Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PHILIPS CED1700 דאבל דין

avi.nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 3727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אשמח את עזרתכם ואת חוות דעתכם לגבי המכשיר הבא:

http://www.wallashops.co.il/GroupDeal/gdp.aspx?ai=2627208&cfm=4A41BE5365D8&utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=010114_Group_All

שווה משהו?

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחיר ממש אטרקטיבי, רק חסרה חוות דעת של מישהו שמכיר את המכשיר..:idea:

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לשאול, אמרו שמדובר על עודפי מלאי ולא מחודש או מתצוגה, כלומר חדש וסגור באריזה. למרות זאת לא הצלחתי להבין למה הם נותנים רק 3 חודשי אחריות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי . ניראה איפה אתקין את זה.

תתחדש! הקדמת אותי. אני עדיין מתלבט / ממתין לאיזה חוות דעת של מישהו שמכיר את המכשיר.

אגב באיזה רכב אתה מתקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הקדמת אותי. אני עדיין מתלבט / ממתין לאיזה חוות דעת של מישהו שמכיר את המכשיר.

אגב באיזה רכב אתה מתקין?

לא חושב שיש מה להתלבט בכזה סכום נמוך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי את הפירסום של הדבל דין ,חשבתי ישר על הפיגו פרטנר שרכשתי לאחרונה.פתחתי שירשור אם בכלל ניתן להתקין . אבל פחדתי לפספס, אז רכשתי מקסימום אמצא איפה להתקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג האם כדאי לקנות את השדרוג של ה GPS??

האם המכשיר מובנה GPS או זו תוספת של יחידה ??

תודה

אני אישית לא מוסיף לזה את הGPS , סתם מייקר את זה ובעיקר שיש לך תוכנות לפאלפון (יכול להמליץ לך על 8M תחליף מצויין לוייז) הGPS לא יודיע לך על מצלמות וכו' אז סתם ביזבוז של 750 שקל..

בנוגע למידות , היכן אני מוצא מידות של המערכת של האוטו שלי (עם מטר זה סתם לא ייצא ממש מדוייק) ובנוסף אין בפרסום של המוצר את המידות שלו ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...