Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים, תפסיקו לזרוק מגבונים לאסלות

Shay_u
שימו לב! השרשור הזה בן 4084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרשור מגבונים לחים הופך לשרשור הגיינה רקטלית שהופך לשרשור החלפת החתימות והציטוטים של משתמשי הפורום.

המקום הזה הוא משהו מיוחד

יאפ:

Boy-that-escalated-quickly_zps178aa246.jpg

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להתרחץ אחרי כל פעם? ז"א שכאשר יש לך קלקול קיבה, אתה יוצא לשנת שבתון? :)

היגנייה היא לא דבר זר לי, אני מאוד מעריך אותה, אבל רבאק, מה השלב הבא? לנקות כל פעם את האמבטיה באקונומיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, אתה כותב מהמכון? .... לא מפריע לה?

עכשיו הבנתי!!

+1

בקשר לשאלה, זה לא מכון כזה. זה מכון לאנשים כמוני, "מיוחדים", כמו שאמא אומרת. אחרי הכל, תנסה אתה לקרוא תגובות של ערן, בלי לדמיין שזה עכביש מעשן שמדבר עליך. טוב נו, לא ניכנס לזה שוב.

אגב, לא יעזור כלום, כל מה שלא תשים, כשאני קורא הודעה שלך, זה כמו לקרוא הודעות של השרת מסקראבס.

עריכה: התבלבלתי בינך לבין שי. אני כבר לא יודע מה נסגר איתי. הכתי לשחק טניס, תאחלו בהצלחה ליונים/יונות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שסבל פעם או פעמיים מטחורים בחיים מכיר ומכבד את כללי ההיגיינה הנוקשים ביותר . תקשיבו לי :puppydoge.

עריכה : ניקו,עבר שבוע , תחזור אליי לחידוש מרשם.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיר את השרת! הדב נמלים חובב נערים הזה נראה מטריד.

וכדי לא לסטות מהשרשור, ערן צודק. אחרי הפעם היחידה שהיו לי טחורים, בצבא כמובן, מתחילים לשים לב להיגיינת תחת הרבה יותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם מפליץ דרך פילטר פחם פעיל?

מה, אתה לא?

אתה איש מוזר.

להתרחץ אחרי כל פעם? ז"א שכאשר יש לך קלקול קיבה, אתה יוצא לשנת שבתון? :)

אני לא יוצא מהבית עם קלקול קיבה. פשוט דואג להישאר קרוב לאסלה כל היום וזה מסתיים תוך 48 שעות מקסימום.

היגנייה היא לא דבר זר לי, אני מאוד מעריך אותה, אבל רבאק, מה השלב הבא? לנקות כל פעם את האמבטיה באקונומיקה?

לא, פעם בשבוע מספיק כי הפיפי שאתה עושה שם גם פועל כמחטא.

מי שסבל פעם או פעמיים מטחורים בחיים מכיר ומכבד את כללי ההיגיינה הנוקשים ביותר . תקשיבו לי :puppydoge.

לי אין בעיית טחורים אבל כן היו לי בעיות עיכול המון שנים אז ההתעסקות עם זה לימדה אותי מה נכון ומה לא כדי שזה לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נשאלת השאלה, איך תינוקות שלעיתים מסתובבים מספר שעות עם חיתולים ממולאים, לא חוטפים שום דבר יותר חמור מאשר פריחה על התחת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מה שהם פולטים זה מה שכבר עבר דרך הגוף שלהם.

הבעיה היא לא בעובדה שיש בקטריות (יש גם כאלו שעוזרות לגוף) אלא בנוכחות של גופים זרים שהגוף הספציפי הזה לא יודע עדיין איך להתמודד איתן.

בואו נגדיר את זה בצורה אחרת:

אם אני אלך לעבוד שבוע ברפת של קיבוץ שעבדתי בו, לא יקרה לי כלום כי הגוף שלי רגיל כבר.

אבל אם אני אלך לעבוד ברפת שאני לא מכיר, אני אחשף לזיהומים שמישהו אחר שכבר רגיל אליהם לא מתרגש מהם אפילו, ואולי אני אהיה חולה עד שהגוף שלי יהיה עמיד לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה מנסה להסביר לעצמך באופן מדעי למה ההפרעה הנפשית שלך להגזים עם ההיגיינה האישית מוצדקת. :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מה שהם פולטים זה מה שכבר עבר דרך הגוף שלהם.

הבעיה היא לא בעובדה שיש בקטריות (יש גם כאלו שעוזרות לגוף) אלא בנוכחות של גופים זרים שהגוף הספציפי הזה לא יודע עדיין איך להתמודד איתן.

בואו נגדיר את זה בצורה אחרת:

אם אני אלך לעבוד שבוע ברפת של קיבוץ שעבדתי בו, לא יקרה לי כלום כי הגוף שלי רגיל כבר.

אבל אם אני אלך לעבוד ברפת שאני לא מכיר, אני אחשף לזיהומים שמישהו אחר שכבר רגיל אליהם לא מתרגש מהם אפילו, ואולי אני אהיה חולה עד שהגוף שלי יהיה עמיד לזה.

אז מה שאתה אומר בעצם זה שתינוקות רגילים לחרא של עצמם אבל אתה לא רגיל לשלך? :|:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק.

אני פשוט לא רואה סיבה שאחרים יודבקו ממה שאני מייצר ואני אדבק מה שהם מייצרים.

כשאני במצבים כמו השבוע הזה, שבו אני עובד בלי הפסקה ולא יוצא מהבית יותר מדי, אני לא מתקלח כל יום אבל אם מישהו בא מבחוץ אחרי שהוא ישב באוטובוס או משהו, זה נורא מגעיל אותי שהוא יושב לי על הספה.

שיהיה ברור: הפרעה מסוימת יש לי.

אני לא נוגע בידית של שירותים ציבוריים (או משתמש ברגל או מחכה שמישהו יכנס או ייצא)

אני לא נותן יד למישהו שהיד שלו הייתה בפה (וגם אם לא אבל יש גבול)

אני לא נשאר עם בגדים מבחוץ בתוך הבית אלא עושה הבדלה טוטאלית בין בגדים של בית ושל בחוץ (כשאני גר לבד או עם בת זוג אני פשוט ערום או עם תחתונים).

אבל צריך לדעת לחיות עם זה.

ומעבר להפרעה שיש לי, יש היגיינה שצריך לשמור עליה.

אתם מכירים את הילדים האלו בגן שתמיד יש להם נזלת? תרחיקו את הילדים שלכם מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שטויות, עם מלוא הכבוד, אתה סתם מבלבל ת'מח.

ללחוץ יד לאדם שאתה לא מכיר מסוכן עשרות מונים מאשר לחרבן במכנסיים ולהסתובב עם זה יום שלם עליך (בהתעלם לרגה מההשלכות החברתיות של מעשה שכזה), אני כבר לא מעיז להזכיר סכנת נפשות אמיתית כמו לאכול בחוץ.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה פרנקוס, שיש הרבה דברים הרבה יותר מזוהמים ממה שאתה חושב, ואתה נוגע בהם ביום יום, ואתה אפילו לא מודע לעד כמה הם מזוהמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...