Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

ימין חברתי-ציוני-לא פאשיסטי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מה זה אומר "חברתי"?

אני עדיין מנסה להבין היכן המיליארד שקלים שהוא הבטיח לניצולי השואה.

בוודאי עדיין תקועים במטה משרד הרווחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4654

• SlowRide

4471

• פינדר

3521

• m3x7r3m3

2926

לא מאשים רק אותו בזה שזה לא הגיע אליהם.

יש עוד בעלי השפעה בעניין.

אל תשכח מי דאג להכניס אותו לבוץ של התפקיד הזה בממשלה שלא מתפקדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאשים רק אותו בזה שזה לא הגיע אליהם.

יש עוד בעלי השפעה בעניין.

הוא לא ילד בן 7, הוא הכניס את עצמו לבוץ הזה.

ואם שר האוצר לא מסוגל לדאוג להעברת תקציבים, אז מי כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, יוסי מנתח נכון את המצב, קשה לשר אוצר במיוחד בישראל תחת גחמות נתניהו.

ראו רק עכשיו, את מקרה כחלון והתהפכות נתניהו בנוגע לרשות השידור.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כמה מילים בנוגע לעניין התאגיד:

1. לא היה "משבר" עם כחלון, אף אחד לא חשב בכלל ללכת לבחירות - זה הכל ספין (די שקוף, אבל עדיין מתייחסים אליו ברצינות משום מה): זה היה אמור להיות win/win - כחלון 'עומד על שלו' ע"מ לבסס את זה שיש לו איזשהו עמוד שדרה ו/או הבדל מול מפלגת הליכוד, ביבי מראה שהוא רציני בשביל שבסוף כל פשרה שתתקבל, מפגרת ככל שתהיה, תראה לנו סבבה - בכל זאת, זה עדיף על בחירות.

2. אנשים ממשיכים 'להאכיל את הטרול' ולהתייחס לטענות המטופשות להחריד ברצינות: אי אפשר לתמוך במהלך הזה בטענה ש'צריך לבטל את השידור הציבורי' מהסיבה שביטול הזה **כלל לא על הפרק**. הדיון בנוגע להאם צריך לבטל את השידור הציבורי הוא חשוב ולגיטימי ביותר, אבל כלל לא רלוונטי לסיטואציה - האלטרנטיבה הייתה נשארה (ונבחרה) להמשיך עם רשות השידור במקום לעבור לגוף חדש. זו אותה רשות שכולנו מכירים בתור הגוף הכי מסואב, בזבזני, חסר תכלית והגיון שכל ייעודה הוא ג'ובים. כשצריך לבחור בין סרטן סופני לבין מחלה לא ידועה שנעה על הספקטרום בין שפעת לאיידס - לא בוחרים בסרטן.

3. עזבו אתכם כן תאגיד לא תאגיד, אין לי בכלל שידורי טלוויזיה בבית ובאמת שלא מעניין אותי התאגיד באופן ספציפי (ובהמשך ל2- לגמרי ייתכן שהייתי תומך בביטול השידור הציבורי כולו אם זה היה על הפרק) - זה בכלל לא הנושא המרכזי!

הנושא המרכזי כאן הוא שממשלה א' בוחרת לבצע צעד מסוים, משקיעה מאות מליונים במהלך, מתחייבת מול אנשים וגורמת להם לקבל החלטות מסוימות - ואז ממשלה ב' במחי יד מבטלת את הכל *ללא* אינפורמציה חדשה או שינוי כללי המשחק, סתם מגחמה.

לשיט הזה אנחנו כבר רגילים בישראל, אבל כאן יש מצב סופר מיוחד כי ממשלה א' היא-היא ממשלה ב'(!!!) צריך להיות באמת אטום בשביל לא לקלוט את המסקנה המיידית: אי אמון פסיכי לחלוטין ברגולטור והבנה כי ההתחייבויות של הממשלה שווה כקליפת השום.

