המדרכה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאור שלא ניצלת את ההזדמנות העסקית. היית יכול למכור לעארס ולעארס הטלפוני המון שוקולד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי את ההקלטה, לדעתי זו בושה למשטרת ישראל.

אציין שתדמית המשטרה בעיני נמוכה מים המלח ואפילו אני הופתעתי לאיזה שפל עוד יכול הארגון הכושל הזה לרדת.

כנראה שסמל א. אזולאי הוא מאחרוני דור הנפילים של הארגון הזה, ופרשתו מהשירות מסמלת גם את דעיכת הארגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור יש מצב שתשים את ההקלטה ביוטיוב ותשים כאן לינק להתרשמות החברים?

תודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתנחם בעובדה שהבעלים של ההונדה סיוויק הוא ערס, סוג של בן אדם לא מפותח, וככל הנראה ישאר ככה כל החיים :-D.

איזה כיעור וחוסר טעם הוא עשה מהרכב.

אני הייתי מפיץ את התמונות והשיחה בכמה שיותר כלי תקשורת על מנת לבייש.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...