Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הענקת ברק לדשבורד ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפלאש דש לא מרססים זה קרם לכן מורחים אותו עם מטלית מיקרופייבר.

אחזור על זה שוב פעם למרות שציינתי את זה כבר עשרות פעמים.

כל יישום של חומר על דשבורד חייבים לנקות את הדשבורד טוב טוב עם חומר ניקוי כללי מהול במים(תבחרו מה שמתאים לכם)

להורדת שומנים,אבק ומשקעים -כן גם אם הרכב חדש. (נגיעות אצבעות גם משאירות שומנים)

כמה זמן זה נשאר? אם עושים את התהליך כפי שציינתי -מעל 3 שבועות.

מחזק. בנוסף אני רוצה לציין כי על הדאשבור שלי (אלנטרה) אני מיישם כל שבועיים ומחדש ללא הורדה וניקיון פני השטח עם APC.(כמובן מעביר מטלית יבשה ונקייה להורדת אבק שהצטבר)

וגם החומר החזיק אצלי כחודש והברק והשומניות העדינה עדיין נשארה, ועל כל הפלסטיקה החיצונית זה נשאר חודש אחרי 4 שטיפות.

זה בהחלט החומר הכי טוב שיצא לי להשתמש עד כה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק,החומר הזה לא רק שהוא נותן מראה טוב הוא גם שומר על החלקים, אני משתמש בו שנים וכל חלק שאני מקפיד למרוח כל שטיפה נשמר כמו חדש.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר מוצרים שאני ממליץ עליהם.

לדאש מבריק אני ממליץ על ה G6 של Chemical Guys.

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-Chemical-Guys-G6-Hyper-Coat.html

אני באופן אישי מעדיף מוצרים פחות מבריקים :

ה Chemical Guys Slik Shine הוא אחד המועדפים שלי.

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-Chemical-Guys-Slik-Shine.html

עוד מוצר שאני מאד אוהב הוא ה OPT Tire GEL .

מוצר מעולה גם לדאש גם לגומיות ובעיקר לצמיגים.המוצר למרות מחירו הוא חסכוני ביותר וניתן לדילול ביחס של 1\1 כלומר הליטר שנמכר הופך ל 2 ליטר.. מבחינתי ה מוצר.

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/84-b

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...