ראש הממשלה הכניס את כל המערכת השלטונית לכאוס מוחלט, הוא הוכיח ומוכיח ש'בעל הבית השתגע', והוא כל כך גאון (לא בסרקסטיות) שהוא עושה את כל השיט הזה בעוד שעדר מעריצים שלם מוחא לו כפיים כי 'תשקורת סמולנית' ושלל סיסמאות נבובות מתוכן.

אז כן - התקשורת באמת פח, אבל זו לא התקשורת שאוכלת כאן את הכאפה:

זה אנחנו.

כולנו, שנהיינו כ"כ אדישים שכל הסיפורים השחיתויות והשגעונות מתקבלים אצלנו במשיכת כתפיים ומעבר לספין הבא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אותה רשות שכולנו מכירים בתור הגוף הכי מסואב, בזבזני, חסר תכלית והגיון שכל ייעודה הוא ג'ובים. כשצריך לבחור בין סרטן סופני לבין מחלה לא ידועה שנעה על הספקטרום בין שפעת לאיידס - לא בוחרים בסרטן..

בהחלט היה גוף מסואב, בזבזני וכל מה שכתבת אבל הוא עבר כמה רפורמות הרזיה והתחייבו לעוד כמה.

תקציב רשות השידור ב 2016 היה 670 מליון ש"ח.

תקציב התאגיד שהיה אמור לקום - 750 מליון ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה תחת איומים? הכניס אותו ממש בכוח או רק דחף עם הרגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט היה גוף מסואב, בזבזני וכל מה שכתבת אבל הוא עבר כמה רפורמות הרזיה והתחייבו לעוד כמה.

תקציב רשות השידור ב 2016 היה 670 מליון ש"ח.

תקציב התאגיד שהיה אמור לקום - 750 מליון ש"ח.

רק שה- 670 מיליון ש"ח היו כאשר הם במבנה ששייך להם, וחלק מהפקות המקור בתמורה לעוד סכומים מכובדים מאוד משולמים לגופים חיצוניים.

תקציב התאגיד כולל תשלום עבור שכירות מבנה וללא הפקות מקור בצד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה בכלל, כל הדיונים האלו על תקציב כאילו יש איזשהו שיקול כלכלי במעבר מתאגיד לתאגיד+תאגיד2, והאחזקה הממושכת והמקבילה הן בתאגיד והן ברשות בו"ז יחד עם אי ודאות בתעשיה במשך חודשים - כל אלו הם בסה"כ מסך עשן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הקפצה!

אחי (האמיתי) העלה בפייסבוק שלו את התמונה הבאה:

18664319_10156099844913538_5360643599071451810_n.jpg

וצירף את הטקסט הבא:

פחד אלוהים | מי שלא מאמין כן מפחד

הפוסט מיועד לחילונים יראי יראי אלוהים

לפני כמה ימים פורסמה תחזית הלמ"ס לאוכלוסייה לשנת 2065. פורסם שהחרדים יהוו כשליש מהאוכלוסיה. החרדים אינם הבעיה. (או לא רק הבעיה) אבל אלוהים.. הוא הבעיה האמיתית.

32% חרדים מהאוכלוסייה הארץ-ישראלית שווה ל 39% מהאוכלוסייה היהודית. כולנו יודעים מי קובע בכנסת.

אבל רגע, יש גם את הדתיים הלאומיים (תוסיפו עוד21%),

ואם תרצו, אפשר לתבל בדתיים מסורתיים (30%) שהנציגים שלהם בכנסת לא יעצרו את החוקים ההזויים שיעבירו פה, ואז נקבל... כמה זה יוצא? טוב, תראו כבר בטבלה. בוא נגיד שהחילונים יהיו מיעוט קטן קטן.

אז מתי יהיה לנו ראש ממשלה דתי?

כבר היום, (לפי עופר שלח, אני לא ספרתי) יש 46 חובשי כיפה בכנסת (לא יודע אם הוא כלל חוטובליז) והיא מייצגת די מדויק את הנתונים בטבלה, שמבוססת על התחזית הקודמת של הלמס משנת 2009.

לא מדויק? סבבה, אז קחו טעות של 10%. מה זה משנה...

אז יאללה, בשביל לשמח קצת את האווירה - אילו חוקים הזויים אתם חושבים שהממשלה של העתיד תעביר?

