Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Windows 8 הושקה היום רשמית

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי אין מה לאמר בנושא

נ.ב.

האינפורמציה יותר זמינה באתר של MICROSO~1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שבאמת אותי אישית מעניין מכול הפסטיבל הזה, זה שסוף סוף מתחיל פתח לטאבלטים רציניים שאולי אפילו יכולים להוות תחליף למחשב האישי, בעזרת המקלדת המתנתקת כמובן. זה משהו שבהחלט אני ארצה לראות ומקווה שזה יגיע בקרוב.

לדעתי זה צעד אדיר של מייקרוסופט שבקרוב הולכת להכנס חזק מאוד לתחום הטאבלטים(בניגוד לסמארטפונים ששם היא תהיה די בינונית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת העניין הוא יותר באינטגרציה.

אם אותה מערכת הפעלה רצה גם על המחשב, גם על הטבלט וגם על הטלפון זה יהפוך את כל העניין להרבה יותר זורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין להרבה יותר זורם.

סליחה שאני שואל, אבל מה יהפוך ליותר זורם? מה תוכל לעשות שאי אפשר לעשות היום? גם ככה לטבלט אין עדיין כוח עיבוד כדי להריץ תוכנות כבדות וטבלטים מבוססי מעבד ARM לא תואמים בינארי למעבדים של המחשבים השולחניים (גם אם כן, כוח עיבוד, כמות זכרון וכד'). גלישה באינטרנט, מיילים, מסמכים וכד' אפשר לעשות היום גם על טבלט מבוסס אנדרואיד/לינוקס/WHATEVER.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל, אבל מה יהפוך ליותר זורם? מה תוכל לעשות שאי אפשר לעשות היום? גם ככה לטבלט אין עדיין כוח עיבוד כדי להריץ תוכנות כבדות וטבלטים מבוססי מעבד ARM לא תואמים בינארי למעבדים של המחשבים השולחניים (גם אם כן, כוח עיבוד, כמות זכרון וכד'). גלישה באינטרנט, מיילים, מסמכים וכד' אפשר לעשות היום גם על טבלט מבוסס אנדרואיד/לינוקס/WHATEVER.

זה נכון, ובגלל זה אני מאוד מקווה שהטאבלטים מבוססי אינטל(או AMD) לא יאכזבו/ לא יהיו יקרים מדי/יהיה אחריות מספקת.

זה משהו שבאמת רציתי, אשכרה מחשב נייד שבכול הזדמנות אפשר לנתק לו את המסך ולהתשמש בו כרגיל בתור טאבלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי לפני שנה וחצי טבלט עם WIN8 ומעבד I7 שחילקו בכנס של מיקרוסופט למפתחים. (הלוואי עליי להגיע לכנס כזה :oops:)

יש כבר כמה טבלטים עם מעבדים אמיתיים, החל מאינטל אטום שיכול להריץ מערכת הפעלה רגילה ועד למעבדים חזקים למדי לכל דבר מסדרת I.

הבעייה שטבלטים חזקים עולים מעל 2K$. כאשר טבלט כזה יעלה 500$, החזון דל ג'ובס יתממש - מחשבים שולחניים יתחילו להיעלם מן העולם וכמו משאיות יקנו אותם רק מי שבאמת צריך. אני מאמין שצריך להמתין עוד שנה-שנתיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שראית היה הדור הראשון של הסמסונגים.

הם נמכרים כפי שאמרתי בסביבות ה1000 דולר לi5 עם 4 ג׳יגה זיכרון וssd קטן.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, זה העתיד, מחשבים גדולים לשוק הביתי יתחילו להעלם ובקרוב זה יתחיל להראות כמו סרטי מדע בדיוני שלמדנו להכיר, אנשים יסתובבו עם מחשבי מגע קטנים ברחובות מחוברים לאינטרנט.

לגבע WIN8, כרגע אנשים לא מבינים כל כך את הקונספט, MS מסתכלת קדימה לעתיד אבל הצרכנים עדיין בהווה, הצרכנים לא מבינים איך מערכת ההפעלה הזו משתלבת עם ה DESKTOPS או ה LAPTOPS שיש להם בבית ואינם מותאמים למסך מגע. ברגע שאנשים יתחילו לקנות מסכי מגע, כמו למשל ה SURFACE, זה יהיה A ALL NEW BALL GAME.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר מעולה. מהנדסים שאני מכיר שבחנו אותו לעומק, לצורך עבודתם, מעידים על איכות גבוהה מאוד של מוצר, ממשיך קו של כשנתיים של איכות תוצרים גבוהה ביותר של מיקרוסופט - החברה עברה מהפכת איכות רצינית ועמוקה, משלב ניתוח דרישות המשתמשים לסוגיהם, עבור בתכנון ופיתוח המוצר ועד שחרורו לשוק.

