Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חודש עם הI35 - חוות דעת לאחר 1500 ק"מ

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעצבן אותי שהטויוטה קורולה החדשה ממשיכה להיות קודרת מבפנים לעומת שאר המשפחתיות כמו יונדאי I35.

כאילו, מנוע חזק יש, אמינות יש, אבל עיצוב פנים של שנות ה70.

I35 תמיד מעצבנת אותי בקטע הזה, ליגה אחרת מבחינת עיצוב פנים במיוחד עם ריפוד בהיר.

מה שכן, הקורולות החדשות יפהפיות מבחוץ בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, סקירה יפה, קצרה וממצה.

נקודות שהפתיעו אותי לטובה לגבי ה- I35 וחשובות לי גם אישית במערכת השיקולים הן:

האיכות הטובה של החלק העליון של הדשבורד, שכן מכתבות אותן קראתי הבנתי כי איכות החומרים נמוכה יותר לאור כך שהרכב במקור מיועד לשוק האמריקאי.

עניין השקט של המנוע, גם מפתיע ויוצא דופן בקטגורייה ובכלל.

התנהגות הגיר שלא מעלה הילוכים במהרה, דבר שדי מציק היום בהרבה רכבים לאור הכיול החסכוני שלהם.

אמנם באופן אישי אני פחות מתלהב מרכבים משפחתיים בתצורת סאדן, כמה טובים שהם לא יהיו. אני מעדיף תצורת דלת חמישית כגון סטיישן, מיניוואן, האצ'בק, גיפונים. כמו כן מנוע 1.6 אטמוספרי, כמה טוב שהוא לא יהיה פחות מלהיב אותי.

אבל בשורה התחתונה בהחלט לפי הסקירה שלך ה- I35 נשמע כרכב טוב אשר מספק חבילה טובה ואף מפתיעה.

מה שכן 1,500 ק"מ לא מספיקים לפחות בשבילי בכדי להגיע למסקנות סופיות אלא רק זמניות שיכולות גם להשתנות די מהותית. אני עם המאזדה CX5 שלי, רק כעת לאחר כ- 3,000 ק"מ שנסעתי בה, התחלתי לגבש מסקנות יותר מוצקות לגביה, הגם שעדיין לא סופיות.

דרך אגב האם ה- I35 מגיעה עם מערכת מולטימידה מובנית או בהתקנה מקומית? אילו פונקציות יש במסך אשר רואים בקונסולה המרכזית? האם יש בלוטוס והאם ניתן לחייג באמצעות הקשה על המסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Call 911 - I'll be there in no time :lol:

אמנון - מסכים איתך. אני עדיין בהרהורים לגבי המתלים של הרכב - קשה לי להעריך אם הם אכן פחות טובים משאר היפנומטיות או עומדת באותו קו. אני מניח שתהיה לי בקרוב מסקנה חד משמעית.

לגבי המולטימדיה - בחו"ל, עד כמה שידוע לי, ישנה גרסה עם מערכת מסך מגע מובנית.

עם זאת, לא ידוע לי אם הגרסה זמינה בארץ, כי בכל מקרה המערכת שלי הינה של Pioneer בהרכבה ישראלית.

ישנן מערכות מולטימדיה שבאות עם כל מרכיב הקונסולה העליונה, שהן נראות בדיוק כמו מקוריות, אך לא הייתי מספיק חכם לרכוש אותן באופן עצמאי, למרות שהמערכת של פיוניר באמת מעולה. היא כוללת BT, חיוג, AUX, USB, GPS. הכל בקיצור. תתחדש גם אתה, אגב :)

$(KGrHqJ,!qgE-zCs0okbBP)WDiy)IQ~~60_12.JPG

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...