Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 4.2 דרכים להוספת כוח ללא טורבו/מגדש על.

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עברתי על כל השרשור.

ואני יכול להגיד לך שפו. (כל כבוד./ או חוסר מוח)

אתה מספר בגלוי ! על מהירויות של שלילה מיידית.

מעלה סרטון עם מספר גלוי + פנים. המשטרה רק צריכה להדפיס ולשלול אותך.

אני במקומך. משנה כינוי. מוחק את הסרטונים. ומוחק מספר רכב מתמונות.

להשתדל להמנע ממספרים של 150+ בפורום. כדי שתוכל באמת להנות מהכוח והכיף של הרכב שלך.

כי אתה משפר רכב מדהים. נסעתי על A6 טוין טורבו, מטוס בליסטי..

ושיפור של טורבו/ טוין טורבו יעשו שיפור שאתה לא מדמיין לרכב.

בהצלחה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 246
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני עברתי על כל השרשור.

ואני יכול להגיד לך שפו. (כל כבוד./ או חוסר מוח)

אתה מספר בגלוי ! על מהירויות של שלילה מיידית.

מעלה סרטון עם מספר גלוי + פנים. המשטרה רק צריכה להדפיס ולשלול אותך.

אני במקומך. משנה כינוי. מוחק את הסרטונים. ומוחק מספר רכב מתמונות.

להשתדל להמנע ממספרים של 150+ בפורום. כדי שתוכל באמת להנות מהכוח והכיף של הרכב שלך.

כי אתה משפר רכב מדהים. נסעתי על A6 טוין טורבו, מטוס בליסטי..

ושיפור של טורבו/ טוין טורבו יעשו שיפור שאתה לא מדמיין לרכב.

בהצלחה.

אולי אני סתם ילד מתלהב וזה האוטו של אבא שלי ואין קשר ביני לבין כל ה"עבירות" האלו? איפה ההוכחה פה? שורה בהודעה? או רכב עומד במקום בסרטון?

ומי שלחץ גז ברכב זה המתדלק ביקשתי ממנו רגע בשביל הסרטון.. הוא הסכים בשמחה.

ולגבי השיפור, אין ספק שאתה צודק, שיהיה לי תקציב לזה אני אלך לכיוון של הטווין טורבו, הבעיה שזה מאוד יקר בהתחשב בהשקעה על הגיר כדי שיעמוד בכוח.

סיפור של 40 אלף מינימום אם לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיסע אף אחד לא מכריח אותך, אני מבטיח שאם אראה אותך אסע על 100 שלא תפחד חס וחלילה. ללא ניסיון בכביש? מה שעברתי ב3 שנים רוב הנהגים גם 30 שנה לא עוברים. 200בשבילי זה כמו 50 לרוב הנהגים.

אחד מהיר בשלוף. ולא הלכתי רחוק. אני אומר בשבילך. תנסה לבקש עריכה לפי הודעות

חבל יקחו לך את הרשיון.

וחבר.

תנסה להיות פחות מתנשא.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהיר בשלוף. ולא הלכתי רחוק. אני אומר בשבילך. תנסה לבקש עריכה לפי הודעות

חבל יקחו לך את הרשיון.

וחבר.

תנסה להיות פחות מתנשא.

ברגע שתפסיקו לדבר על הנושאים הלא מעניינים אפסיק להתנשא, אני בכוונה מדבר ככה כי שיגעתם אותי.

ושוב אותה תשובה:

אולי אני סתם ילד מתלהב וזה האוטו של אבא שלי ואין קשר ביני לבין כל ה"עבירות" האלו? איפה ההוכחה פה? שורה בהודעה? או רכב עומד במקום בסרטון?

סאונד מדהים.

אגב לא נוסעים באוטומט בניוטרל (אפילו גרירה עם גלגלים מניעים על הקרקע אסור למרחק).

תודה :)

זה סתם בשביל הסרטון לעשות בקטנה רעש, ברור שביום יום אני לא נוסע על ניוטרל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכוונה מדבר ככה?

אתה אומר שלוקח לך רבע שעה לעשות 200-250

יש פה רכבים ב4 שקל שיכולים לעשות לך בית ספר בנושא.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני לא חושב שאתה מתנשא אלא אתה פשוט ילד שחושב שיודע ועשה הכל.... שזה לגיטימי לגמרי.

הצליל (רעש) של הרכב שלך מדהים! אבל זה לא בטוח שזה מוסיף לך כוח, זה בהחלט מוציא את הגזים מהמנוע יותר מהר אבל הצליל הוא רק השליה.

אבל בחזרה לסיבת השירשור הזה.

בתקציב שלך אתה לא יכול להוציא מהרכב 400 כוח סוס. זה פשוט לא אפשרי עם רכב אטמוספרי.

האופציה הכי זולה זה טווין טורבו, בגלל שזה משהו שקיים לרכב הזה וזה דיי plag and play... בשביל זה אתה תצטרך לפחות 40 אחרי ההוצאה על האגזוז.

