Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לא יהיה מאגר - מול מה יאמתו את הנתונים שלנו ברגע שיצטרכו לבצע אימות כזה או אחר?

מול תקציר, או חתימה, של הנתונים. שמירת הנתונים עצמם אינה נחוצה כלל.

מדובר בשיטה ידועה ומנוסה, הנמצאת בשימוש נרחב בעולם.

שוב: אימות בעזרת נתונים ביומטריים זה דבר אחד; מאגר מידע על כל האזרחים זה דבר אחר לחלוטין. הצגת הדברים כאילו השניים הם אחד, היא שקר גמור.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב: אימות בעזרת נתונים ביומטריים זה דבר אחד; מאגר מידע על כל האזרחים זה דבר אחר לחלוטין. הצגת הדברים כאילו השניים הם אחד, היא שקר גמור.

כמו שנעשה פה בדיוק:

http://www.biodb.gov.il/Professional_Info/Pages/QuestionsAndAnswers.aspx#

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות חמורה. לא מדובר בידיעת פרטים, כגון כמה דלק מילאת אתמול, אלא בשמירת מידע מזהה יחודי לך.

בעבר, אם מצאו טביעת אצבע שלך על האקדח מהשוד, היה ברור לחלוטין שהיד שלך נגעה באקדח, כי לא הייתה שום אפשרות אחרת שהטביעה שלך בדיוק תופיע שם.

המאגר הזה משנה את המשוואה הזו: טביעת האצבע שלך מופיעה שם מראש, ולכן - כל מי שיש לו עותק יכול, אם ירצה, להכין העתק של טביעת האצבע שלך ולשים על האקדח, למרות שידך לא נגעה בו מעולם.

ועכשיו לך ותוכיח.

כלומר: אם אתמול היית זכאי עד שהתביעה הוכיחה את אשמתך, ממחר יהיה להיפך: תוכיח אתה שהאישומים אינם נכונים. בהצלחה.

דני

עכשיו נרגעתי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסריט נוסף בעייתי, משטרת ישראל מגיעה לחקור אונס של ילדה בת 4 בשרותים ציבוריים בהיכל התרבות (או כל ארוע פלילי אחר).

עד היום, באים חוקרים ובין יתר האמצעים שעומדים לרשותם מאבקים לטביעות אצבעות, אולי מישהוא מוכר להם ועשוי להיות חשוד.

לאחר הקמת המאגר הביומטרי זה פשוט יהיה עניין של לאסוף 100% מבעלי טביעת האצבעות (שהרי כ-ו-ל-ם נמצאים במאגר), בניהם, אחד ישה ואחד בגירה שיום קודם לכן באו לראות את טריפונס וטאודוראקיס על הבמה ולהתחיל לנער את העץ עד שהרומן זדורוב התורן ישבר בחקירה.

עכשיו, בהכרותנו עם משטרת ישראל, זה הרי ברור שהם יעבדו כל הזמן בקיצור דרך הזה ולפחות אותי, זה מפחיד, מפחיד מאוד!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. כבר היום זו השיטה של המשטרה: לאסוף את כל מי שהיה שאפשר לקשר אותו לאיזור התקרית, ללחוץ על כולם, ומי שמודה - מודה.

לזכותם יאמר שלא פעם הם מוצאים את האשם האמיתי בשיטה זו.

לחובתם יאמר, שלא תמיד. וקשה לדעת מה אחוזי הרשעות השוא.

ועם השיטה החדשה, תיווצר מראית עין משכנעת יותר של אשמת החשוד התורן.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שכרגע אם הייתי באותו יום או ביום קודם בזירת הארוע, אין לי שום קשר לעניין בעוד שאחרי המאגר הביומטרי אני באופן אוטומטי בגדר "מעורב" ואם בטעות אין לי אלבי, אני כבר בגדר חשוד! אם כבר בזה עסקינן, יש לי תמיד איזה תהיה בעקבות צפיה בחוק וסדר, מחר אני מעוכב במשטרה עקב השתרבבות שמי לחקירה. מי לעזאזל באמת זוכר מה הוא עשה ביום רביעי שעבר , או ביום רביעי לפני חודש? אני ממש כבר לא מדבר על יום רביעי לפני חצי שנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש תקווה?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001047237#fromelement=hp_morearticles

[h=1]המבקר: ליקויים חמורים בתוכנית הקמת המאגר הביומטרי[/h][h=2]שר הפנים סילבן שלום האריך את תקופת המבחן של המאגר הביומטרי ב-9 חודשים נוספים ■ מבקר המדינה יוסף שפירא: "אין די נתונים על תופעות גניבת הזהות וההתחזות כדי לקבוע אם המאגר הביומטרי נחוץ"[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפתחויות, לא פחות מדרמטיות!!!

[h=1]הוועדה המייעצת של המאגר הביומטרי: לוותר על טביעות האצבע של האזרחים[/h][h=2]בדו"ח המסכם שיוגש לכנסת מציעה הוועדה - שליוותה את הפיילוט בשנתיים האחרונות - לעבור למאגר שמכיל תמונות פנים בלבד, ללא טביעות אצבע של האזרחים. כך ניתן יהיה להימנע מחלק מהסיכונים הצפויים בהפעלת המאגר במתכונתו המקורית[/h]

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3662632,00.html?dcRef=ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקש ששובר את גב הגמל, לדעתי בסופו של דבר לא יהיה מאגר כלל. אגב, ידיעות מאתמול בבוקר דיווחו שמכשיר טביעת האצבע שמשרד הפנים השתמש בו ברזולוציה מאוד נמוכה ולא יהיה ניתן להשתמש בטביעות שנאספו עד כה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת כבר היו בודקים מי מרוויח מכל הסיפור המושחת הזה, מי שילם לשרים לדבר בשמו ומכניסים אותו למאגר של הכלא.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
כ״כ שקוף שיש כמה מקורבים לפוליטקאים האלו שירוויחו מהשטות הזאת מאות מיליונים. ומצדם הביטחון של כולנו יהיה על הטיזי.

כבר הרוויחו, הרי רוב ההוצאה זה לא על רכישת 6 מיליון תעודות חכמות ריקות שבהן יישמרו הנתונים, אלא רוב ההוצאה זה על מכשור ומחשוב, שרתים וקוראי טביעות ומצלמות ביומטריות - ואת כל זה כבר קנו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...