הצעות בתגובות! (חוקים מההלכה יתקבלו בברכה - רגימה באבנים וכו')

אני אתחיל:

חובת טבילה במקווה.

חובת לבוש צנוע.

איסור שירת נשים בכל טקס רשמי.

אוכל כשר בלבד בכל הארץ.

איסור תחבורה ציבורית בשבת (אה, רגע...).

הפרדה בין גברים ונשים בבריכות ציבוריות, בחופים, באוטובוסים.

הפרדה בין ילדים וילדות (פויה) בבתי הספר.

וכמה הזויים אבל ממש:

סגירת נתבג בשבת.

סגירת האינטרנט בשבת (טוב זה ממש הזוי, אז בוא נסגור אותו רק ביום כיפור).

* הנאמר מעלה כולל ומתחשב רק בשינויים דמוגרפים. לא כולל שלום, מלחמה גרעינית, סיפוח, שינויי אקלים, רעב עולמי, עלייה\ירידה מאסיבית מהארץ, פיתוח טכנולוגי שיגרום לייתור הקונספט האלוהי.

כמעט ולא קיבל לייקים. רק אני עשיתי Share.

עכשיו, יכול להיות שהטקסט ארוך מדי, יכול להיות שלאנשים לא אכפת, יכול להיות שהם מיצו את כמות הלייקים היומית על תמונה של חתול שישן מכורבל בחיק של כלב, אבל אז מכר מהעבודה כתב לי "בואנה, ראיתי את הפוסט הזה. ממש מפחיד. מספרים מפחידים". אמרתי לו שיעשה שייר. ענה לי "אני עדיין גר בארץ. ינדו אותי". עניתי לו - הנה, זאת הבעיה.

לסיכום - שיהיה לנו בהצלחה. גם אם הטבלה טועה בכמה אחוזים לרעה, כבר בשנות ה-20 יהיה רוב דתי בכנסת. לא "אין ממשלה בלי חרדים" אלא "אפשר ממשלה בלי חילונים". ומשם - לכו תדעו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על "השלישי" של ישי שריד - הוא כבר היה שם. זמין במחיר סביר מאוד ב"עברית" למי שנמצא רחוק ולא יכול להשיג עותק פיזי (או שסתם לא רוצה).

זה לא שיש באמת מה לעשות - בהסתברות לא כזו נמוכה אנחנו במסלול הבטוח למדינת הלכה בצורה כזו או אחרת, ומשם לסוף המדינה היהודית.

למי שזה נראה לו לא קשור למציאות או לא ריאלי, אני ממליץ על טיול קצר לירושלים. אני גדלתי שם (פעם, בסוף שנות ה-80 ותחילת ה-90), והעיר היום לא דומה בכלל למה שהיא היתה אז (מבחינה דמוגרפית). שכנות שגדלתי בהן, שלא היו בהן חרדים בכלל, הפכו לחרדיות לגמרי. בכל העיר נשארה בערך שכונה חילונית אחת (בית הכרם). ירושלים כבר נפלה, וזה לא יעצור שם.

רק שלא תרגמו אותי כבר עכשיו: אין לי שום דבר אישי נגד חרדים כאנשים, אפילו כמעט קניתי רכב מחרדי מרמת בית שמש לאחרונה (לפחות שלחתי אותו למוסכים נורמליים במקום למוסך יבואן). הבעיה היא לא באנשים עצמם חס וחלילה אלא בדת (כל דת, לאו דוקא יהדות), או לפחות בגרסה האורתודוקסית-חרדית של ימינו.

ושיהיה לכולנו בהצלחה...

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד״כ אתה כותב בפורום דברי טעם, אבל הנ״ל הוא פשוט קשקוש מוחלט.

למה? איזה שכונות שהן ברובן המכריע חילוניות נשארו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? איזה שכונות שהן ברובן המכריע חילוניות נשארו?

אני צריך להוכיח שאין לי אחות?

אילו שכונות אתה מכיר ש״התחרדו״ ב-10-15 שנים האחרונות?

(אלא אם פספסתי לגמרי בהערכת הגיל שלך)

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...