Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה הספק אני צריך ב-GTI שלי כדי ש-VFR800 לא יברח לי ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד אתה קורא את מה שאני רושם?!

שאלתי על בדיקה ממהירות צפונית ל-140 קמ"ש ולא מהמקום.

לאופנוע מקדם גרר גבוה משל רכב בערך פי שניים, 0.3 לרכב לעומת 0.6 לאופנוע, זה בגדול כי יש ויש..

אופנוע זה אכן כלי מסוכן ויצא לי כבר להתרסק עם GS500, זה נחמד שיש לאחרים אבל בארץ אנשים לא יודעים לנהוג

ולכן בחיים לא אקנה אחד ליום יום.

אין פה מישהו קופרה/S3 משופרות שבדק את העניין? זה נורא מעניין אותי!

חיפשתי גם ביוטיוב השוואות, אבל אין משהו חד משמעי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמעתי על S3 משופרת מקפריסין עם 4.2 שניות למאה. השאלה היא אם הוא בדק את העניין...

שמלוב, אבל הכל בגדר תיאוריה כמובן (נניח ויש לך 450 כ"ס + קויילים + צמיגים דביקים מאוד). השאלה איך העסק עובד בתאכלס על הכביש, וזה כבר יותר מעניין מתיאוריה. אולי תסע לקפריסין ותעשה איזה ניסוי? :wink::-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לאזהרות אענה בזהירות,

מנסיון אישי, ליטר ספורטיבי(רק עם 150 כ"ס, מודל 2002) בגלגול מהמהירויות האמורות לא השאיר שום סיכוי לאיביזה משופרת מאד, סיוויק עם חילזון גדול, פורשה 911 ועוד כמה משופרות תחת ובאזור 300-600 כ"ס.

בקיצור? חפש מישהו בגודל שלך להתעסק איתו.

משער ש 500 כ"ס יעשו אותך שווה כוחות ל VFR בין 100-200 כאשר הוא יברח מעט בהתחלה ולקראת 200 יש סיכוי שתעקוף.

בעברי מספר אופנועי ליטר ספורטיביים ומכוניות ספורט חזקות מאד כך שלא מתכוון להכנס לוויכוחי סרק כאן.

מי שמכיר, יודע.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לאופנוע שטח פנים קטן (הוא צר מאוד), אבל מקדם הגרר שלו בשמיים

יש לך עובדות שסותרות את הקביעה הזו, אדון פרוקסימה? שנינו מסכימים ששטח הפנים של אופנוע קטן משל אוטו, ושנינו מסכימים שמקדם הגרר של אופנוע + רוכב גדול משל אוטו. אז מה אתה רוצה בעצם?

לא, לא הבנת שאין לי בעיה עם הקביעה זו אלא על מה שהשתמע ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי, ליטר ספורטיבי(רק עם 150 כ"ס, מודל 2002) בגלגול מהמהירויות האמורות לא השאיר שום סיכוי לאיביזה משופרת מאד, סיוויק עם חילזון גדול, פורשה 911 ועוד כמה משופרות תחת ובאזור 300-600 כ"ס.

משער ש 500 כ"ס יעשו אותך שווה כוחות ל VFR בין 100-200 כאשר הוא יברח מעט בהתחלה ולקראת 200 יש סיכוי שתעקוף.

בעברי מספר אופנועי ליטר ספורטיביים ומכוניות ספורט חזקות מאד כך שלא מתכוון להכנס לוויכוחי סרק כאן.

מי שמכיר, יודע.

סוף סוף אחד שמבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתעסק איתו, תגיע לפיתולים. להתעסק עם אופנוע בקו ישר זה מתכון לקבל בראש.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר, יודע.

וגם לא חסר סרטונים של הונדות,פיאט טיפו,איביזות עם 500כ"ס שנותנות פייטים ל אופנועי ליטר בארץ.

אישית יצא לי לראות R1000 לא חדש, שדבוקה לו איביזה עד 300 קמ'ש מאחורה,כמה וכמה פעמיים לאותו ערב.

חבל שיש פחד לעלות סרטים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...