Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרון השכל אכן היתה אחת מהמתנגדים הבולטים לחוק, ולבסוף הצביעה אתמול בעד בגלל משמעת קואליציונית.

נראה שהופעלו לחצים עצומים על הקואליציה להעביר את החוק, אבל לא בדיוק ברור מי לוחץ. יש כמה תיאוריות. אולי כולן נכונות.

שתף אותנו בתאורית הקונספירציה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שרון השכל אכן היתה אחת מהמתנגדים הבולטים לחוק, ולבסוף הצביעה אתמול בעד בגלל משמעת קואליציונית.

נראה שהופעלו לחצים עצומים על הקואליציה להעביר את החוק, אבל לא בדיוק ברור מי לוחץ. יש כמה תיאוריות. אולי כולן נכונות.

מה הבולשיט הזה, חבר כנסת לא יכול להשתמש בשכל הישר שלו לטובת האזרח אם זה נוגד את האג'נדה של אי אלו ראשי מפלגה/חברים מרכזיים? אם ככה הסיפור פועל, לבחור מפלגה על סמך הרשימה שבה למעשה לא שווה כלום...

אני רץ לחדש דרכון/ת"ז, שיחפשו אותי עוד 10 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפספורט חדש, ת.ז ישנה וחסרת תוקף.

נקווה שבעשור הקרוב שיהיו כ"כ הרבה שערוריות עם החולרע הזאת שעד מועד חידוש הפספורט כבר תחלוף הרעה החולה הזו מן העולם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי הרחוק כסטודנט, במסגרת קורס מעניין (היו גם כאלו :lol:) בנושא פרטיות מידע במערכות מידע, עשיתי עבודת סמינריון על המאגר הביומטרי.

מה אגיד לכם, מכרזים תפורים מראש ל HP (בזמנו הם היו אמורים להקים את המאגר - לא יודע מה קורה היום), דיונים כמעט ריקים אליהם לא הגיעו האנשים המוזמנים והצבעות של אדם אחד או שניים, חוסר תאימות לנהוג בעולם - שם נהוג להנפיק כרטיסים חכמים אך לא לשמור את הנתונים במאגר, כי הגיעו למסקנה שלא באמת צריך מאגר (יש מדינות בהן קיימים מאגרים ששומרים מידע ביומטרי של אסירים, מסתננים וכו').

בקיצור, חלטורה וקומבינה ישראלית ברמות הגבוהות ביותר, שאפו לפוליטיקאים.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתף אותנו בתאורית הקונספירציה.

שום דבר מעניין במיוחד, רק הדברים הרגילים: טענות על שוחד של חברת HP לחברי כנסת ושרים או שהמוסד הוא זה שרוצה מאגר ביומטרי אבל לא מוכן לדחוף לכך בגלוי. הדבר הכי קונספירטיבי ששמעתי זה שישראל היא פיילוט למאגר ביומטרי ראשון שאחריו יקומו נוספים במדינות אחרות, ושהלחץ מגיע מארגוני ביון שלהן. לא נשמע לי הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיחוד האירופי אסור לציין באף מקום במסמכים של הממשלה, מוצא/ דת של האדם אז רק מאגר ביומטרי הם יעשו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למוסד לדעתי צריכה להיות התנגדות בסיסית

אם המאגר ידלוף, סליחה , כאשר המאגר ידלוף אפשר יהיה לזהות כל ישראלי בכניסה למדינה גם אם הוא מגיע עם דרכון מזויף,

ואל תגידו שאנשי המוסד לא ירשמו במאגר, כי לא מתגייסים למוסד בגיל 16. אז אולי הנוכחים לא יהיו אבל כל החדשים כן.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבולשיט הזה, חבר כנסת לא יכול להשתמש בשכל הישר שלו לטובת האזרח אם זה נוגד את האג'נדה של אי אלו ראשי מפלגה/חברים מרכזיים? אם ככה הסיפור פועל, לבחור מפלגה על סמך הרשימה שבה למעשה לא שווה כלום...

בשבילך זה משהו חדש?:shock:

שילמו למי שצריך, ושלום על ישראל. כל מי שצעק בזמנו על איך מפרים זכויות אדם ועוקבים אחרי אנשים בברית המועצות, מוזמן לאכול את הכובע. זה כלום, לעומת מה שיתחולל בעולם בשנים הקרובות.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בשורות רעות...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4939330,00.html

מ-1 ביוני כל אזרחי ישראל יחוייבו להצטרף למאגר הביומטרי

רגע לפי יציאת הכנסת לפגרה, אושרו במהלך בזק התקנות שמסדירות את פעילותו; אזרחים יוכלו לבחור שלא לצרף למאגר את טביעות האצבע שלהם, אלא רק את תמונות הפנים; עם זאת, עדיין לא נאמרה המילה האחרונה בנושא ומתנגדי המאגר צפויים להגיש בקרוב מאוד עתירה לבג"ץ נגד המשך פעילותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא. תמונת פנים ביומטרית חובה. האפשרות היא לגבי שמירת טביעות האצבע במאגר.

דרך אגב, לא נכון לא קיים מאגר כזה. שהוצאתי ויזה לארה"ב לדוגמה, הייתי צריך לתת טביעות אצבע. אני מניח שנשמרו איפשהו.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, לחדש דרכון/ת"ז אם יש צורך לפני כניסת החובה לתוקף, ושיחפשו אותי עוד עשור. אני מניח שעד אז כבר תהיה גניבת מידע, בלאגן, ואיזשהו שינוי בחוק הנוגע למאגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת שאתה עוזב את הארץ אם זה יתממש? :x

was? was?

sprechen sie deutch?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיחוד האירופי אסור לציין באף מקום במסמכים של הממשלה, מוצא/ דת של האדם אז רק מאגר ביומטרי הם יעשו...

ולכן, בגלל הפוליטיקלי קורקט הזה שלהם, קורה עכשיו מה שקורה באירופה, ונקודת האל-חזור כבר כאן.

אבוד להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...