Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מחיר מכירה וקנייה אמיתי או במילים אחרות מהו מחיר השוק ?

spring
שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאי 2014 נמכרה לאנסר ספורט 2004 יד שלישית פרטית עם 135000 ק"מ במצב מצויין.

מחירון 21000,נמכרה ב-19000 תוך שבועיים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקטובר 2014: נמכרה סוזוקי סוויפט 2008 GLS (הדגם הבסיסי) עם 70K ק"מ אחרי תאונת שלדה (ישור עמוד אמצעי + החלפת דלתות).

מצב מכני מצויין.

מחירון: 51,000

נמכרה ב 41,000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה 1.3 שנת 2000 נקנתה עם 116K KM ב9000 ש"ח (בשנת 2011), נמכרה לאחר 3 שנים (אוקטובר 2014) ב8000 ש"ח עם 166K KM.

את הרכב קניתי מאיזו זקנה שבקושי נסעה בו, הרכב היה מטופל אצלי ברמה מטורפת, נמכרה אחרי יום יומיים של פרסום ביד2.

סובארו B4 סדאן 2004 עם 200K KM נקנתה לפני חודשיים ב19000 ש"ח (היסטוריית טיפולים במרכזי מיום שעלה לכביש).

סובארו B4 סטיישן 2004 עם 150K KM נקנתה לפני חודשיים ב22000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי shlomi_e11

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה התלהבו מהרעיון שלך והעתיקו :)

http://cars.walla.co.il/item/2823982

אצלי פיג'ו 306 שנת 98 ידנית 1600 נקנתה ב5 נמכרה ב6 כשהמחירון היה לכיוון ה7,000.

פיג'ו 206 1600 אוטומט 2003 נקנתה ב20K ונמכרה אחרי שנה וחצי קשות מאוד מבחינתי לאחר שבוע ביד 2 ב19K כשהמחירון היה 20,000.

וכרגע גולף 2001 מנוע 2000 נקנתה בK17 כשהמחירון היה בזמנו 27,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה התלהבו מהרעיון שלך והעתיקו :)

http://cars.walla.co.il/item/2823982

מעתיקנים הוואלה האלה (לפחות שיתנו קרדיט :wink:), יפה לראות שהכתבים שלהם קוראים כאן. בכל אופן, הפוטנציאל של הפורום גבוה פי אלף מהכתבה שלהם.

ליכולת שיתוף מידע של ההמונים יש פוטנציאל עצום וסבירות לאמינות גבוהה שוואלה, עם כתב בודד, יכולים רק לחלום.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים בדרך כלל לא רוצים לצאת "פראיירים", אז גם גם אם הם כן חושפים את מחיר הקניה והמכירה המקוריים, הם מתעלמים משאר הפרמטרים, ולכן המידע לא יהיה הכי אובייקטיבי

אני אביא דוגמא:

את הלנסר שהייתה לי קניתי ב-21.5 אלף, ומכרתי אחרי שנה ב-20 אלף ותוך 4 ימים. מה משתמע? שהלנסר שומרת אחלה על הערך והביקוש הוא היסטרי.

ועכשיו תשמע את העובדות האמיתיות:

קניתי את הלנסר ב-21.5 אלף עקב טעות פטאלית של הבעלים הקודם(לא משנה איזה). בעת המכירה, המחירון היה 28 אלף. ניסיתי במשך חודש למכור ב-24 אלף ללא הצלחה כלל(בקושי היו טלפונים), הפסקתי את המכירה, וחידשתי אותה לאחר חודש, במחיר בשביל למכור - 20 אלף, והיא נמכרה מהר.

עכשיו זה נשמע אחרת, נכון?

אני בטוח שזה המצב גם אצל רוב המפרסמים פה, כי אם לא, אין ירידת ערך כלל. כולם מוכרים ברווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים בדרך כלל לא רוצים לצאת "פראיירים", אז גם גם אם הם כן חושפים את מחיר הקניה והמכירה המקוריים, הם מתעלמים משאר הפרמטרים, ולכן המידע לא יהיה הכי אובייקטיבי

אני אביא דוגמא:

את הלנסר שהייתה לי קניתי ב-21.5 אלף, ומכרתי אחרי שנה ב-20 אלף ותוך 4 ימים. מה משתמע? שהלנסר שומרת אחלה על הערך והביקוש הוא היסטרי.

ועכשיו תשמע את העובדות האמיתיות:

קניתי את הלנסר ב-21.5 אלף עקב טעות פטאלית של הבעלים הקודם(לא משנה איזה). בעת המכירה, המחירון היה 28 אלף. ניסיתי במשך חודש למכור ב-24 אלף ללא הצלחה כלל(בקושי היו טלפונים), הפסקתי את המכירה, וחידשתי אותה לאחר חודש, במחיר בשביל למכור - 20 אלף, והיא נמכרה מהר.

