Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בא נעשה סדר בעניין הזה עם ארה"ב, אתה מנדב את קריאת הרישתית ותביעת האצבעות בכדי שיוכלו לסרוק מאגר שקיים אצלם, לא בכדי שהנתונים יוכנסו למאגר האמריקאי.

יש הבדל עצום!

המטרה היא שאם יש להם סריקת רשתית/ טביעת אצבע של אל זארקאווי, הוא לא יוכל להכנס לארה"ב, גם לא לבוש בתחפושת של ברק מאביב נעורים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדרכון האמריקאי הוא ביומטרי. עם זאת איני יודע אם יש לאמריקאים מאגר ביומטרי לאזרחים או רק לזרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפספורט הפולני שלי ביומטרי, זה אומר שהנתונים הביומטרים שלי נמצאים בידיי בדרכון שלי.

לממשלת פולין אין מאגר ביומטרי וזה בדיוק שורש העניין.

אין לאף אחד שום בעיה עם הקונספט של פספורט/ ת.ז. ביומטרית, יש בעיה עם זה שבישראל הם לוקחים את כל הסריקות האלה ומכניסים אותן למאגר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בישראל. גם בהולנד. ודווקא שם הוכח עד כמה קל לזייף תעודות ביומטריות באמצעים נגישים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתבלבלו כמו שרוצים שתתבלבלו. יש שני נושאים שונים שמוצמדים זה לזה. "תעודה חכמה" (כזו שכוללת שבב) וקשה מאוד לזיוף (ויכולה גם לשמור נתוני זיהוי ביומטריים), לא מחייבת מאגר ביומטרי, ולהפך.

"רק בישראל" מספרים לך כמה התעודות הנוכחיות קלות לזיוף, ומציעים לך "תעודה חכמה", רק אם תתן את נתוניך הביומטריים למאגר.

כן, אני רוצה ת.ז. שקשה לזייף, ולא, אני לא מוכן למסור את נתוני הביומטריים למאגר של המדינה, שכבר הוכח שאיננה יודעת לשמור עליו (ע"ע אגרון, ועוד)

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, לא מתבלבלים. מרבית המדינות מנפיקות תעודות ביומטריות בלי מאגר - אבל ישראל אינה היחידה המקימה מאגר ביומטרי.

אבל מתברר שגם לא קשה מדי לזייף תעודות ביומטריות, באמצעות מציוד שניתן לרכוש ברשת תמורת כמה אלפי דולרים, לא משהו שמחוץ להיזג ידו של כל ארגון המעוניין בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אל דאגה, לא מתבלבלים. מרבית המדינות מנפיקות תעודות ביומטריות בלי מאגר - אבל ישראל אינה היחידה המקימה מאגר ביומטרי.

אבל מתברר שגם לא קשה מדי לזייף תעודות ביומטריות, באמצעות מציוד שניתן לרכוש ברשת תמורת כמה אלפי דולרים, לא משהו שמחוץ להיזג ידו של כל ארגון המעוניין בכך.

שאלה- אפשר לזייף תעודה חכמה, אבל האם ניתן לגנוב זהות חוץ ממקומות שהתעודה נדרשת בהם?

(נניח- לזייף טביעת אצבע בזירת פשע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טביעת האצבע בזירת פשע אינה קשורה למפה שמבוססת על מספר קטן של נקודות. אבל תעודה מזוייפת (למשל - תעודה של משה עם תמונה וטביעת אצבע של יעקב) תאפשר ליעקב לחצות גבולות בזהות בדויה, או לפתוח חשבון בנק ולקחת הלוואות על שם משה ולא להחזירן - בדיוק כמו תעודה "טפשה". כיון שהוכח שדי קל לזייף גם תעודות "חכמות" הן מפספסות את מטרתן, שהיא מניעת זיופים מסוג זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה יותר מאשר הסכום הדרוש היום שזה בערך מחשב פשוט, מדפסת ומכונת למינציה, סוגר את כל הסיפור בפחות מאלפיים שקלים (לא דולרים)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט קשור - כיון שאדם כזה נתון לסחיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז מסתבר שמקומבינות לא יוצא שום דבר טוב.

אם זה הקשר של HP לח"כ שטרית, אם זה הקשר של OTI לח"כ שטרית, פדופיל לכאורה עם גישה גם לפרטי המידע של כל האזרחים וגם עם גישה לפרטים הביומטריים שלהם ועוד ועוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את זה כבר, אם הפיילוט הזה יהפוך לחוק, אני אורז את הפקלאות שלי ויורד, ואני ממליץ לכל מי שיכול, לעשות את אותו הדבר.

כי בסופו של דבר אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מרצים מאסר עולם על משהו שלא עשינו, ולך תוכיח אחרת אם טביעות האצבע שלך נמצאו בזירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...