Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לBMW סדרה 1 החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולשאלתך לא משנה לי עד כמה זה אמיתי או לא אמיתי, אני רק רוצה סאונד יותר חזק\עמום.

אם כל מה שאתה רוצה זה סאונד, למה אתה פותח כאן שרשור ולא בתת-פורום אודיו לרכב!? :roll:

אתה די מתעלם ממה ש'לאופר' מציע לך וזה הרכיב שמותקן ברכבי M להעשיר את הסאונד של הרכב דרך מערכת הקול של הרכב.

מציע לך לברר עם הסוכנות בארץ/הסוכנות העולמית/להריץ חיפוש ברשת אחר אפשרות להתקין את המערכת ברכבך.

רק בשביל להדגים, הנה לינק (סרטון ראשון עם מערכת מנותקת, השני מחוברת):

http://f20.1addicts.com/forums/showthread.php?t=786318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מצטער לא ידעתי על קיומו של תת פורום כזה:shock:

ואני לא מחפש רק סאונד, אבל מתמקד בזה.

ולא התעלמתי ממה שלאופר רשם , שאלתי ומבררים לי על זה , למרות שמה שאני מחפש זה שהאוטו יעשה רעש (כלפי חוץ הכוונה), ולא רעש מהרמקולים רק בשבילי למרות שזה גם נשמע מאוד יצירתי :-D

כרגע האופציה שנשמעת לי הכי רלוונטית לאוטו וגם כלכלית זה הפילטר פתוח ובגלל זה אני מתמקד בזה , אם כדאי לי לעשות את זה או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קלטתי , ההבדל באמת ענק וזה נשמע מצוין.

מצטער שאני קצת קשה אבל עוד לא הבנתי מה זה המערכת הזו שאתם מדברים עליה, אם זה אפשרי בכלל לעשות משהו כזה לסדרה 1 שלי ואם כן איפה? ואיך מגדירים את הדבר הזה ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין את הסימפוסר שמגיע עם ה135i M, אחד כזה מקורי (ויש רק מקוריים) יעלה לך המון כסף ויתן לך רק צליל בתוך הקאבינה.

מבחינה חיצונית, אתה אכן יכול להתקין אגזוז של M, זה יעלה לך מינימום 10K אם תקנה דרך הסוכנות וזה אם הם יסכימו והם כנראה לא יסכימו אם לא תלחם ממש. אם תביא אותו לבד, תדרש להמציא אישורים מפה עד להודעה חדשה ולהשקיע גם במינימום 6+ אלף.

לאופר אנחנו לא בגרמניה. כשהזמנתי את הרכב בגרסה הידנית שלו, הסוכנים כמעט התעלפו למשמע איזה טמבל שרוצה להזמין בימר ידנית. לקח לי הרבה זמן לשכנע אותם. אם לקח לי המון זמן לשכנע אותם להביא גיר ידני, אפשר להבין מה יהיה אם אבקש להביא אגזוז M.

לגבי צ'יפ, אני אישית לא ממליץ לשים PIGGYBACK, שזה בעצם קופסה שבסה"כ קוראת נתונים מהחיישנים, משנה אותם כדי להציג למחשב מנוע "צורך מוגבר" בכח. אני אומנם לא מהנדס רכב, אבל מהנדס תוכנה אני כן ואני מבין בדיוק איך זה עובד, יותר טוב מהחברה שמתקינים את זה במוסכים שונים למיניהם (כי חקרתי את זה לא קצת).

אם אתה כבר הולך על שינוי תוכנה, חכה שיוציאו גרסה שנצרבת על על הROM עצמו ובכך מסירה את ההגבלות האמיתיות של המחשב ולא משקרת לנוכחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי על להביא את האגזוז של ה M , ברור לי שזה יהיה יקר בהגזמה \ בלגן עם האישורים

ומבחינת צ'יפ טוב לדעת , גם ככה הקופסה הזו ניראת קצת מחשידה, אבל בתכלס למה זה לא טוב ?

ובקשר לסימפוסר שדיברת עליו בשורה הראשונה, כמה זה המון כסף ? וצליל רק בתוך הקאבינה הכוונה מהרמקולים ??

אם כן למה זה כזה יקר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שזה רע, זה פשוט לא מועיל כמעט בכלום ולא שווה את הכסף.

בכל אופן, הסימפוסר לא מוציא מהרמקולים אלא מעוות את הצליל מהאגזוז לכיוון הקאבינה... זה יקר וכמו שאמרת יותר חשוב לך הצליל החיצוני... גם לי אגב, עדין אין פתרון לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס.

נשאר גם לוודא אם זה בטוח שREMUS מבטל את האחריות, מקווה שלא

בכל מקרה , אם תמצא משהו (אני מבין שגם אתה עם הסדרה 1 החדשה) שעונה לנו על הבקשות אני אשמח אם תעדכן אותי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש TUNING BOX של HARTGE.

מאושרת ומקובלת ע"י במוו, לא פוגעת באחריות.

מעלה אותך ל205 כ"ס.

בנוגע לסאונד, יש דוד אמצעי ברכב, תשקול להסיר אותו.

עשיתי אותו ל135 שלי והיא עדיין שקטה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה הם רשאים לבטל את האחריות גם אם אתה מדביק מדבקת NO FEAR על האוטו?

תלוי במצב הרוח?

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,גם אם טיפלת במוסך אחר והיבואן החליט שהטיפול לא היה תקין יכולים לבטל אחריות.

על מרים שמשות לא תיקני יבואן מבטל אחריות,קח בחשבון.:screwy:

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שיצא איזה חוק על זה שמותר לטפל ברכב במוסך לא מורשה ועדיין לשמור על אחריות

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם אין לך חשבונית או שמגלית שהתקלה עקב תיקון לקוי אפשר להתנער מאחריות.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתבלבל, מותר על פי חוק לטפל ברכב בכל מוסך מורשה משרד התחבורה בלי קשר ליבואן.

בד"כ היבואן לוקח יותר כסף וגם פחות מקצועי (מהנסיון שלי).

שימו לב שהחלקים מקוריים ושיש לכם חשבוניות עם מק"טים.

אף אחד לא יתנער מאחריות אם טיפלתם כמו שצריך, אם ניסו להתנער, מכתב קצרצר לאיגוד המוסכים ונגמר הסיפור תוך יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...