Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחזוקת פלסטלינה לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שבת נפנק את ההונדה בשטיפה + פלסטלינה.

זאת הפעם הראשונה שאשתמש בפלסטלינה ולכן איני יודע דבר.

קניתי את הפלסטלינה הזולה מ EBAY וחומר הסיכוך יהיה מים.

עכשיו ראיתי בעיקרון איך עובדים איתה, אך איך שומרים אותה אחר כך ?

יש לי 160 גרם, ולפי מה שקראתי משתמשים ב50.

תודה מראש,

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה 1- אתה קונה פלסטלינה של מגיוורס ומקבל קופסת אחסון נחמדה.

אופציה 2- מן סבוניית פלסטית של 2 שח.

אופציה 3- קופסת קוסמטיקה עגולה שאתה לוקח מהאישה,החברה או האימא.

עריכה: ניר עכשיו שמתי לב שאתה הולך להשתמש במים כחומר סיכוך. יש הרבה שיגידו שחייב חומר סיכוך אמיתי (מים זה לא חומר סיכוך) ויש שיגידו שמים עם סבון יעשו את העבודה. אני רק ממליץ לך לפני שאתה רץ ועושה על כל הרכב, קח פאנל קטן, תיישם עליו פלסטלינה תנגב ותביט היטב האם לא נוצרו שריטות מיקרוסקפיות או אפילו גדולות.

אנשים רבים מצליחים לייצר שריטות קלות עם חומר סיכוך אז לדעתי בלי חומר כזה על אחת כמה וכמה הן עלולות להיווצר.

ניסיתי לעבוד עם חומר מיוחד, ניסיתי לעבוד עם מים. נכון להיות אני לא אסכים שפלסטלינה תיגע ברכב שלי ללא חומר סיכוך.

2013-05-02 17.55.13 (Custom).jpg

2013-05-02 17.55.42 (Custom).jpg

2013-05-02 17.56.27 (Custom).jpg

2013-05-02 17.56.09 (Custom).jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח איזה קופסה מאמא/סבתא שים מים שים את הפלסטלינה וזרוק לפינה חשוכה של המקרר.

רק לא במקרר של סבתא!! שלא תחשוב שזאת מרגרינה מיוחדת..:-D

דרך אגב אני מכיר אדם שעושה בדיוק את מה שיוסי מתאר רק במקום מים הוא שם טיפה שמן זית על הפלסטלינה שמשמש כחומר שימור...

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לא להשתמש עם מים בלבד.. תקנה שמפו לרכב של אמריקן איגל ודלל אותו עם מים.. בשבילי זה עובד מעולה.

אני מניח את הפלסטלינה בשקית עם כמה שפריצים של השמפו וככה שומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנ'ה אתה משוגעים, אני בסה"כ שם את הפלסטלינה בשקית אטומה.

שקניתי את הערכה של מגווריס' לא הגיע שום קופסא (50 גרם פלסטלינה וחומר סיכוך ב-110 ש"ח).

קניתי לא מזמן מvix פלסטלינה, הגיע ארוץ (בלי שום קופסא) (עכשיו מתחיל החלק שאני משוגע :-D ) לקחתי משקל מטבח שקלתי 50 גרם +- והכנסתי לשקית סנוויצים, את 4 השקיות (200 גרם) הכנסתי לשקית אטומה איכותית (ואפילו כתבתי תאריך שזה הגיע [לא יודע למה, היה מקום אז לא ננצל אותו ?:lol: ])

בסוף יצאתי הכי משוגע פה

IMG_0146.jpg

IMG_0145.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם גנובים לגמרי!

בצנצנת- כימיקל גייס 200g פלסטלינה סגולה.

בצלופן- 3M חיקוי 180g.

וכל זה נמצא על המדף אצלי בחדר.

20130502_201252_450x600.jpg

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנ'ה אתה משוגעים, אני בסה"כ שם את הפלסטלינה בשקית אטומה.

שקניתי את הערכה של מגווריס' לא הגיע שום קופסא (50 גרם פלסטלינה וחומר סיכוך ב-110 ש"ח).

קניתי לא מזמן מvix פלסטלינה, הגיע ארוץ (בלי שום קופסא) (עכשיו מתחיל החלק שאני משוגע :-D ) לקחתי משקל מטבח שקלתי 50 גרם +- והכנסתי לשקית סנוויצים, את 4 השקיות (200 גרם) הכנסתי לשקית אטומה איכותית (ואפילו כתבתי תאריך שזה הגיע [לא יודע למה, היה מקום אז לא ננצל אותו ?:lol: ])

בסוף יצאתי הכי משוגע פה

בלי חומר סיכה שקיות נדבקות לפלסטלינה וקשה להפריד שקית מפלסטלינה כשמגיע זמן להשתמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלומדים בדרך הקשה :-), כל 4 השקיות קיבלו עכשיו חומר, זה לא ממש עזר עכשיו אבל מהפעמים הבאות זה כבר יהיה שונה.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלומדים בדרך הקשה :-), כל 4 השקיות קיבלו עכשיו חומר, זה לא ממש עזר עכשיו אבל מהפעמים הבאות זה כבר יהיה שונה.

נו אתה רואה שאנחנו לא משוגעים..:lol::lol:

אגב היום כיבסתי את כל המגבות מייקרופייבר שלי.. וקילפתי אותן יפה יפה.. אישתי: "בואינה יא כלב תראה איך אתה מקפל את המגבות..למה אתה לא מקפל את הגדים גם.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הגעתי למסקנה שאני הכי משוגע פה (אשכרה שקלתי עם משקל כמות, לא יודע מה עבר לי בראש באותה שניה). :oops:

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למה, סתם רציתי למלא את הלבן הזה :-) האמת שאני חושב על זה עכשיו זה די דפוק, לא יודע מה עבר לי בראש באותו רגע :roll:

והכי מצחיק בהודעה הראשונה שלי בשרשור הזה כתבתי שאתם משוגעים :?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם גנובים לגמרי!

בצנצנת- כימיקל גייס 200g פלסטלינה סגולה.

בצלופן- 3M חיקוי 180g.

וכל זה נמצא על המדף אצלי בחדר.

רק אני שמתי לב לגרב ליד פלסטלינה סגולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

samiking כנראה

אגב אתם משתמשים ב200 גרם ביחד (בחתיכה אחת) כי אני ניסיתי ובהתחלה זה היה כ"כ קשה שלא הצלחתי ללוש את זה כמעט וזה היה לא נוח לעבודה, אני משתמש בחתיכות (שקולות :silly:) של 50 גרם +-.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...