Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העובדה שסמל"ת נותנת רק שנתיים אחריות על הרכבים זה ביזיון - זאת אמירה ברורה של יש לנו מכוניות מתפרקות.עד כדי כך מתפרקות שאפילו אנחנו מתנערים מהאחריות אחרי שנתיים בלבד.

אז גם צ'מפיון לא מאמינים במכוניות שלהם, או שפשוט יש מי שיקנה עם שנתיים אחריות?

לצערי זה לא מצחיק, אלא עצוב. בגלל המקרה שלי, התחלנו (אני וחברה שלי) להסתכל על כל פיאט 500 ופיאט פונטו שאנחנו רואים. ללא יוצא מן הכלל, כל אחת שראינו הייתה או עם דשבורד מנופח, או עם סדק. לא הייתה אחת שהייתה תקינה לחלוטין.

גם לאחר בדיקה שלי, כל פיאט 500 משנתונים 09/10/11 שיצא לי לראות, אני מדבר על כמוך של כעשרה רכבים, כולם ללא יוצא מן הכלל עם נפיחות או התחלת נפיחות בכריות האוויר.

מה נהיה מהשרשור הזה, כלבוטק :lol:

איזה באסה לקנות כזה רכב יפה (כן, גם האיבו) ומגניב, ובסוף לאכול סרטים על הדשבורד. לי זה כבר לא יקרה אז תודה לשניכם.

בהצלחה למי שמחליף וגם למי שנשאר עם הדש כמו שהוא.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העובדה שסמל"ת נותנת רק שנתיים אחריות על הרכבים זה ביזיון - זאת אמירה ברורה של יש לנו מכוניות מתפרקות.עד כדי כך מתפרקות שאפילו אנחנו מתנערים מהאחריות אחרי שנתיים בלבד.

אני לא מצליח להבין את ההגיון השיווקי של החלטה מטומטמת כזאת ....

גם אלו שיש להם אחריות שנתיים מוכנים לתת שנה שלישית וגם יותר עבור תשלום

ככה זה בעולם העסקי הכל עולה כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SLS.

בפיאט (שעליה מדובר בשרשור) יש 3 שנות אחריות, ללא הגבלת ק"מ (מה שלא קיים כמעט באף מותג, ותאמין לי יש אנשים שנוסעים יותר מ-100K בשלוש שנים..). אז מילא הש***ת שרשמת אחרי, לפחות תדייק בעובדות (חלק מכללי הפורום וכו').

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק ובהצלחה.

סתם מתוך תהיה טכנית - יצא לך להביט בחלק ה"נתלש" מעל הכרית בדשבורד החדש? האם קיים ציר כלשהו באיזור שבו התפתח סדק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי. הייתי חייב להגיע לעבודה.

מחר כשאלך לקחת את הרכב, אבקש לראות את הדשבורד הישן. אני מאמין שהוא עדיין יהיה שם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון הטיפול בסדק שלי:

לאחר שהתגלה הסדק אצלי, ובעצתו של מכסח השדים, פניתי למוסך. האיבו שברשותי עדיין באחריות.

את ההגעה למוסך תאמתי כמה ימים קודם, על מנת שיוכלו להיערך מבחינת חלקים וזמן (אנחנו בתוך חוהמ"ס). הצגתי לו את השבר בדשבורד.

במוסך נאמר לי שהם מכירים את התופעה בגראנדה, אך זו הפעם הראשונה שהם נתקלים בה באיבו.

זו למעשה הייתה ההערה הראשונה והאחרונה שנאמרה בנושא. הרכב אושפז לשלושה ימים (חוץ מהחלפת הדשבורד, נזקקנו להתקנת שתי ביטנות גלגל שנשרו באורח פלא, החלפת נוריות שרופות בחוגות המיזוג, איפוס וכיול התיבה הרובוטית שהתחילה לרעוד והחלפת חיישן בחירת הילוך שהתקלקל ).

