Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו שים מגן שמש על הדשבורד כשהרכב חונה באור יום. אסור ששמש תפגע בפלסטיק, אחרת הסדק יחזור. זה לא חלק משופר ולכן הבעיה תחזור. שמח שהבעיה נפתרה.

ולכל אלה שהולכים לכתוב ש"אנחנו לא עובדים אצל הרכב אלא הוא אצלנו", אז אכתוב מראש שאם אתם יודעים שיש בעיה סדרתית בפונטו איבו, אז תקדימו תקופה למכה. אין צורך ללכת עם הראש בקיר - שימו לכל הפחות מגן שמש.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סטיו, מאז שהרכב אצלי הוא עם מגן שמש. אבל ב3 שנים שהוא היה אצל הבעלים הקודם לפני שאני קניתי אותו, אי אפשר לדעת מה היה.

אולי המגן שמש ימנע את זה ואולי לא, בכל מקרה אני תמיד שם את המגן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שים מגן שמש על הדשבורד כשהרכב חונה באור יום. אסור ששמש תפגע בפלסטיק, אחרת הסדק יחזור. זה לא חלק משופר ולכן הבעיה תחזור. שמח שהבעיה נפתרה.

ולכל אלה שהולכים לכתוב ש"אנחנו לא עובדים אצל הרכב אלא הוא אצלנו", אז אכתוב מראש שאם אתם יודעים שיש בעיה סדרתית בפונטו איבו, אז תקדימו תקופה למכה. אין צורך ללכת עם הראש בקיר - שימו לכל הפחות מגן שמש.

שימוש במגן שמש אינו ערובה לכלום .

הרכב שלי נהנה ממגן שמש מיומו הראשון , גם ע"י הבעלים הקודם שלו ובכל זאת הופיע הסדק המושמץ תוך כ 3 שנים ותשעה חודשים,אולי אפילו לפני .רק כשלחצתי קלות הבנתי שזה סדק ולא רק סימון .

ספרתי שמונה קורבנות בשירשור הארוך הזה ואני התשיעי .מי העשירי שיסגור לנו מניין ... :roll: ?

ואני בכלל נכנסתי בשביל להתייעץ בתקלה אחרת בפונטו איבו שלי ,כזו שאילצה אותי להחליף את המולטיאייר .עוד לא התאוששתי מהנזק הכספי של זה והנה גיליתי שה"סימון" אצלי בדשבורד הוא סדק .

הוא לא כל כך מפריע לי , למרות שכל פעם שאני נכנס לרכב אני מרגיש חמיצות מסוימת - רכב עוד לא בן 4 וכבר סדק בדשבורד כמו רכב בן 15 .ותקלת המולטיאייר ... זה ערער לי את הביטחון ברכב . מה עוד ייסדק \ יתפרק בשנים הקרובות ?

אני יודע שאני לא הייתי קונה רכב עם סדק ולכן מתלבט אם להילחם על החלפה .

התופעה מאוד נפוצה כפי שמישהו כתב ,זה לא יצא ככה מאולם התצוגה,זה קורה מהר מדי וזה לא בסדר .

דרך אגב , שלום לכולם .

DSC_4105.jpg

DSC_4106.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהעניין נגמר

בנוגע לנורות, אני תמיד חשבתי שכל הנורות נדלקות בעת התנעה רק בשביל שתראה שהנורות עצמן תקינות ולא כי הרכב עושה בדיקה כלשהי, תמיד טוב ללמוד משהו חדש.

(לדוגמא: הכנסתי את הסיויק הישנה שלי [ז"ל] למוסך לאחר שהנורה של כרית האויר נדלקה. כשהגעתי לאסוף את הרכב התנעתי וראיתי כי גם בעת הנעה הנורה לא נדלקה, לכן חשדתי שכל מה שהמוסכניק עשה זה למנוע מהנורה להידלק. פניתי למנהל והראיתי לו והוא אמר שיבדוק ושיחזור אלי. כאשר חזרתי שוב לאסוף את הרכב הנורה חזרה לדלוק בעת הנעה וכבתה לאחר מספר שניות- כלומר התקלה טופלה)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אל תהיה בטוח שזאת המסקנה הנכונה.

יש קומבינה מוכרת, בה מחברים את נורית כרית האוויר לנורה אחרת כמו שמן, ניהול מנוע, או כל נורת ביקורת שכבית עם ההנעה.

ואז נורת כרית האוויר פשוט עובדת יחד עם הנורה אליה התעלקו.

מגלים את זה ביום בו הנורה ההיא נדלקת באמת בגלל תקלה, ולא מבינים למה נורת כרית האוויר מהבהבת יחד עם נורת לחץ שמן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסח השדים,

שמח לשמוע שבסוף הכל נגמר טוב.

נשמע שניהלת את העניין בצורה נכונה ואסרטיבית, וזה הביא אותך לפתרון מוצלח של העניין.

3 וחצי חודשים זה באמת זמן לא סביר כדי לתקן תקלה כזו.

נראה שסמל"ת על אף מאמציהם הצליחו ליצור כאן תקדים.

מקווה שבעלי פיאטים נוספים יפנו אליהם לקבלת טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ היה בסדר, והחליפו לך חלק יקר וגדול בכלום כסף.

אני הייתי נמנע מלנסות לטפל בזה מול המוסך הקטן בחיפה, וישר כותב מייל ומדבר עם מנהל השירות הארצי (שאיתי היה מאוד בסדר, וטיפל בי אישית ובמהירות בימי הפנדה/פונטו), אבל זה אני ואני עוקף סמכויות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אל תהיה בטוח שזאת המסקנה הנכונה.

יש קומבינה מוכרת, בה מחברים את נורית כרית האוויר לנורה אחרת כמו שמן, ניהול מנוע, או כל נורת ביקורת שכבית עם ההנעה.

ואז נורת כרית האוויר פשוט עובדת יחד עם הנורה אליה התעלקו.

מגלים את זה ביום בו הנורה ההיא נדלקת באמת בגלל תקלה, ולא מבינים למה נורת כרית האוויר מהבהבת יחד עם נורת לחץ שמן.

"טוב" לדעת שמוסכניקים עושים את זה אך אצלי בוודאות זה לא היה המקרה.

סחבק לא פראייר ובדק את תקינות כרית האוויר ממקור ראשון לפני כ3 חודשים, כולן נפתחו בלי יוצא מן הכלל

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעלם הגדול מבחינתי הוא האם הבעיה הופיעה גם ברכבים מחו"ל, חיפשתי מעט ולא מצאתי אזכור לבעיה גורפת..?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעלם הגדול מבחינתי הוא האם הבעיה הופיעה גם ברכבים מחו"ל, חיפשתי מעט ולא מצאתי אזכור לבעיה גורפת..?

גם אני לא מצאתי לזה זכר. חיפשתי איזכורים גם במדינות חמות. כלום.

מצאתי איזכור בודד לזה באתר ייעוץ לקניית רכב מבריטניה. אבל שום דבר מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המסקנה די מתבקשת, כנראה שהסדק הזה נוצר כתוצאה מהתקנה מקומית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...