אישית, יש לי חשק עז לשדרג את המחשב במשרד ל-8 + מסך מגע גדול (ואגב, לא רק מגע - ממשק 8 גם מתאים הרבה יותר מקודמיו לשליטה באמצעות מחוות). וגם להחליף את הלפטופ סמסונג (שהוא מחורבן מכל בחינה, חוץ מהעיצוב הדקיק שלו) באיזה SURFACE בריא.

עוד שבוע וקצת, נלך לחלוק כבוד למיסטר בלמר שבא לארץ לארוע חגיגי... בפעם האחרונה שראיתי אותו זה היה לפני למעלה מעשור, והוא טען אז שווינדוז תחסל את UNIX בתוך 3-5 שנים. נו טוף... אני מניח שהפעם הוא אפילו לא יזכיר את זה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין מה להגיד.

זותומרת עדיף להשאר עם 7 או XP.

כל מי שיטען שתמיכה תופסק - אז מה? אתם באמת צריכים את כל העדכונים ויודעים מה יש בהם? אני לא. ואבטחה פה נעשית בעלים ושיטות אחרות.

כל מי שחושב שהעתיד הוא מסך מגע - צודק ולא צודק. יהיה כזה ויהיה אחר. בעתיד הרחוק מאוד יהיה מגע תלת מימד אבל למעשה הוא לא יהיה במגע ישיר אלא חיישן על היד, או הגוף.

מה שיקרה הוא כמה סוגי מחשב בבית ובתיק, התאמה לפי צורת (או צרות...) החיים והישום הנדרש בטווח קצר.

בינתיים, לשימוש מזדמן למי שצריך, בהחלט טוב סלולרי או טאבלט קטן.

אבל החיים הם לא רק ברחוב. בבית ובעבודה עדיף הנייח הקשיש, עם תכונות טובות יותר, עלות זולה משמעותית של כרטיסים ורכיבים, נוחות וחווית שימוש. והכי חשוב: בעבודה קבועה מול מסך המרחק צריך להיות לפחות 50-60 ס"מ, אפשרות כיוון גובה (כמה שיותר טוב יותר ,מסך שמרכזו גובה העיניים ורצוי מבט קצת מעלה וכו').

ככה שמסכי מגע יתרבו אבל לא ישלטו בשוק. בהתאם מערכות ההפעלה. אני לא מאמין שתהיה אחת רבגונית שתתאים לכל סוגי המחשבים והישומים.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרוסופט היום מבחינת המשתמש זה כמו אייפון, זה המערכת הכי פשוטה לתפעול (אבל לא הכי טובה במקרה של מיקרוסופט) ולכן המשתמש הסופי יעדיף אותה.

אני חושב שצריכים להשקיע יותר בלינוקס או יותר נכון בכל התוכנות צד שלישי ללינוקס.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, יש הפצות של לינוקס שהרבה יותר פשוטות לשימוש מאשר חלונות, למשל אובונטו.

מבחינת תוכנות, יש הרבה מאוד תוכנות חינמיות שעושות יופי של עבודה, יש אפילו לא מאט משחקים. הבעייה שכל המשחקים המודרניים שעולים כסף נכתבים רק לחלונות.

נשלח מאובונטו שלי. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שכבר כל אם לא רוב הגיימרים יעדיפו חלונות?

בבית המשתמש הפשוט מכיר חלונות, כל מה שהוא צריך קיים שם,בלינוקס יש חוסרים וגם מה שיש לא תמיד נותן מענה לקיים בחלונות, ושוב המשתמש הבייתי עם חלונות.

בעסק אותו משתמש בייתי לא ידע לעבוד עם לינוקס, אז בעל העסק יתקין לו חלונות וככה הכל חלונות.

כשבלינוקס יתחילו לתת מענה ראוי בטוח שאנשים יעברו לזה במיוחד שיש לזה ממשקים יפים ונוחים.

תגיד לי אתה, למה שעתיים אני צריך להתמודד עם התקנת תוכנה בלינוקס? כל אדם שפוי היה בורח מזה כמו מאש

אם המערכת של אפל הייתה רצה על מחשבים רגילים, הייתי מתקין מזמן אבל הם מחייבים אותך גם לקנות מהם את המחשב

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...