Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רכב מהארץ

Shmulik_Miata

פוסטים מומלצים

תודה חברה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביררתי עלויות דרך אלאלוף ספנות :

500 יורו לכל כיוון - לאחד הנמלים באיטליה

עמיל מכס : 200 דולר

דמי סוכן : 150 יורו

מיסי נמל (יציאה וכניסה) 1200 ש"ח

חישוב כולל בש"ח : 7420

המחיר קצת יותר נמוך מרוזנפלד והוא יותר קורץ אבל הוא דורש שינוי במסלול.

אמשיך לעדכן.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו עוד הצעה והפעם ממנו ספנות.

400 יורו לכל כיוון. הכלי רכב יכולים לנחות או בפיראוס שביוון או באחד הנמלים באיטליה 10-14 ימי הפלגה ובדרך הרכבים עולים על ספינה אחרת ביוון). כרגע זה המחיר הכי זול שמצאנו.

נשאר לברר עם עמיל מכס. ביררתי מול ממסי לגבי תרגום רישיונות, סה"כ 31 ש"ח לשני הרישיונות (רכב ונהג). בקשר לביטוחים, קיבלתי עכשיו תשובה מאחת מחברות הביטוח שקיבלתי במייל (באחת ההודעות שלי פרסמתי) והם אמרו לי שצד ג' עולה כ-105 יורו ל-29 יום. מחיר זול וסבבה.

משום מה היא לא הזכירה שום דבר לגבי ביטוח חובה והיא עדיין לא ענתה לשאלתי. האם הביטוח חובה שבארץ תקף לחו"ל או שאין דבר כזה בכלל.

אשמח לקבל עזרה ומידע בנושא.

לאט לאט הדברים מתגבשים וזה מעודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אודה לך אם בסופו של דבר תפרסם את הכל באופן מסודר: ממי קיבלת איזה שירות, וכמה שילמת תמורת זה.

כרגע אומנם אין לי תוכנית (או אמצעים) לעשות את זה, אבל כשהיום ההוא יבוא, המידע הזה יכול להיות מאוד שימושי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה היא לא הזכירה שום דבר לגבי ביטוח חובה והיא עדיין לא ענתה לשאלתי. האם הביטוח חובה שבארץ תקף לחו"ל או שאין דבר כזה בכלל.

אשמח לקבל עזרה ומידע בנושא.

לפי מה שהבנתי ביטוח Green Card מכסה פגיעות צד ג' ופגיעות גוף. ביטוח החובה הישראלי אינו תקף בחו"ל, ונראה שגם המקיף לא תקף.

זאת אומרת שצריך לקחת בחשבון שמעבר ל-Green Card יש לבטח את הרכב עצמו בביטוח נפרד שצריך לכסות את העלות שלו בארץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

אלעד, אם הכל יצא לפועל ,אני אעשה תיק מסע מסודר בסוף. חשוב גם לי שזה יהיה מתועד כדי שאנשים ימצאו במקום אחד אינפורמציה.

ביום שבת הקרוב אנחנו (כל החברה שמשתתפים) נפגשים לראשונה כדי לסגור על המהלכים הבאים שלנו ועל מנת לתאם ציפיות.

עדכונים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

unnamed.jpg

נכון לרגע זה:

ההתלבטות היא קשה מאוד. מצד אחד העלויות המטורפות (פירוט בהמשך) ומצד שני הטיול שאולי זו ההזדמנות היחידה שתהיה לי אי פעם לבצע דבר כזה. אנחנו מתקרבים לתאריך העמסת המכוניות על הספינה ובגדול שום דבר לא סגור עם החברת ספנות (רק לפני יומיים הם שלחו לנו את התאריכים המעודכנים של הספינות). משך זמן הטיול הוא בין 24 יום.

אז ככה, להלן פירוט העלויות (חלקן משוערות כגון בתי מלון ואוכל, אטרקציות ועוד):

** כל הסכומים מתורגמים כבר לשקלים והם סופיים

שילוח מכונית לאיטליה (הלוך ושוב) : 4700 ש"ח

דמי עמילות מכס באשדוד (ביציאה ובחזרה) : 1610 ש"ח

דמי עמילות מכס באיטליה (ביציאה ובחזרה) : 2350 ש"ח

מיסי נמל בארץ (X2 לפי משקל האוטו) : 1200 ש"ח

דמי סוכן (אלאלוף) : 1410 ש"ח

ביטוח גרין קארד : כ-500 ש"ח

טיסות : אנו מעריכים שכל כרטיס טיסה בחג יעלה כ-700 דולר לראש (לא מצאנו זול יותר) ולכן הסכום הסופי של כרטיסי הטיסות לי ולבת זוגתי הוא : 4900 ש"ח

הוצאות דלק במהלך המסע יעלו כ-4500 ש"ח

בתי מלון מזדמנים (בהנחה שאנחנו משיגים מלון ב-200 ש"ח ללילה) יעלו כ-5000 ש"ח

הוצאות אוכל בערך 2300 ש"ח

כבישי אגרה : 600 ש"ח (עלות משוערת)

אטרקציות : 1600 ש"ח (עלות משוערת)

עלות גג קשיח (אנחנו נרצה לרכוש בגרמניה גג קשיח ולהביא אותו ארצה) כ-1500 ש"ח

כמו שאתם רואים העלות הכוללת היא מעל 30K והיא יכולה להגיע בקלות ל-40K ש"ח אם לא נמצא בתי מלון זולים.