לפתוח את המנוע ולהתעסק עם כל החלקים זה משהו שהרבה אנשים עושים בעיקר כדי להשאיר את הרכב אטמוספרי (זאת לא סיבה כלכלית), מקסימום כוח שתוכל להוציא מזה בסביבות ה400. וזה בסוף יעלה יותר מסופרצארג׳/טווין טורבו.

לקח לך 14 דפים להבין שכדי להגיע ל 445 כוח סוס אתה צריך לפחות 40 אלף שקל... אני דיי בטוח שזה לא יעלה פחות מ55 בשביל עבודה טובה.

ב 7000 ש״ח אתה לא יכול לשפר כלום מעבר לצמיגים, דיי ממליץ לך לעשות אתה זה! ככל הנראה אין לך מושג מה זה צמיג אכותי עם המון אחיזה.

הצמיג שלך הוא דיי בינוני מינוס לגודל ולמשקל של הרכב שלך.

ממליץ לך לחסוך כסף ולקרוא הרבה בפורומים של אודי בחו״ל ולהבין שאי אפשר לקצר דרך ברכב ללא טורבו, זה דורש המון עבודה (אני אומר את זה מנסיון)

בהצלחה

מורן

נ.ב- מסכים על elik0 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכוונה מדבר ככה?

אתה אומר שלוקח לך רבע שעה לעשות 200-250

יש פה רכבים ב4 שקל שיכולים לעשות לך בית ספר בנושא.

אוקיי נו ומה? מה אתה מנסה להגיד בזה? אני לא בתחרויות ואני לא מחפש לעשות 0-100 ב2 שניות. זה A8 זה 2 טון אוטו ענק אמנם לא איטי אבל גם לא כזה מהיר, מה הבעיה שלך עוד לא הבנתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה.

אופן הכתיבה שלך משעשע.

אתה מדבר על לעשות הכל בחצי עבודה, אז מה שתקבל זה חצי תוצאה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני לא חושב שאתה מתנשא אלא אתה פשוט ילד שחושב שיודע ועשה הכל.... שזה לגיטימי לגמרי.

הצליל (רעש) של הרכב שלך מדהים! אבל זה לא בטוח שזה מוסיף לך כוח, זה בהחלט מוציא את הגזים מהמנוע יותר מהר אבל הצליל הוא רק השליה.

אבל בחזרה לסיבת השירשור הזה.

בתקציב שלך אתה לא יכול להוציא מהרכב 400 כוח סוס. זה פשוט לא אפשרי עם רכב אטמוספרי.

האופציה הכי זולה זה טווין טורבו, בגלל שזה משהו שקיים לרכב הזה וזה דיי plag and play... בשביל זה אתה תצטרך לפחות 40 אחרי ההוצאה על האגזוז.

לפתוח את המנוע ולהתעסק עם כל החלקים זה משהו שהרבה אנשים עושים בעיקר כדי להשאיר את הרכב אטמוספרי (זאת לא סיבה כלכלית), מקסימום כוח שתוכל להוציא מזה בסביבות ה400. וזה בסוף יעלה יותר מסופרצארג׳/טווין טורבו.

לקח לך 14 דפים להבין שכדי להגיע ל 445 כוח סוס אתה צריך לפחות 40 אלף שקל... אני דיי בטוח שזה לא יעלה פחות מ55 בשביל עבודה טובה.

ב 7000 ש״ח אתה לא יכול לשפר כלום מעבר לצמיגים, דיי ממליץ לך לעשות אתה זה! ככל הנראה אין לך מושג מה זה צמיג אכותי עם המון אחיזה.

הצמיג שלך הוא דיי בינוני מינוס לגודל ולמשקל של הרכב שלך.

ממליץ לך לחסוך כסף ולקרוא הרבה בפורומים של אודי בחו״ל ולהבין שאי אפשר לקצר דרך ברכב ללא טורבו, זה דורש המון עבודה (אני אומר את זה מנסיון)

בהצלחה

מורן

נ.ב- מסכים על elik0 8)

ברור לי שכל מה שאמרת הוא נכון, הבעיה שאין תקציב, אז פשוט אשאר עם הצנרת והצ'יפ. 40-50 אלף אין לי ואם יהיו בעתיד אני אשקול טווין טורבו עם חיזוקים לגיר אין ספק, זה השלב הבא תלוי בתקציב.

לגבי הצמיגים, צמיג מצויין לא יודע מה אתה רוצה ממנו, אני בסה"כ משייט על 200 בקו ישר לא צריך פירלי מהפורמולה 1 בשביל זה, אני לא מתעסק בסיבובים ושטויות, והאחיזה של הרכב קוואטרו עם יוקוהומה אדבן ספורט על 22 אינץ חתך נמוך מאוד 30 ברוחב 255 האחיזה הנוכחית היא מדהימה ומספיקה בהחלט לצרכי הנהיגה שלי.

ואלי מה חצי עבודה לא הבנתי? איפה חצי תוצאה?

להתעסק עם הוצאות של טורבו וברמות האלה אין לי תקציב לזה.

