Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירופה זה כאן! או... פרויקט שיפוץ ובניית לוטוס אירופה S1 שנת 1968

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

המנוע הוא לא של רנו 16.

המנוע הוא אנדרוגינוס ,ולמה הכוונה ? הבלוק הוא רנו 15/17 TS נפח 1565 והראש הוא של TL .

ולגבי תשובה למי יש רנו פואגו טורבו אז לי יש !

IMG_0182.jpg

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עפ"י הספרות הדגם הראשון של האירופה (S1)נעשה שימוש במנוע של רנו 16 בנפח 1470 סמ"ק.

רק מאמצע 1968 (S2) החלו לעשות שימוש במנוע 1565 של רנו 16 TL.

לוטוס מאז ומעולם שיפרה את המנועים המותקנים במכוניותיה ולא עשתה שימוש במנועי סטוק.

בשנת 1968 עת החלו בייצור ה-S2 עדיין עשו שימוש במנועים של ה-S1 רק בשנת המודל 1969 החלו לעשות שימוש במנועים החזקים יותר, יש לבדוק לפי מס' השילדה איזה מנוע הגיע במקור עם מכונית זו.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסק רתכת ויכנס שם v8

במקום איזה מנוע עייף

דווקא לא, מנוע קל וארופאי שנותן תפוקה טובה יעשה שם עבודה טובה יותר.

אולי מנוע של הרנו 5 טורבו, רנו קליאו, או הפארגו טורבו.

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסק רתכת ויכנס שם v8

במקום איזה מנוע עייף

זה לא שלא עשו את זה קודם....

attachment.php?attachmentid=362712&stc=1&d=1385361440

כמו שאתה זוכר, זו הייתה התוכנית שלי עם הקורבייר אבל בשל החוקיות/חוסר החוקיות וחוסר הרצון שלי להתגלגל על הכביש בתחושה שהנה, עוד רגע מורידים אותי מהכביש.... ויתרתי על העניין... כאן, במקרה של מנוע 4 צילינדרים האופציות רבות ומגוונות, יש מנועי Twin-Cam ומנועים שמגיעים להספקים של עד 300 כ"ס (על רכב ששוקל 500-550 ק"ג)... אצטרך למצוא את היחס הנכון בין הכוח לשלדה ולמתלים כדי להגיע לתוצאה שתהיה גם מהנה לנהיגה וגם "נכונה" הנדסית.

1135.JPG

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, בלוטוס אירופה לא מכניסים מנוע משופר של רנו, לא של 5 טורבו ולא של פואגו מאפנה, באירופה מכניסים מנוע קוזי !! :twisted:

גם בגלל המשקל, גם בגלל הביצועים אבל בעיקר, בגלל ההתאמה, אפילו מהנדסי לוטוס בחרו במנוע הזה בכדי להריץ את הארופה על מסלול המירוצים.

3631R_Pic_File_003.sized.jpg

engine12aug01.jpg

קובי, V8? WTF? טוב, אני לא בא אליך בטענות, אתה חי בתוך עולם אמריקאי של V8, רתכות ודיסקים ובוכנות בגודל שמרתכים להן בזנט מלמטה ועושים כסא בר :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי תשובה למי יש רנו פואגו טורבו אז לי יש !

תנחומיי! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, בלוטוס אירופה לא מכניסים מנוע משופר של רנו, לא של 5 טורבו ולא של פואגו מאפנה, באירופה מכניסים מנוע קוזי !! :twisted:

גם בגלל המשקל, גם בגלל הביצועים אבל בעיקר, בגלל ההתאמה, אפילו מהנדסי לוטוס בחרו במנוע הזה בכדי להריץ את הארופה על מסלול המירוצים.

3631R_Pic_File_003.sized.jpg

engine12aug01.jpg

קובי, V8? WTF? טוב, אני לא בא אליך בטענות, אתה חי בתוך עולם אמריקאי של V8, רתכות ודיסקים ובוכנות בגודל שמרתכים להן בזנט מלמטה ועושים כסא בר :wink:

המנועים האלה לא בנויים לכביש, ובטח לא פה בארץ, אם מישהו מעוניין בשימושיות והכשרת השרץ

האופציה היחידה (לפחות זאת שאני מכיר ואשמח להתבדות) היא מנוע מוכר משופר.

אגב על האוטו הקליל הזה כל מנוע טוב יעשה עבדה מצויינת, ויאפשר חיים נורמליים ביום יום...רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם בכיוון הנכון 8)

השאלה היא, באיזה כיוון אתה...? :shock:

Subaru DL Hardtop 1978 ,Subaru DL station 1979

Triumph harld 1968, Piaggo Vespa SS 1966 with a sidecar

Volkswagen Caddy 1986, Piaggo Vespa Super 1969 with a sidecar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא, באיזה כיוון אתה...? :shock:

אני כבר אמרתי... שאני כרגע לא מתעסק במה שקשור למנוע... מתקדם עם השלדה, מתלים, היגוי, מרכב ובשלב מתקדם יותר אתמקד בזה...

מה שכן, אספר שהחלטתי לרכוש מרכב חדש לגמרי בשל מצבו הרעוע (מאוד, מאוד, מאוד) של הקיים. הלכתי על דגם ה- Twin Cam שזה כמו בתמונה למטה ואיך זה מתחבר לשאלת המנוע? בשלדה, מראש יהיו חיזוקים נוספים והיצרן של המרכב (יצרן מרכבי לוטוס בארה"ב) בונה לי מראש חיזוקי קרבון פייבר וקוואלר במרכב באיזורים רגישים... :lol:

כך נראה מרכב ה-S1 (חלק אחורי שונה, בלי איתותי חזית מעל הפגוש):

attachment.php?attachmentid=362768&stc=1&d=1385407366

מרכב ה-TC - שזה... Twin Cam:

attachment.php?attachmentid=362770&stc=1&d=1385407455

type46.jpg

kk3.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

מה שבטוח שבכל הפרויקטים שלך רואים שאתה לא חוסך על שום דבר.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...