עכשיו זה נשמע אחרת, נכון?

אני בטוח שזה המצב גם אצל רוב המפרסמים פה, כי אם לא, אין ירידת ערך כלל. כולם מוכרים ברווח.

לא מסכים איתך, אני את המכוניות שפירסמתי פה מכרתי בטיל! לא קרה שניסיתי למכור רכב מעל שבועיים, ( חוץ מהאלמרה שהייתה מפורסמת מעל 3 חודשים וגם זה היה כי היא פורסמה רק פה בפורום) ברגע שייצאה ליד 2 נחטפה תיקטק!, בן אדם שרוצה למכור אוטו לא ילך ראש בקיר, אני בן 24 אבל עסקתי בכמה החלפות כמו שרשמתי פה, כמו כן אבא שלי גם נוהג להחליף רכבים לא מעט! אם אתה שואל אותי מומנט המכירה הוא בשבוע הראשון ( בן אדם שרוצה לרכוש רכב נמצא כל הזמן בקשר עם הלוח, איך שמגיע רכב חדש הוא מתקשר) צריך לזהות את הקונה הזה שהוא מגיע,בדרך כלל גם מה שהוא מוכן לשלם לך זה מה שהרכב שווה ( אלא אם כן בא איזה ליצן או איזה סוחר) בתור אחד שמחליף מכוניות לצורך הנאה ולא לצורכי רווח זה ככה.

** מה שרשמתי למעלה נכון למכוניות עם שוק ולא למכוניות שהלוח מוצף בהם

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה 2001 נמכרה ב 2011 במחירון 19 עם 170K נקתנתה שנתיים לפני ב22 עם 140 מחירון היה 24 ("קצה שלדה" לפי מכון בדיקה אך ללא תאונות, משהו מוזר...)

גולף 2003 נמכרה ב2012 במחירון 28 עם 160K נקנתה שנה לפני במחירון 31 עם 150K

2012 נקנתה לאון מחירון 64.

בקיצור רכבים שמורים נמכרים במחירון +-, כמובן היו את אלה שביקשו בעשרות % יותר אבל זה כבר תלוי בבן אדם אם מתאים לו.

כמו כן זכור לי סיפור שחיפשתי את הגולף, היה בחור שמכר באותה תקופה לאון 2002 יד שלישית עם 90K ב 37 אלף כשה מחירון היה 28, הרכב היה ממש שמור אך סכום כזה לא הייתי מוכן לשלם. בקיצור אחרי שבוע הרכב נעלם מהלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

david_E כתב בפוסט אחר:

רכשתי פריוס 2010 דור 3 עם 91K מהטרייד אין של טויוטה ב-88K (מחירון משוקלל באזור 110K). הרכב היה בתוכנית סלקט שלהם כך שיש אחריות של שנה וקיבלתי גם מערכת מולטימדיה (די מעפנה אבל לא בודקים שינים של סוס שמקבלים במתנה...).

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניין, ובטח יעזור מעט לקונים ומוכרים עתידיים.

לקראת סוף 2013, לא זוכר איזה חודש (איפשהו בין ספטמבר לדצמבר).

מכרתי את הגולף 99' האהובה שלי.

מחירון היה באזור ה 17K וקצת, נמכרה, תאמינו או לא, ב 18K :)

הייתה מדהימה, שמורה מאוד ובמצב נהדר! יד 4 עם כ- 170K ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי את הג׳אז שלי (2010 1.2 ידנית עם 118000 ק״מ). ב-49000 ₪. המחירון של הרכב היה 44000 ₪ (שימש כרכב הדגמה ביד הראשונה). נמכרה תוך שבוע וחצי.

על מה אנשים שילמו 5K מעל למחירון?

לא מצליח להבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אנשים שילמו 5K מעל למחירון?

לא מצליח להבין

זה בדיוק המטרה של הפורום הזה, שאנשים יקבלו אינדיקציה איך נסגרות עסקאות קנייה ומכירה, יש עדיין תמימים שחושבים שאפשר למכור מזדה 3 2008 עם ק"מ בשמיים במחיר מחירון, כי ככה זה מזדה.

ובכוון ההפוך יש רכבים שנסחרים הרבה מעל המחירון. נסה למצוא אאודי TT, תמצא אותם לפחות בעשרת אלפים מעל המחירון, כמעט בכל שנתון, ואני עדין. כנ"ל הונדה סיוויק האצבק משנות ה 90 וכנראה שהונדה גאז היא גם בקבוצה שנסחרת מעל המחירון.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה ששוק הרכבים המשומשים לא יתנהג כמו כל שוק חופשי אלא בעל אינטרס בודד יקבע את המחירים של הרכבים.. באיזה עוד שוק דבר כזה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...