Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנה פתחתי שרשור על הוצאת דרכון חדש בנתב"ג.

אמנם עלה לי 1200 ש"ח (ועוד אחרי כתבת התחקיר שהייתה לאחרונה זה בכלל מרתיח) אבל הפקידה עוד אומרת לי, "אתה רואה איזה חבל, גם עולה לך 1200 ש"ח וגם אין לנו פה יכולת לעשות פספורט ביומטרי....חבל..."

איזה חבל, הייתי מאושר באותו רגע :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד הקפצונת קטנה, אם לפני שבוע וחצי הודלף כל מאגר אזרחי טורקיה (ללא מידע ביומטרי), מאגר שהיה "מוגן היטב", אתמול הודלף מאגר המידע של הבוחרים הפיליפינים, 75 מליון איש, כולל מידע אישי מלא, מידע מלא על הדרכון וכמובן חתימה ביומטרית.

גם בפיליפינים, הממשלה ניסתה לשכנע את העם הפיליפיני, בסביבות 2012, שהמאגר הביומטרי החדש שהם מקימים הוא "הכרחי" ואין סיכוי שיפרץ. ב2014 ועדת הבחירות הכניסה אותו לשימוש ואתמול הוא הודלף במלואו.

מה שקרה שם זה בדיוק מה שיקרה בישראל: חבורת דגנרטים פרימיטיבים, מושחתים ועצלנים המכונים "שרים" או "חברי כנסת" - חבורה של אנשים חסרי כל סמכות או נסיון מינימלי בתחום המחשוב או אבטחת המידע, מנסה בכח לשדר למליוני הישראלים שהמאגר הביומטרי הוא "הכרחי" והוא "בטוח", למרות תחנונים והתנגדויות של מומחים בעלי שם עולמי בתחום.

זה כמו שמהנדס תוכנה ינתח חולה סרטן, או כמו שאינסטלטור יתקן לנו את האוטו - ועוד בבטחון עצמי מלא. האמת, זה אפילו הרבה יותר גרוע - כי השר הממונה הוא עבריין מורשע שישב בכלא, חסר כל מקצוע (אולי שרלטן), אם זה לא מספיק, הוא גם בחקירה נוספת ברגעים אלו... אין סוף לשחיתות הישראלית והעם עסוק בהשרדות כלכלית\נפשית יום יומית.

והרי ברור לחלוטין מה האינטרס של השרים האלו, פורסם כי מספר חברות מחשוב ישראליות וותיקות (מקושרות היטב לקודקודים) יקבלו מיליארדים על הקמת מערך ביומטרי ותחזוקו. אל תתפלאו אם בעוד מספר שנים, כששטרית או כשדרעי יפרשו, נראה אותם בתפקידי מפתח בחברות האלו עם שכר בלתי הגיוני (שוחד רטרואקטיבי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאיזה זב חוטם מהרצועה פרץ בקלות בלתי נסבלת למערך המזלטי"ם של צה"ל אני כבר לא תולה תקוות גדולות ביכולות שאולי קיימות אבל לא באות לידי מימוש בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו רוצה להמר מה תהיה התגובה לדליפות הנ"ל אצלנו?

"האבטחה שלנו הרבה יותר טובה, מה כבר [הפיליפינים\טורכים] מבינים?"

אין דבר בלתי ניתן לפריצה.

הכל שאלה של זמן ויכולת. (ראה ערך הצנטרפוגות באירן - לקח זמן אבל בוצע)

וגם בארץ מלבד המאגר שדלף היו גרסאות כמו בטורקיה שנמסרו למפלגות לשם ביצוע טלפונים לאזרחים שדלפו

אז להתרחק מזה מה שיותר ונקווה שהשר (או אולי מחליפו שיבוא בעקבות החקירות) יבטלו את הגזרה הזו מה שיותר מהר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בקיצור, שבוע הבא אני מוציא תעודת זהות חדשה שתלווה אותי עד שיוציאו עליי תעודת פטירה.

ביום שמישהוא ינסה להכריח אותי להצתרף למאגר, אני אהיה הישראלי הראשון שמצתלם עם מסננת של הכנסיה הפסטהפארית על הראש!!!

רומן, תכין את הבג"צ!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסון טבע :(

דרעי לא מבין איזה סכנות יש במאגר הטיפשי שלו, סכנות שיפגעו בכולם מתי שהמאגר ידלוף.

השאלה לא אם ידלוף, אלא מתי!

אדם שלא מקשיב למומחים, יועצים מקצועיים ומחליט החלטה פזיזה כזו , זה חוסר מקצועיות וטיפשות

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, שבוע הבא אני מוציא תעודת זהות חדשה שתלווה אותי עד שיוציאו עליי תעודת פטירה.

ביום שמישהוא ינסה להכריח אותי להצתרף למאגר, אני אהיה הישראלי הראשון שמצתלם עם מסננת של הכנסיה הפסטהפארית על הראש!!!

רומן, תכין את הבג"צ!

כבר אבוד לך.

תעודות הזהות שיצאו בשנתיים האחרונות כבר נושאות תאריך סוף תוקף, אם אינני טועה ל10 שנים.

שמור על התעודה הקיימת טוב טוב שלא תצטרך להחליף

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף, הכל כסף בסופו של דבר...

זה מה שמספרים לנו, אבל האמת היא:

כוח, הכול כוח בסופו של דבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם זה עבד ככה.

מורידים רשומון, מוצאים כתובת של משהו ספציפי, מגיעים למקום פיזית ודופקים בדלת.

אדוני שכחתה לכבות את האור ברכב.

הבחור יורד, פותח את הרכב לבדוק שבאמת האור מכובה.

אחרי שחזר לבית מורידים את הטביעות אצבע מהידית של הרכב/בית.

אז אחרי המעבר לביומטרי החסכון יהי רק בדלק שנדרש להגיע לביתו של המסכן.

בקיצור אם אתם חושבים שללא המאגר אתם בטוחים אז צאו מהסרט, לחלופים תעברו עכשיו בשביל לחסוך תור במשרד הפנים אחרכך :)

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את "הכרענו שיהיה מאגר. *מה* יהיה במאגר הזה, זה נחליט אחר כך".

המ... מאוד מעורר ביטחון... תודה, אבל לא תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...