Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יודע לספר על שכונת כפר גבירול ברחובות?

bitla
שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שהדירה שראית היא בפרויקטים החדשים, של רבי הקומות.

מדובר בשכונה ותיקה, שרובה אוכלוסיה ממעמד בינוני מינוס, עם הרבה משפחות קשות יום ומשפחות עולים מאתיופיה.

במעטפת של השכונה יש בתים פרטיים של משפחות מבוססות יותר.

המגדלים החדשים מיועדים כצפוי ל"מעמד הביניים" המפורסם, במטרה למשוך אוכלוסיות שיחזקו קצת את החתך הסוציו-אקונומי.

לגבי דרכי גישה - המיקום ממש ביציאה הצפון-מערבית של רחובות, תוך חמש דקות אתה בכביש לאשדוד או לחילופין בצומת עין הקורא משם אתה יוצא לכביש 431/כביש גהה/נתיבי איילון לפי בחירתך. זאת כמובן בהתייחס לרכב פרטי. התחבורה הציבורית נוראה, ואם אתה צריך רכבת זה בקצה הצפון מזרחי של העיר ותצטרך להגיע ברכב או באוטובוס שפעיל רק בשעות השיא (ולוקח לו כרבע שעה להגיע לרכבת).

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אדם שגר שם ופרצו לו לבית הפרטי, לא פעם אחת ולא פעמיים.

לצערנו הפריצות לא מעידות על כלום.

במסגרת עבודתי אני ניתקל כמעט כל יום בפריצות בעיקר באזורים שנחשבים יוקרתיים כדוגמת סביון .

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח לא טובה, שם ממוקמת כיפת ברזל כשהיא פרוסה :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נחשבת" לא מי יודע מה, אבל בתכל'ס צמודה לרחובות ההולנדית, ואם בונים שם מגדלים שיביאו אוכלוסיה חזקה יותר, אז יש סיכוי שכל האיזור יקבל "פוש" חיובי, אם לא קיבל קצת כבר... גרתי לפני כמה שנים ב"הולנדית" איזו תקופה, כשהיא רק התחילה להתפתח, וכפר גבירול הפך כבר אז למקום שמחירי השכירות בו עולים והביקוש בו גדל. אז גם לא היתה יציאה מהירה מהשכונה, ועכשיו כבר יש.

תלוי מה הצורך ומה התקציב, יכול להיות שזו דוקא השקעה נבונה במחיר טוב.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...