מה אומרים?

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata
הוספת מפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך תשובה לא מקצועית, יותר מהלב.

לדעתי זה מסע של פעם בחיים, לצד זה עומדות עלויות כבדות יחסית, אם היה לי 40k שאפשר לבזבז תמורת הנאה, ללא ספק הייתי הולך על זה.

אל תשכח שיש תמיד הוצאות חריגות במסע כזה ארוך.

לא לשכוח לתעד כמובן שיהיה לכל החיים.

זה לא משהו שתעשה כל שנה או אפילו כל 10, לפעמים הזמן, המשפחה, העבודה לא יאפשרו את זה למרות שיהיה לך את הכסף, אם כרגע זה מתאפשר לך וגם לחבריך, זה הזמן.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך תשובה לא מקצועית, יותר מהלב.

לדעתי זה מסע של פעם בחיים, לצד זה עומדות עלויות כבדות יחסית, אם היה לי 40k שאפשר לבזבז תמורת הנאה, ללא ספק הייתי הולך על זה.

אל תשכח שיש תמיד הוצאות חריגות במסע כזה ארוך.

לא לשכוח לתעד כמובן שיהיה לכל החיים.

זה לא משהו שתעשה כל שנה או אפילו כל 10, לפעמים הזמן, המשפחה, העבודה לא יאפשרו את זה למרות שיהיה לך את הכסף, אם כרגע זה מתאפשר לך וגם לחבריך, זה הזמן.

זו הזדמנות של פעם בחיים ואני לא רואה שתחזור (אני עוד לא נשוי ואין לי ילדים ובכלל התכוונתי להציע לחברה שלי נישואין בטיול הזה או בטיול אחר שהוא זול יותר משמעותית).

אם אתה יכול להאריך את השהות שלך עדיף מבחינת עלות.

אין סיכוי למען האמת. חברה שלי בקושי הצליחה לקבל את האישור לתקופה הזו אז להאריך אותה יהווה סיכון למקום עבודתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר זול לקנות שם רכב ולמכור אותו אחרי זה ?? זה לא רכב מיוחד והוא לא יזכור ממילא את הטיול :) והמחירים שם ברצפה לרכבים כאלה ,אם יש לך רכב שלא תוכל להשיג בחו״ל אז זה עוד איך שהוא מתקבל על הדעת (מבחינתי),אבל רכב סטנדרטי ?? לדעתי זה סתם בזבוז מיותר היי ! אבל זה לא הכסף שלי .

אני אשמח אם תפרט לאחר מכן את כל העלויות ואת הדרך שעושים (כולל מספרי טלפון וטפסים מיוחדים) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל הזמן מדבר על כסף,

אבל הנעלם הכי גדול כאן זה הזמן שאתה צפוי לבזבז בחו"ל על הבירוקרטיה.

סתם לדוגמה, מספיק שהאונייה תגיע באיחור של יום או שבדיוק יהיה חג או שביתה,

והטיול שלכם מתחיל על רגל שמאל עם בזבוז של 24 שעות לפחות.

אילו היה מדובר במעבר לחו"ל למשך תקופה ארוכה יותר (או לנצח) אז היו פה שיקולים אחרים,

אבל זאת וואחד ח-ו-פ-ש-ה. לא בריא לערבב בין חופשה לרגולציה. אל תעשה את זה.

אני סמוך ובטוח ש-40 אלף שקלים יכולים לספק לך ולחברתך חופשה מדהימה עם מכונית מעולה, מהשכרה כמובן.

שוב: כסף בא והולך. זמן לא. יש סיכוי גדול (או בעצם, זה וודאי) שתבזבז הרבה יותר זמן מכפי שציפית

על דברים שלא קשורים לטיול עצמו. חבל"ז.

נ.ב.: לגבי ה"פעם בחיים" - תוכל לעשות זאת בלי שום בעיה בפנסיה,

סביר להניח שתהיה לך הרבה פחות רגישות לזמן שעובר

ואף אחד לא יאיים על חברתך בפיטורין.

נ.ב. 2: בנוסף לערבוב שעשית בין הנאה לבירוקרטיה, הוספת גם גג קשיח על הדרך. עזוב את הסלט, התבשיל הזה לא מריח טוב. אל תערבב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמי.

העלויות של השילוח והבירוקרקטיה הם ביג NO

תשכור פורש גג פתוח לשבועיים בגרמניה באותו מחיר והרבה פחות בירוקרטיה.

לדעתי הערכת המחיר של 200 ש"ח לללילה למלון מנותקת מהמציאות. בשביל משהו נורמאלי תכפיל ואפילו תשלש.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה שלא תבחר לעשות- זה נשמע מעניין.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירטת כ 12000 ש"ח שינוע של הרכב הלוך וחזור על זה תוסיף 10-20% בלתי צפוי ותקבל כ 14000 ש"ח!!

בדוק כמה תעלה לך טיסה משולבת בהשכרה של רכב ספורט נחמד עם 0 ק"מ , שבמקרה של תקלה יש לך אבא ואמא, לעומת ההוצאות שלך של כ 20K .

וכל זה למה

כדי לרכוש מספר חלקים למיאטה , וכשתבוא למכס בחיפה , מישהו יחליט למסות לך את הצורה.

שחרר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...