Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילוף צבע בקורת הגג

שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אחרי שהורדתי את הכיסוי גיליתי קילוף מוזר בקורת הגג. זה נראה כמו שיכבת לקה שהתנתקה. זה בקוטר של סנטימטר אחד. שלייף סבון ופוליש איכותי יעזרו כאן?

uploadfromtaptalk1358769677821.jpg

uploadfromtaptalk1358769692674.jpg

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלייף סבון יעזור רק אם תוכל להפגיש באופן מושלם את המפלסים של הלכה בין האזור הפגוע לבין הלכה מסביב שאינה פגועה , וזה בתנאי שאכן נותרה לכה באזור הפגוע .

אני הייתי מעדיף לבצע מילוי של האזור הפגוע בלכה טרייה (באמצעות מכחול) , לתת לה זמן להתאחות כמו שצריך , ורק אז לשייף באופן מושלם ועדין את הבליטה של הלכה הטרייה לגובה של הלכה המקורית (כמובן שזה כולל פוליש אחריי הנייר מים ואז ווקס) , במקרה כזה כדאי לשקול שימוש בבלוק שיוף (כל חפץ כמו קופסאת גפרורים שעליו תגלגל את הנייר שיוף יהיה טוב) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי את הקילוף בלכה ומכחול. נייר 2000 יספיק כדי לשייף או שצריך להתחיל עם משהו גס יותר?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרעק הזה הפך לצרה צרורה! אחרי יממה שהלכה התייבשה שייפתי בסופר עדינות עם נייר 2500 את האזור בקוטר של 2 סנטימטרים מעבר לאזור הפגום, עד כאן הכל בסדר. כשיישמתי את ה ultimate compaund של מגואירס הוא פשוט” לקח.” את כל האיזור המשוייף והבעייה שהייתה בהתחלה בקוטר של סנטימטר הפכה לאותה בעייה רק בקוטר של 5 סנטימטרים :banghead:! ניסיתי לשייף ולפלש.. קומפאונד פוליש עדין גלייז ואוטם צבע בדרך כי חייב אחרי הטראומה הזאת רק כדי למנוע צרות נוספות. והמצב פשוט מכוער. כל אדם שתראה לו את יגיד שאני מדבר שטויות ומגזים אבל רק פה יבינו אותי. פשוט קדחת. אני כועס על עצמי שעשיתי כזה נזק. כנראה שמדבקת רן וסטימפי בדרך או אחת אחרת כדי לכסות את הנזק... מה דעתכם?

uploadfromtaptalk1358870967200.jpg

uploadfromtaptalk1358871037535.jpg

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע , עכשיו התיקון של האזור הזה יכול להתבצע רק בריסוס .

זה אומר לשייף בעדינות , לכסות את האזור מסביב , לרסס לכה , לאפשר לה איחוי מלא , ומפה אתה מכיר את שאר התהליך (שלייף , פוליש , ווקס) - התנסתי בשיטה הזו וזה עובד , כמובן שלא נראה מושלם .

כרגע הרכב במצב קריטי , המדבקה הזו תשאיר אזור בעייתי חשוף לחמצון ומפה עלולה להיסלל דרך להתקלפות בהמשך .

אני הייתי מבצע תיקון כמו שהוזכר , זו בחירה שלך , ואם אתה חושש לעשות זאת בעצמך כדאי לשקול בעל מקצוע (גם פחח יכול לעשות את זה , זה בדיוק כמו צביעה נקודתית עבורו) .

תשמור על התמונות לתיעוד הפגיעה , למקרה שבעתיד בבדיקת הרכב יטענו שהוא עבר תאונה .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו דרך אגב זה נראה ככה.

וואי..גם לי יש כמה קילופים קטנים ולא ידעתי מה לעשות...אם הייתי מביא אצלי להחמרה כזאת..הייתי מתייסר ימים ולילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מהבקר.

יש למישהו עוד דעה או רעיון או לפחות סימפטיה?

תשמע.. ש"ס כנראה לא יהיו בממשלה. אם זה מעודד אותך.

כאמור, צביעה היא האופציה היחידה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין שס זה משמח אותי מאד.. אבל זה לא מעודד אותי. לדעתך מדובר בצביעה מקומית או פשוט שכבת לכה חדשה?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...