Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת מחירי הדלק - מתי?

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בדיוק הצלחתי להבין מהפרסומים ברשת,

האם ניתן לתדלק ביום שני כבר במחיר החדש, או רק מיום שלישי?

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ"י החוק, התחנות מחוייבות לעדכן מחירים ביום שני בחצות.

סע לתחנה, תמתין שם ותתחיל לתדלק בדקה אחרי חצות במחיר המוזל :-D

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה עשו מזה כזה סיפור גדול בעיתונות עם כותרות מפוצצות כמו "בשורה לנהגים" ועוד כל מני כאלה. כי תכלס נגיד ויש לי איזה משפחתית יפנית עם מיכל דלק בנפח 40 ליטר, אז כל הבשורה מסתכמת ב 10 ש"ח פחות או יותר לתדלוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

10 ש"ח זה לא כסף? זה 3 חטיפי סניקרס במבצע :-D

סיפור גדול זה לא, אבל כשמחירי הדלק במגמת ירידה זו תופעה דיי נדירה במחוזותינו שמושכת כותרות מפוצצות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל המידע שאני מקבל זה רק מהמוכרות: "רוצה שלוש (הכנס שם מוצר רנדומלי כאן) בעשרה שקלים"?

תמיד שמציעים לי לקנות משהו במבצעים אני אוטמטית נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה עשו מזה כזה סיפור גדול בעיתונות עם כותרות מפוצצות כמו "בשורה לנהגים" ועוד כל מני כאלה. כי תכלס נגיד ויש לי איזה משפחתית יפנית עם מיכל דלק בנפח 40 ליטר, אז כל הבשורה מסתכמת ב 10 ש"ח פחות או יותר לתדלוק.

מעניין, כי אם המחיר היה עולה באותו שיעור, אז על אותם 10 ש"ח היו מייד מעלים שרשורים ופוסטים ועמודי פייסבוק, כולם זועמים ומתסיסים ומודיעים ש"אי אפשר עוד, כל הזמן רק מייקרים וגוזלים אותנו". אז קצת פרופורציות לא יזיקו, אי אפשר על אותם 12-20 ש"ח למיכל פעם לזעוק חמס ופעם להגיד "זה הכל?".

ואנא מכם, אל תסיטו את השרשור לכיוון ויכוח פוליטי, זו לא המטרה שלי.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, כי אם המחיר היה עולה באותו שיעור, אז על אותם 10 ש"ח היו מייד מעלים שרשורים ופוסטים ועמודי פייסבוק, כולם זועמים ומתסיסים ומודיעים ש"אי אפשר עוד

אילו מחיר ליטר היה 6 שקלים והיו מעלים אותו באותו השיעור אז היית צודק וכנראה שהציבור לא היה זועם.

אבל כבשחודשים ויותר האחרונים אנו עדים רק לעליות חדות במחיר הדלק אז הגיוני בהחלט שהציבור יתעצבן מעלייה נוספת ולא יתרגש יתר על המידה מהורדה קלה, שכן זו טיפה בים.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מעניין, כי אם המחיר היה עולה באותו שיעור, אז על אותם 10 ש"ח היו מייד מעלים שרשורים ופוסטים ועמודי פייסבוק, כולם זועמים ומתסיסים ומודיעים ש"אי אפשר עוד, כל הזמן רק מייקרים וגוזלים אותנו". אז קצת פרופורציות לא יזיקו, אי אפשר על אותם 12-20 ש"ח למיכל פעם לזעוק חמס ופעם להגיד "זה הכל?".

ואנא מכם, אל תסיטו את השרשור לכיוון ויכוח פוליטי, זו לא המטרה שלי.

אתה צודק, זה ידוע שבני אדם תמיד נמשכים אחרי הדברים השליליים.

מתי לאחרונה ראינו בעמוד הראשון בעיתון כותרות משמחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרת משמחת בעמוד הראשון תהיה רק כשנבחרת הכדורגל תעפיל לאליפות אירופה. אז כנראה שבחיים לא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד לא מרוצה מזה שמחירי הדלק יורדים.

אנחנו עם של בעלי זכרון לטווח קצר מאד ולכן תמיד זוכרים רק את ההורדה האחרונה.

אז עליתי על הטריק, מעלים שקל מורידים 20 אגורות, מעלים עוד שקל מורידים עוד 20 אגורות והישראלים מבסוטים שהורידו להם 20 אגורות.. במקום להבין שדפקו אותנו ב1.6 ש"ח.

עדיף שיעלה ל25 שקלים לליטר ואולי אז... יהיה שינוי. כי גם ב10 שקלים לליטר נראה את אותו מספר הרכבים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לידע כללי שיטה זו נקראת ניהול התפוקה ע"פ תיאוריית הניהול המדעי של פרידריך טיילור מתחילת המאה העשרים.

את השיטה להעלאת התפוקה יישם טיילור בלא אחר מאשר פס הייצור האגדי של הנרי פורד בו הייתה מיוצרת לראשונה המודל -T המפורסמת.

טיילור ניסה להוציא את המקסימום מהעובדים ולכן כל הזמן הגביר את קצב המסוע ב - 5% , אחרי שהעלה בהדרגה את קצב העבודה ב- 30% לערך, העובדים התחילו לצעוק ולקרוס על פס הייצור. טיילור בתגובה הוריד את קצב עבודתו של המסוע ב -5% בלבד.

העובדים נשארו מרוצים כי חשבו שדואגים להם, אבל בעצם טיילור הרוויח עוד 25% תפוקה מפס הייצור וקיבל בונוס שמן מהנרי פורד על עבודתו .

תורת הניהול המדעי מודגמת בצורה נפלאה בסרט הקולנוע "זמנים מודרניים" בכיכובו של צ'ארלי צ'אפלין .

אז...שלא יעבדו עליכם !!!

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...