הרכב טופל ותוקן בלי לשאול שום שאלה וללא כל עלות מצידי.

נסיעה של כ100 ק"מ לאחר ההחלפה לא הולידה שום קרקושים או רעידות מיותרות. בדשבורד החדש לא ניתן לראות בעין את קו הפריצה של כרית האויר. אולי זה עניין של זמן עד שיופיע שוב, ואולי מדובר בדגם משופר (שכחתי לשאול. אם כי אני בספק שקיים דגם משופר שכזה).

ה"עלות" היחידה של ההחלפה היא יחידת פתחי המיזוג המרכזית שלדעתי הייתה מהודקת יותר קודם, ועכשיו מהודקת פחות לטעמי.

בסיכום החיובי מגיעות נקודות זכות כפולות:

פעם אחת לשירות של סמל"ת. אומנם הרכב באחריות (ודינו של רכב באחריות שונה מדינו של רכב שאינו באחריות) אך כולנו יודעים כמה קל להתנער מאותה אחריות. קל מאוד להתחיל מסע חקירה שיגמר בזה שיסבירו לי שעקב אחוזי הלחות המיוחדים באזור בו אני גר ועקב העובדה שלכלב שלי קוראים חומי, הנזק אינו באחריות. זה לא קרה אפילו לא לרגע. החלקים כולם הוחלפו בלי למצמץ ובלי לשאול אף אשאלה.

פעם שניה למוסך שבו אני מטפל מזה מספר שנים, מוסך יחדיו ברעננה. אומנם מוסך מורשה שמחיריו גבוהים , אך בכל תקופת העבודה איתו זכיתי לרמת שירות מעולה ורמת מקצועיות גבוהה שאין לי עליהן כל טענות, אלא רק מילים טובות. אני מוכן לשלם עבור שירות טוב.

עכשיו נותר לקוות שהסדק לא יחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה,סוף טוב לשניכם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני האחריות של סמל"ת היא ל-3 שנים או 100,000 ק"מ. אצל צ'מפיון האחריות היא לשנתיים.

האחריות בצמפיון היא 3 שנים ולקוח שמוותר על השנה השלישית מזוכה ב 1700 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מבצע שהתחיל רק השנה. חוץ מזה, זה לא תלוי במותג שאתה קונה? למשל בסיאט יש שנתיים אבל בVW זה 3.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסמלת יש אחריות של שלוש שנים ללא הגבלת ק״ מ , אני ניצלתי את האחריות עם 130000 ק״מ על השעון שבוע לפני תום השלוש שנים, אצל רוב היבואנים האחרים עם קילומטרג כזה כבר לא היתה לי אחריות. היום אני יודע שגם על ב.מ.וו ומיני ניתנת אחריות דומה. לגבי צמפיון הרחבת האחריות לשלוש שנים היא רק על רכבי פולקסווגן ומצד שני על התיבה הרובוטית שלהם שנפתרו בה כל הבעיות לדבריהם החליטו לקצר את האחריות בת 5 השנים לשנתיים או שלוש תלוי ברכב. ואני שואל אם פתרתם את כל הבעיות מה הבעיה להשאיר את האחריות הארוכה? ,אפילו רק כצעד בונה אמון מול הלקוחות

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צמפיון הרחבת האחריות לשלוש שנים היא רק על רכבי פולקסווגן ומצד שני על התיבה הרובוטית שלהם שנפתרו בה כל הבעיות לדבריהם החליטו לקצר את האחריות בת 5 השנים לשנתיים או שלוש תלוי ברכב. ואני שואל אם פתרתם את כל הבעיות מה הבעיה להשאיר את האחריות הארוכה? ,אפילו רק כצעד בונה אמון מול הלקוחות

למיטב הבנתי עניין האחריות הוא לא ממש בסמכות צ'מפיון, אלא היצרן הוא זה שהחליט לבטל את האחריות המורחבת. אבל בעקרון אתה צודק, גם היצרן לא היה צריך לבטל אחריות מהסיבה שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...