להבין שקאמשפטים ולהתעסק עם פתיחת מנוע שזה השיפור החליפי כביכול עולים גם מאוד יקר אז אני פשוט אוותר על זה כרגע עד שיהיה לי תקציב לטווין טורבו וזה הכל. צנרת קומפלט מהממירים ועד דודים מאחורה כולל ציפ, מה חצי עבודה פה?

עריכה אחרונה על ידי SharonSapir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הצליל מטורף. מזכיר רכב אמריקאי ישן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצמיגים, צמיג מצויין לא יודע מה אתה רוצה ממנו, אני בסה"כ משייט על 200 בקו ישר לא צריך פירלי מהפורמולה 1 בשביל זה, אני לא מתעסק בסיבובים ושטויות, והאחיזה של הרכב קוואטרו עם יוקוהומה אדבן ספורט על 22 אינץ חתך נמוך מאוד 30 ברוחב 255 האחיזה הנוכחית היא מדהימה ומספיקה בהחלט לצרכי הנהיגה שלי.

להבין שקאמשפטים ולהתעסק עם פתיחת מנוע שזה השיפור החליפי כביכול עולים גם מאוד יקר אז אני פשוט אוותר על זה כרגע עד שיהיה לי תקציב לטווין טורבו וזה הכל. צנרת קומפלט מהממירים ועד דודים מאחורה כולל ציפ, מה חצי עבודה פה?

הצמיגים שיש לך הם צמיגים לא רעים אבל לרכב במשקל\גודל של הרכב שלך ולשיוטים המהירים עליהם אתה מדבר- הם לא יותר מבינוניים.

בכל אופן- שיקול שלך.

לגבי החצי עבודה בהקשר לצנרת- אמנם מה שעשית אולי יתרום (ואולי לא), עבודה מלאה על צנרת= מסעפת הפליטה ועד הדוד האחורי.

במאמר מוסגר-

יש לך רכב טוב ומיוחד בנוף הישראלי, עכשיו יש לו גם סאונד לא רע, כל זה אחלה ומגניב ועדיין לא אמור לתת לך לגיטימציה לטון המתנשא שלך בכל פעם שמישהו אומר או שואל משהו שלא לרוחך.

משום מה המנהלים עוד רכים איתך ולא נועלים לך את השרשור אבל הייתי ממליץ לך קצת להירגע כי התנשאות מעל אחרים לא תקדם אותך פה, היא רק תגרום לכך שדי מהר פחות ופחות חברים יגיבו להודעות שלך, ובכלל אתה מבין שזה קצת אירוני לבוא ולהתנשא מעל זה שאת עזרתו ונסיונו אתה מבקש, לא?

קבל את זה ברוח טובה, סה"כ טיפ עבורך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים שיש לך הם צמיגים לא רעים אבל לרכב במשקל\גודל של הרכב שלך ולשיוטים המהירים עליהם אתה מדבר- הם לא יותר מבינוניים.

בכל אופן- שיקול שלך.

לגבי החצי עבודה בהקשר לצנרת- אמנם מה שעשית אולי יתרום (ואולי לא), עבודה מלאה על צנרת= מסעפת הפליטה ועד הדוד האחורי.

במאמר מוסגר-

יש לך רכב טוב ומיוחד בנוף הישראלי, עכשיו יש לו גם סאונד לא רע, כל זה אחלה ומגניב ועדיין לא אמור לתת לך לגיטימציה לטון המתנשא שלך בכל פעם שמישהו אומר או שואל משהו שלא לרוחך.

משום מה המנהלים עוד רכים איתך ולא נועלים לך את השרשור אבל הייתי ממליץ לך קצת להירגע כי התנשאות מעל אחרים לא תקדם אותך פה, היא רק תגרום לכך שדי מהר פחות ופחות חברים יגיבו להודעות שלך, ובכלל אתה מבין שזה קצת אירוני לבוא ולהתנשא מעל זה שאת עזרתו ונסיונו אתה מבקש, לא?

קבל את זה ברוח טובה, סה"כ טיפ עבורך.

מי שדיבר על נושאים אחרים ולא התייחס לנושא העיקרי דיברתי אליו ככה. לרציניים אני מגיב במלוא הרצינות.

וההסעפות יקרות מאוד, 11 אלף כולל עבודה, עדיף לחסוך את זה לטווין טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רצינית,

הרכב שלך אינו רכב שיפורים ״טיפוסי״ שגם ככה יש לו שוק יד 2 מאוד מצומצם, לא מפריע לך שהרכב שלך יהיה מאוד בעייתי למכירה ביום שתחליט להתקדם הלאה?

שאלה רצינית לחלוטין דווקא מאחר וזה רכב שאני משער שעלה לא מעט כסף ויהיה בעייתי מאוד למכור כמשופר (ואני לא נכנס לעניין של להפסיד כסף שהשקעת עליו בשיפורים, זה המובן מאליו).

ייתכן שאם תשקלל את כל הנתונים האלה תגיע למסקנה שעדיף לשקול כיוונים אחרים כי זה רכב שיהיה מאוד יקר לשפר כדי להגיע לתוצאות רציניות שמעבר לתוספת של 10-20 כ״ס שהינם זניחים ולא באמת מורגשים ברכב של מעל 300 כ״ס סטוק.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...