Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הוא ביחס לסונקס ?

שלום אור 6699 לא ניסיתי את סונקס אבל זאת בחירה בסך הכל מאוד פשוטה המוצר הנל עושה את העבודה תמורת 50 שקלים אם הסונקס עושה את העבודה ב 30 שקלים אז תקנה את הסונקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך הוא ביחס לסונקס ?

מנסיון עם הרבה מאוד חומרים,אין שום דבר שמתעלה על הסונקס מבחינת יכולות ניקוי,פשוט אין.

הבעיה היא שהוא לא חסכוני בכלל וגם לא זול.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם הרבה מאוד חומרים,אין שום דבר שמתעלה על הסונקס מבחינת יכולות ניקוי,פשוט אין.

הבעיה היא שהוא לא חסכוני בכלל וגם לא זול.

צר לי אריק אבל הסונקס פשוט לא מנקה משהו מניסיון, החומר ניקוי גאנטים של שולס וiron x לוקחים אותו בהליכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החומר של שול אני לא מכיר.

איירון X יש לי ליטר שצריך להגיע בקרוב,אני אעשה השוואה,לדעתי כמעט ולא יהיה הבדל הם עובדים על אותו עיקרון.

עם הסונקס צריך לדעת לעבוד,עוד לא נתקלתי במשהו שהוא לא הוריד לי.

אני משתמש בסונקס רק שהג'אנטים ממש מלוכלכים,אם לא שטפתי מעל חודש וכו' ,בשטיפה השבועית שלי אני משתמש בפרמיום בלו של כימיכל.

והכי חשוב בסונקס,הוא לא פוגע בכלום וזה חומר מוכר שנבדק לאורך זמן.

כמה עולה השול בארץ?

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאנט שלך עדין חדש הרכב בן חודש גם מים וסבון היו מביאים תוצאה דומה
דבר ראשון כתבתי שהרכב בן חודש דבר שני מים וסבון לא הוריד לי כלוםדבר שלישי לא באמת אכפת לי גבר כולה פירסמתי מי שרוצה שינסה מי שלא לא
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות [emoji1][emoji1]

קודם כל תודה רבה על הפרגון. שבעזרת השם נמשיך לייצר ולמכור ולא נפשוט רגל [emoji1]

אני ממליץ לך לרכוש מברשת ניקוי ארוכה לג׳אנטים כדי להגיע גם לחלק הפנימי של הג׳אנט כבר מההתחלה.

אתה מסכים לפרסם את התמונות אצלנו בפייסבוק?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות [emoji1][emoji1]

קודם כל תודה רבה על הפרגון. שבעזרת השם נמשיך לייצר ולמכור ולא נפשוט רגל [emoji1]

אני ממליץ לך לרכוש מברשת ניקוי ארוכה לג׳אנטים כדי להגיע גם לחלק הפנימי של הג׳אנט כבר מההתחלה.

אתה מסכים לפרסם את התמונות אצלנו בפייסבוק?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ברור מסכים בכיף שמגיע אז מגיע חברה

ומאיףה אני קונה מברשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שאני מסכים לגמרי עם הבחור שכתב שהרכב חדש.

אז קודם כל תתחדש אחלה רכב!!.

ובנוגע לנסיון, אז בשביל פרספקטיבה צריך לדעת אם היה לך יותר קל מחומר אחר כמו הסונקס וכו.

לי יש רכב כבר בן שנה וקצת גם מהקונצרן , ובגדול אני מנקה את הגאנטים עם APC, מתיז משפשף קצת ושוטף והם נראים כמו חדשים.

לעומת זאת אם אני אנקה אותם עם מים בלבד זה יהיה אותו תהליך בדיוק ויקח לי פי 2 זמן אבל בשורה התחתונה הם יראו כמו חדשים.

לצורך ההדגמה תסע שבוע קח מטלית של שקל ותעבור על הגאנט רק מים והמטלית אני יכול להבטיח לך שהוא יראה כמו חדש.

השאלה היא איך החומר מתפקד על גלגל שלא נוקה 5 שנים ויותר שהצטבר שם משהו וכמובן מה הקלות ניקוי.

שלא תבין לא נכון,תודה רבה על הסיקור,הבעיה היא שהוא לא תורם לנו כל כך ביצירת דעה על איך החומר מתפקד.

דרך אגב אם תרצה תמונות של הגאנטים שלי עם ניקוי APC וניקוי מים בלבד ולהגיד לי אם אתה רואה הבדל אז בכיף,הרכב עובר שטיפה יסודית בסופש הקרוב.

ולקלינסטרס

חבל שאין לכם ערכת התנסות עם קצת מכל דבר במחיר סימלי שככה כל אחד היה יכול לקנות את זה ולהחליט לעצמו אם זה יותר טוב או פחות ממה שיש לו היום.

לי מפריע פחות הכסף מאשר המקום,לקנות את כל הסידרה ובסוף פחות להתחבר אליה ולהתקע עם עוד בקבוקים במחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולקלינסטרס

חבל שאין לכם ערכת התנסות עם קצת מכל דבר במחיר סימלי שככה כל אחד היה יכול לקנות את זה ולהחליט לעצמו אם זה יותר טוב או פחות ממה שיש לו היום.

לי מפריע פחות הכסף מאשר המקום,לקנות את כל הסידרה ובסוף פחות להתחבר אליה ולהתקע עם עוד בקבוקים במחסן.

אנחנו אכן עובדים על ערכת התנסות.

אל תשכחו שהכל עדיין חדש. יש מוצר טוב וחזק ומפתחים את כל המסביב.

לגבי הג׳אנט שלא ניקו אותו 5 שנים, אם תמצא, אני מזמין אותך להגיע אלינו למפעל בחולון ולקבל הדגמה בלייב על הגלגל.

אפרסם לכם משהו שעדיין בתכנון.. מקווה שלא יכעסו עליי :)

בשבועות שלאחר יום העצמאות נתחיל לקיים מפגשים בימי שישי מחוץ למפעל עם מוזיקה וכיבוד קל והדגמות. היה כיף ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...