Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכבת ואקס בנוסף לאוטם הצבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על הרכב שלי יש שכבת אוטם צבע מנזרנה pl.

יש לי בקבוק דיי חדש של טרטל אייס שהוא ואקס סינטטי נוזלי קל ביותר לישום.. אפילו בשמש ישירה. באופן עקרוני אין לי בעייה ליישם אותו כל שבוע אחרי השטיפה.. עניין של 15 שעה. האם ישום הטרטל אייס יכול לפגוע באוטם הצבע? האם יש כאן ערך מוסף?

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי האם אתה מכיר את המוצר? מדובר בואקס לא רע בכלל עם ביקורות טובות. זה אמנם לא פאר תוצרת מגוואירס ואופטימום אבל הוא בסדר גמור. דרך אגב.. הוא עולה 90 שקלים. אני לא מתכוון ליישם אותו במקום המנזרנה.. שאלתי אם שכבה נוספת של האייס תזיק לאיכות האטימה של המנזרנה.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיוני ליישם כמה סוגי ווקסים על מנזרנה, לא יצא טוב

במקרה אחד לקח לי כמעט שעה להסיר את הווקס רק בקטע אחד קטן עקב מריחות.

לא ממולץ.

כמובן שתמיד אפשר לנסות על קטע קטן נסתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחתי בעבר.לפני כמה חודשים.

מאז עשיתי כבר פוליש עם שכבת אוטם חדשה לגמרי,בגלל זה אני מברר עכשיו שוב את הסוגיה.

על איזה נזק אתה מדבר?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחתי בעבר.לפני כמה חודשים.

מאז עשיתי כבר פוליש עם שכבת אוטם חדשה לגמרי,בגלל זה אני מברר עכשיו שוב את הסוגיה.

על איזה נזק אתה מדבר?

כתבתי נזק מקף יתרון...כי לא אני ולא אפחד לא באמת יודע אם זה מזיק או מועיל.. כמו בכל "תורה" יש הרבה וויכוחים לגבי מה טוב ומה לא.. האמת אני הייתי מורח פעם ווקס על אוטם..היום אני מתכנן לקנות את הPL ולהשתמש רק בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיטיילרים רבים חלוקים בהעדפתם, אבל אני לא שמעתי על כאלו שטוענים לנזק ביישום של ווקס מעל סילנט.

חלקם טוענים שאין לזה יתרון, אבל האחרים טוענים שווקס קארנובה איכותי מוסיף חמימות וברק שונה לצבע, בנוסף לאטימה הטובה של הסילנט.

כך שבין כה וכה, ועם כל הכבוד הראוי לטרטל, הווקס שלך אינו עומד בקריטריונים של אלו אשר כן מיישמים ווקס לאחר סילנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קריטריונים מובהקים, זאת החלטה שלך האם התהליך מתאים לך לכיס, והאם יש לך כוח פיזי כדי לתת את ה10% הנוספים הללו שישלימו לך את המראה מ90 ל-100%

אבל כלל האצבע הוא כמובן לחתור לשיפור בברק, כי הרי זה לא שטרטל אייס יתן לך הגנה נוספת מעל אוטם צבע כמו מנזרנה שיכול לעמוד בזכות עצמו.

לעומת זאת, ווקס קארנובה של 40-50%, יתן לך תוספת ברק שלא תוכל לקבל עם אף אוטם צבע.

כן יש לבדוק האם האוטם ידידותי לווקס אחריו.

רוב האוטמים לא אמורים לעשות בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבירור אני יכול לראות וגם להרגיש תוספת ברק וחלקלקות בתוספת ICE על מנזרנה שיושם חודש לפני...כך היה לפחות בעבר כשניסיתי את זה.עניין הכוח הפיזי והזמן לא רלוונטי כי היישום של ה ICE הוא מאד מאד קל .השאלה היא מידת הידידותיות של המנזרנה ל ICE..או יותר נכון מידת הידידותיות של ה ICE למנזרנה..ידידותיות באספקט של פגיעה באיכות ההגנה של האוטם.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...