Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה גוררת תקלה בסיאט לאון 2005

cpt.slow
שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום, אני דניאל, בעלים של סיאט לאון mk1 ידנית 1.6.

מה שהביא אותי לפה זה פרוייקט קטן שאני מריץ ובקרוב יועלה.

אבל בינתיים אשמח אם מישהו מבין עניין ינחה אותי במשהו לא נעים שקרה לי לאחרונה..

הכנסתי שלשום את הרכב למוסך מורשה בגלל ריח חריף של דלק ברכב.. החליפו לי צינורית דלק ומכסה של המשאבה.

לאחר שסידרו לי את התקלה גיליתי שמד הדלק והטרמוסטט בלוח שעונים אינם מגיבים. ביקשתי לתקן את הבעיה שנוצרה ולהחזיר לי את הלוח שעונים למצב שאיתו הגעתי למוסך והם התחמקו בטענה של ספק עבד, ספק לא עבד לפני שבאתי אליהם. לאחר מכן רצו לשלוח אותי לאדם חיצוני שיאבחן לי את התקלה בעוד 300 שקל!! לאחר הרבה וויכוחים זרקתי לו את הכסף ונסעתי משם. מה אני עושה עכשיו? האם יש קשר בין התקלות? האם אני צריך להגיש תלונה? האם אני יכול לטפל בזה בעצמי? זו כבר הפעם השנייה ברציפות שאני נתקל בחוסר מקצועיות כזה במוסך מורשה.. אני די מפחד להתעסק לבד בחשמל ברכב הזה כדי לא לדפוק שום דבר אחר.. הפיוזים תקינים

תודה למגיבים

עריכה אחרונה על ידי cpt.slow

לא צריך פרארי כדי לעמוד בפקק בגלילות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה ריח חריף של דלק בסיאט לאון כמו שלך שנת 2002.

ניגשתי למוסך ברע"מ בבאר שבע (מורשה צ'מפיון), החליפו צינורית בתא המנוע (אם אני לא טועה של נשם או משהו כזה) עלה 150 ש"ח ומאז לא היו בעיות.

לא חסרים מוסכים טובים, גם בין צ'מפיון יש מוסכים טובים ויש גם תחמנים. מהיכן אתה בארץ?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה מתייעץ לפני שנכנס למוסך כלשהוא...

לא משנה כמה אתה עצבני - מה יצא לך בזה ש"זרקתי לו את הכסף?"

איזה מורשה זה היה ?

כמו שאמרו מעליי - "מוסך רון" בלבד!

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמרכז, העניין עם המוסך נבע מתוך תסכול כי המוסך שטיפלתי בו עד עכשיו נסגר.. אולי באמת הייתי צריך פשוט להתייעץ פה לפני.. זה נראה לי מוזר שמוסך מכובד מתנער מאחריות כזאת.. בכל אופן איתמר, שילמתי קרוב לפי עשר יותר ממך, מקווה שאלמד מהפורומים פה לטפל בתקלות כאלה בעצמי לחסוך כמה גרושים. השאלה עכשיו היא עד כמה זה סיפור לפרק את הדשבורד ולבדוק מתח על הכניסות של הלוח שעונים או שלא כדאי לי להתעסק עם זה ולקפוץ למישו. אקח את ההמלצה על מוסך רון להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, לא קרה שום דבר מטעויות לומדים!.

גם אני רבתי עם מוסך כלשהוא של צ'מפיון כשהתנערו מאחריות על תלונות שלנו על חלונות חשמל בפולו 2002, זה היה ביזיון, הרכב בחצי שנה הראשונה על הכביש התחיל לעשות בעיות בין היתר הח"ח עבדו לסירוגין, אפילו לא טרחו לרשום זאת במחשב (פשוט באו, בדקו כמה פעמים עד שהחלון עבד ואמרו "הינה זה עובד הכל טוב" ולא התייחסו) ואז אחרי שעברה שנה והדלת עלתה באש עקב קצר במנגנון- אותו מוסך טען שניגמרה האחריות וצ'מפיון התנערו לגמריי. הם חטפו ממני מטר של "ברכות" וכף הרגל שלי לא תידרוך במוסך הזה יותר.

מאז כבר מעל 10 שנים הוריי לקוחות של מוסך אחר בב"ש מורשה צ'מפיון שהצוות שלו הרבה יותר אדיב, בא לקראת הלקוח, מקצועי מאוד ומחירים סבירים מאוד.

.

אגב סתם לידע כללי- בצ'מפיון אתה יכול לדרוש פגישה עם נציג שירות ארצי במידה ואתה חושב שנעשה לך עוול.

מציע לך לקפוץ לרון שיסתכל, יכול להיות שזה משהו קטן.

אם היית מב"ש הייתי אומר לך לגשת לאותו מוסך, אבל אתה במרכז ויש את רון התותח, בקיצור- גש אליו :).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לפרק את הדשבורד?! מקסימום יפרקו את לוח השעונים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלמצוא מוסכניק אמין וישר זה אחד הדברים החשובים בחיים! מצחיק שציינת את ח״ח, כי ח״ח ממני הם כבר לא יקבלו..

סבבה נראה לי שאקפוץ אליו בהזדמנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...