Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שם משפחה אחר? עילה לביטוח דו"ח?

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. כאמור דיברתי עם כמה אנשים והבנתי שמשוטרים שכנראה מחפשים לעשות כסף לקופת המדינה לא ייצא כלום ועדיף לספוג את הקנס והנקודות.

משהו אחר ששמתי לב היום הוא שבשם המשפחה בדו"ח מצויין שם משפחה אחר לגמריי. האם זו עילה לביטול דו"ח?

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את המלל שכתבת.

קיבלת דוח ואתה מעוניין לבטל אותו?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נושאים לפני הנושא הזה פרשמתי נושא על זה ששוטר שלא קשור לתעבורה ולא היה בתפקיד עצר אולי לטענתו על חציית רמזור באור אדום, והזמין שוטר תנועה שייתן לי דו"ח.

הבנתי שנפלו עליי ואין לי הרבה מה לעשות כדי לצאת מזה, ולכן בדקתי טוב טוב את הדו"ח ובשם המשפחה שלי השוטר רשם פפשוילי, ושם משפחתי בתעודת זהות רישיון וכו' הוא בכלל בן דוד.

האם יש עילה לביטול הדו"ח?

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאר הפרטים נכונים?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה שם משפחתי לפני כ 17 שנים, והוא לא מצויין בשום מקום.

אין לי מושג אולי זה קשור למסוף של השוטר או משהו כזה, אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עילה לביטול דו"ח.

הרי אין שום ספק שאתה הוא האדם אליו היה מיועד הדו"ח.

השם ודאי מופיע במסוף המשטרתי וברישומי משרד הפנים כשם משפחה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, כנראה למרות שלא עברתי באדום ושוטר שלא היה בתפקיד ביצע עבירה אחריי, עדיף שאשלם ואספוג את הנקודות, כי ממה שהבנתי מהתייעצות עם אנשים, אם אלך למשפט אין לי כוח לעומת שוטר שמציג את הדברים בפניי שופט.

תודה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן עילה לביטול דו"ח.

הרי אין שום ספק שאתה הוא האדם אליו היה מיועד הדו"ח.

השם ודאי מופיע במסוף המשטרתי וברישומי משרד הפנים כשם משפחה קודם.

התייחסתי רק לעילה לביטול הדו"ח עקב ציון שם המשפחה הקודם.

לא ציינת בהודעה זו כי יש לדעתך סיבות אחרות לערער או להישפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל מסיפורים ששמעתי השופט נוהג בדרך כלל ללכת עם השוטרים ולהחמיר עונשים, ואני מאוד מבולבל איך להמשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד

מהבית לבנק הדואר שם משלמים את הדו"ח .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...