Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מחפש רכב) מפנק עם צעצועים ונוחות נסיעה מירבית

arikhous
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אחרי שנים רבות של רכבי חברה כאלה ואחרים , החלטתי שהגיע הזמן לנסוע במשהו מפנק ולהחזיר את רכב החברה שלי,

אני מחפש רכב שיהיה בעל ישיה הכי נוחה ונסיעה שקטה בלי להרגיש בורות וכו', אני מאוד אוהב גאדג'טים אז אשמח אם יש צעצועים באוטו.

זה יכול להיות רכב מנהלים יוקרתי (קאדילק/יגואר/ביואיק) בשנתונים של עד 2008,

זה יכול להיות ג'יפים אם אתה חושבים שהם יעמדו בסטנדרטים של נוחות נסיעה.

התקציב עד 80,000 - ניתן לחרוג קצת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעצועי מין הולך?

חפש בפורום ובמרשתת וחזור אלינו עם כמה אופציות לדיון יותר קונקרטי.

בכל מקרה אני איתך בהחלטה לעזוב את הליסינג.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים ספציפיים שראית? קמ"ג', מצב, יד ורקע וכדומה?

רכב נוח ללא פשרות לאנשים גדולים (אני לרוחב :wink:) הוא C5, אני לא יודע אם הדגם החדש והמשודרג (מנוע, גיר) נכנס בתקציב, אבל אם כן זו היתה הבחירה שלי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן תהיה יותר נוחה ממנה וגם יותר נאה ממנה וגם יותר חסכונית ממנה.

אולי אפשר להוסיף ולעלות לC6-רכב חלומי!

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעצועי מין הולך?

.

אם הוא נשוי מעל 10 שנים ומחפש גיוון ופתוח לריגושים חדשים אז אולי כן ... :oops::shock:.

בכל מקרה מאזדה 3 ספיריט היא רכב מאובזר מאוד אך לא הכי נוח מבחינת בורות /פסי האטה.

נראה לי,ששברולט מאליבו מאובזרת עם חישוקי מגדנזיום וגג נפתח ישביעו את רעבונו ותאבונו של פותח הנושא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליהו הייתה לי בגלגולה הקודם לפני עשור,פלסטיק פלסטיק ועוד פלסטיק,גימור נוראי לדעתי.

אני ממש לא מתכוון לחזור לרכב הזה.

אם ג׳יפ אשמח לדעת איזה נוח ונעים בנהיגת כביש עם כסאות מפנקים.

אם פרייבט אז אשמח לדעת אם עדיף יגואר ,קאדי לק 2006 או אולי וולוו s60

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצמך מציין שיש לך היכרות עם הגלגול הקודם של המאליבו, מציע לך לנסות את הנוכחי ובטוח שתופתע.

נכון שהפלסטיקה עדיין לא שווה באיכותה לזאת הנמצאת בב.מ.וו למשל אבל מדובר במשהו שלא נופל מהמקובל ברכבים עממיים יחסית, הבידוד מצויין בזכות חלונות בזיגוג כפול והיא מאוד נוחה ומרווחת.

אם וולבו עושה לך את זה אז S60 מ-2008 או 2009 בדגם הבסיסי יכולה להתאים לתקציב שלך אבל מרווחת היא לא, במיוחד במושב האחורי והביצועים פושרים.

יגואר בתקציב שלך תהיה S טייפ או X טייפ שבאמת לא הצטיינו בשום דבר, במיוחד לא באמינות ובמקרה של ה-S גם לא בנוחות נסיעה סבירה, אני מציע לך גם לבדוק עלויות ביטוח וטיפולים שוטפים, לא כל מוסך יטפל ברכב כזה ואלה שכן יגבו בהתאם.

אני חושב שכדאי לך לבדוק את הרנו פלואנס 2 ליטר, מאוד נוחה. את הנושא של הגאדג'טים תנסה לפתור עם מערכת מולטימדיה כלשהי.

ואגב גאדג'טים, לא ממש ציינת מה אתה רוצה למצוא שם, זה מולטימדיה? סאנרוף? מתקנים לכוסות?

בקיצור, הגדר מהם גאדג'טים מבחינתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...