Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי תלונות, הדבר מתרחש בחזרה ארצה, שם, *לכאורה* פקיד משרד הפנים מחבל בדרכון ואז מזהיר אותך שעליך להחליפו בחדש (וביומטרי, כמובן) כי אחרת לא תוכל לצאת איתו שוב מהארץ.

אני מאמין שאף פקיד לא ירצה להתפס "על חם" במעשה, גם בהוראת הבוס, ולכן אם תראו לו ולעצמכם את הדרכון השלם, הוא יחזור אליכם שלם.

אני גם מקווה שאחרי הפרסום, התופעה נפסקה.

לפי כמות התלונות השונות (על מעברי גבול שונים) יש דברים בגו.

http://www.israelhayom.co.il/article/507227

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/896/764.html

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^ אגב, בעניין הזה.

נניח מבטלים את הצורך בוויזה.

ונניח שבבון אחד, ששורץ פה קבוע בעוף, סורב לוויזה (לפני כ-20 שנה).

מה הסיכוי שאותו בבון יגיע, אחרי שחצה חצי עולם, לשערי אמריקה הגדולה, ויסורב כניסה שם, בגלל שבאיזה מחשב עדיין מופיע שהוא סורב במאה הקודמת?

יש איך למנוע את זה? או לפחות לדעת מראש שעדיף לא לנסות?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שהמכונות זיהוי כף יד בנתבג עובדות בערך. צריך לנסות כמעט את כל המכונות עד שמתקבל זיהוי, אבל לפחות הן עדיין קיימות.

ד.א בקרי הגבול הם עובדי מדינה ולא כ"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם קריעת הדרכונים חד וחלק נכון וקרה השבוע ממש לאחד המנהלי כספים בחברה שלי אישית גם כן.

אדם מבוגר , בנסיעת עסקים עם 0 עניין באינטריגות.

הבחור נוסע הרבה ולפי הנזק שראיתי במו עיני - אין ש ו ם! סיכוי שזה היה כך קודם.

אני בהלם טוטאלי שזה קורה ברמה כזו ומשהו מסריח שם בקטע אחר.

אישית? רק הכרטיס עם הכף יד. (או פשוט לא לבקר , עבד לי בשנתיים פלוס האחרונות.)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הלחץ שלהם לקרוע דרכונים, הרי בסופו של דבר כל הדרכונים הלא ביומטריים יפוג תוקפם וכולם יעשו גם ככה. מה ההגיון מאחורי זה אם הסיפור הזה נכון? חובה עכשיו שהדרכון החדש שמוציאים יהיה ביומטרי, נכון?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ אגב, בעניין הזה.

נניח מבטלים את הצורך בוויזה.

ונניח שבבון אחד, ששורץ פה קבוע בעוף, סורב לוויזה (לפני כ-20 שנה).

מה הסיכוי שאותו בבון יגיע, אחרי שחצה חצי עולם, לשערי אמריקה הגדולה, ויסורב כניסה שם, בגלל שבאיזה מחשב עדיין מופיע שהוא סורב במאה הקודמת?

יש איך למנוע את זה? או לפחות לדעת מראש שעדיף לא לנסות?

לא הייתי בונה הרבה על ביטול הויזה , כי הביטול צריך להיות הדדי , וישראל לא רוצה להכניס הרבה מוסלמים מארה"ב

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

אזרחי ארה"ב אינם מחוייבים בויזה לישראל, אם כי ישראל מטילה הגבלות על כניסת פלסטינאים בעלי אזרחות כפולה.

מצד שני, אזרח ישראלי המגיע עם ויזה עשוי להיות מוחזר על ידי שלטונות ההגירה בנמל הכניסה. גם בעלי דרכוני WVP יכולים להדחות בשלב ה-ESTA או להיות מוחזרים מנמל הכניסה שלהם לארה"ב (כמעט קרה לי כאשר עליתי למטוס בת"א ורציתי להכנס עם הדרכון הגרמני שלי. לקח לי זמן להבין שהשילוב הזה חשוד, שליפת הדרכון הישראלי, גם בלי ויזה, פתרה את הבעיה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, לא בונה על זה בכלל. אני מעדיף ש(אם וכאשר) ארצה לנסוע, אבקש שוב ויזה (אני מניח שהיום, אחרי 20 שנה וכמה נכסים ש"מבססים את רצוני לשוב לישראל", לא אסורב).

כך אדע, לפני שביזבזתי כסף על כרטיס וזמן על טיסות טרנס-אטלנטיות, שיש סיכוי טוב ש"אזכה" לדרוך על אדמה אמריקנית.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקו - הויזה לא מבטיחה כניסה. לפקיד ההגירה, שיכול להיות ילד בן 18, הסמכות לעצור אותך ולהעלותך למטוס חזרה לפי ראות עיניו, בלי זכות ערעור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הלחץ שלהם לקרוע דרכונים, הרי בסופו של דבר כל הדרכונים הלא ביומטריים יפוג תוקפם וכולם יעשו גם ככה. מה ההגיון מאחורי זה אם הסיפור הזה נכון? חובה עכשיו שהדרכון החדש שמוציאים יהיה ביומטרי, נכון?

פיספסת לחלוטין את הפואנטה, הם לא רוצים שיהיה לך דרכון ביומטרי, זה לא מעניין אותם.

הם רוצים את הנתונים הביומטרים שלך במאגר.

עכשיו!

לא עוד 4 שנים כשהדרכון שלך יפוג תוקף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mako.co.il/news-military/israel-q4_2017/Article-2bbcd45302ede51004.htm

מרגיש כאילו מוכרים את הגוף שלך לזנות רק בלי לקבל על זה כסף

במחשבה שניה ,

שאתה עושה תעודה ביומטרית. אתה יכול לבקש שלא ישמרו את טביעת האצבע שלך

ואז התעודה היא ל 5 שנים בלבד.

אבל כאן מתחייבים להעביר לממשל האמריקאי את טביעות האצבע.

אבל איך יעבירו אם לא שמרו ?

או שאתה יכול לבקש שימחקו. אבל בפועל לא מוחקים ??

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא אקטואלי.

אם וכאשר ישראל תצורף ל-VWP זה יהיה אחד השיקולים בבחירה אם לשמור טביעת אצבע או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם אותו בוידאו קצר מספר רגעים לפני ההגעה לביקורת הדרכונים אם אתה ממש חושש. במידה ותוכל להוכיח כי הרסו לך אותו, אני בספק שיגבו לך כסף על הנפקת דרכון חדש במקום, משהו שניתן לעשות בנתב"ג.

הדרכון שמונפק שם גם עדיין לא ביומטרי נכון לחודש שעבר.

האם ידוע לך אם בכל מקרה ניתן להפיק שם דרכון בדחיפות?

כי באתר רשות האוכלוסין מצויין שהם מפיקים דרכון 48 שעות לפני הטיסה במקרים חריגים בלבד

https://www.gov.il/he/Departments/Alerts/temporary_traveling_document_issuing

אני לא מדבר על מקרה של קריעה, אני מדבר באופן כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...