Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת רכב מהארץ

Shmulik_Miata

פוסטים מומלצים

שיהיה בהצלחה, אתה מגשים את החלום שלי.

אני לא יכול לחכות לסכום/ עדכון מהשטח על הטיול.

תבלה ותחזור בשלום.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 192
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משהו מוזר.

התבקשנו להעביר 105 יורו לחברת הביטוח בלוקסמבורג ומסתבר שהם קיבלו רק 93 יורו והתבקשנו להשלים כל אחד עוד 12 יורו.

הכסף נשלח ביורו ולא נדרשה עמלת המרה מבחינתם, וכל העמלות אנחנו שילמנו. משהו השתבש בדרך?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שזו רק דוגמא אחת מיני רבות להתקשקשות מיותרת שתחזור על עצמה.

אשכרה, לא מבין את החלום הזה.

זה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

אפשר לעשות את הטיול הזה יותר בזול, יותר בנחת ובלי סיכונים מיותרים אם לא היית נצמד לרעיון של לקחת את האוטו איתך.

על אותו משקל, למה לא תיקח את המיטה שלך מהבית איתך?

לי תמיד היה חלום לטייל עם המיטה שלי... כזה אני!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת את זה במקרה בהעברה בנקאית?

כן העברה בנקאית כי רק בצורה הזו הם מקבלים.

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טיפשי זה.

אז למה לא לקחו ממני מראש את העמלה של ה-swift או לפחות ידעו אותי שיש עוד עמלה כזו מעבר לעמלות הרגילות ששילמתי.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה של הבנק שלך. בפעם היחידה בה העברתי כסף ב-SWIFT קיבלתי הסבר מדוייק מפקיד הבנק.

תתכונן לשלם עמלה נוספת על ה-12 אירו - לא אופתע אם יהיה סכום דומה, שכן אתה נמצא מתחת לאיזה מינימום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם הבנקאי שלך והסבר לו שאינך חייב בתשלום עמלה בגין העברה נוספת רק בגלל שהוא לא הסביר לך שהעמלה מנוכה מהסכום שביקשת להעביר.

אם לא ילך, פנה למנהל הסניף.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות קצרות: 1. אין מה להיכנס ברכב פרטי לערים גדולות. תשקול להוציא את פריז מהמסלול. 2. כפי שניתן לראות מהתמונות של נמרוד לוחיות הרישוי מוחלפות בלבנות. הייתי מוריד כל מדבקה או כיתוב בעברית מהרכב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית אתה צודק. מעשית נהיגה של אלפי ק"מ מתישה וגוזלת זמן, גם בטובי הכבישים האירופיים. אז מהולנד לגרמניה או אילו אוסטריה זה סביר, אבל אני מרחם על פורטוגזי שנוסע לפולין, או אפילו לצפון איטליה. לשרוף 2-3 ימים באוטוסטראדה בכל כיוון זה עניין יקר - מלון, מזון, דלק ושחיקת הרכב, שלא לדבר על התשת הנהג. יותר הגיוני לטוס שעתיים ולשכור רכב, ולנמל את החופשה עד תום.

ספר את זה לרופא של אשתי שהחליט לנסוע ברכב מאנגליה לאיטליה עם אשתו ו4 ילדים במושבים האחוריים.

חוזר מחר, אפגוש אותו בהמשך השבוע ואראה אם היו חללים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רתבתי בלתי אפשי, אבל לא הייתי רוצה לבזבז חצי מהחופשה בנהיגה אל היעד ובחזרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר את זה לרופא של אשתי שהחליט לנסוע ברכב מאנגליה לאיטליה עם אשתו ו4 ילדים במושבים האחוריים.

חוזר מחר, אפגוש אותו בהמשך השבוע ואראה אם היו חללים.

וזה עוד בתקופת החופשה לכל אורך הריביירה הצרפתית האיטלקית ובכלל.

לא פלא שהפסידו את כל האימפריה שלהם.

עשית העברה ל"מכה" הבריטית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה עדכונים

אנחנו מתכוננים להעמסת המכוניות ביום חמישי הבא (לא האמנתי שהיום הזה יגיע).

דיברנו כבר עם חברה שנותנת שירות עמילות מכס והם ביקשו מאיתנו הצהרות ומסמכים כמה ימים לפני.

חצי מהתשלום הכולל של עלויות השילוח (מיסים, שילוח המכוניות, דמי סוכן ועוד מה שפירטתי בהודעה בעמוד 2) מתבצע בשליחת המכוניות והחצי השני בחזרתן.

כבר עשינו בוקינג לספינה שתצא ב-14/9 מאשדוד. הספינה תפרוק את המכוניות בנמל Ravvena שבאיטליה וכל שנותר להחליט היכן נעמיס אותן בחזרה (משתנה לפי מועדי ההפלגות).

הכנו כבר רשימת כלי עבודה שכל אחד יקח. אני שוקל לקנות GO PRO BLACK 3+ האם יש חלופה זולה יותר שאוכל להשיג באופן מיידי ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן.

אנחנו יומיים לפני ואנחנו כמעט מוכנים. חלק מההליך הוא לפתוח תיק דרך חברה שנותנת שירות עמילות מכס. התשלום הוא 230 דולר (נכלל כבר בפירוט שנתתי).

הוזמנה מצלמת SJ4000 עם WIFI כולל זכרון ותושבת לרכב. בוצע גם טיפול מקיף לרכב.

ביום חמישי אנחנו מגיעים ב-9 לנמל אשדוד ומתחילים את תהליך המסירה.

עדכונים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...