Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמי פיצוציות - סמים חוקיים ?

ARKODrama
שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי הפורום

עלתה שאלה ביני לבין חבריי. סמי פיצוציות - הם סמים חוקיים ?

אני מדבר על סמארט ג'וקר, FEEL, TLV, VIP, עשר גרם וכל הנגזרות שלהם. האם זה חוקי מבחינת שימוש והאם אפשר ללכת עם זה בראש שקט ?

הם נמכרים ברחובות אלנבי, דיזינגוף ועוד כמה מקומות בגלוי לגמרי בחנויות גלויות לחלוטין והם לא מנסים להסתיר כלום. שאלתי שם כמה מוכרים והם אומרים שזה חוקי לגמרי. כמובן שאני לא אשים את האמונה שלי עליהם.

עכשיו, איך אני יכול לדעת אם זה חוקי או לא בוודאות ?

שאלתי פעם מתנדב במשטרה והוא אמר לי שאתה נכנס לכלא לשנתיים, אבל זה לא הגיוני יותר מידי. שאלתי פעם ניידת סיור שאמרה לי שמיסטר נייס גיא זה לא חוקי ולגבי השאר הם גם לא יודעים.

יש דרך בטוחה כלשהי ? שתהיה לי אסמכתא במקרה ואני כן אחליט לרכוש ויעצרו אותי ?

נ.ב

אל תטיפו לי על שימוש בסמים, לא לשם זה נפתח השירשור.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם תרשום את שם הסם בגוגל, הוא כבר יגיד לך אם הוא חוקי או לא.

בהקשר של החוקיות, אני לא חושב שיש לך יותר מדי מה לדאוג, הנגזרות שלהם די דומות ובבדיקות שתן אני לא חושב שאפשר להבדיל ב-100 אחוז מה מהחומרים לקחת.

בכול מקרה, לא בא להטיף לך או משהו, אבל החומרים האלה הם לרוב חומרים אנאורגניים פעילים מאוד בעלי זיקה גבוה לתאי המטרה שלהם, אתה לא צריך אותם בגוף שלך ובטח שהם לא חיוניים לך. דבר נוסף, התחום שהם בעיקר משפיעים עליו הוא תחום שלצערי עדיין בחיתוליו זה על ההשפעות לטווח רחוק בהקשר של הנויופסיכולוגיה.

זה יהיה מאוד מצער בשבילך, אם אתה לוקח את החומרים האלה ויש לך מאפיינים גנטיים של סכיזופרניה(אל תחשוב שזה נדיר, כי זה לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהם חוקיים זה כי עוד לא הוציאו אותם מחוץ לחוק. לאט לאט מוציאים אותם.

ואני לא הייתי נוגע באף אחד מהדברים האלה, כי אין לך שום דבר לדעת מה שמים לך שם.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם תרשום את שם הסם בגוגל, הוא כבר יגיד לך אם הוא חוקי או לא.

ניסיתי, ללא הצלחה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שיש בפנים דברים כמו דשן, קוטלי חרקים,אקונומיקה, רעל עכברים ועוד שלל טופונים?

למה לעזעזל לגעת בדברים הללו? גם אם כרגע זה כן או לו חוקי זה בכלל לא מעניין.

שב תעשן גראס כל היום 24/7 365 רק לא לגעת בכל הדרע'קס שמוכרים בפיצוציות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשים לרגע את שאלת החוקיות בצד,

מה הסיבה שאתה מעוניין לקחת את אחד מה"חומרים" שמוכרים בפיצוציות?

תן סיבה רצינית לא סתם " כדי לקבל סוטול" כי את זה אפשר גם מאלכוהול, או יין פטישים...

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חגיגת היה חוקי פעם ומי שיודע מה זה חגיגת אז הוא גם יודע איזה נזק זה עושה לגוף הכמיקל הארור הזה.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע איך נראים רוב הסמים שעליהם אתה מדבר. הם נראים כמו הג'וקר (נראה כמו חליטת צמחים בתוך שקיקים של כ10 גרם)?

אם כן- אז חד משמעית- לא חוקיים (בהנחה והם מבוססים על אותו החומר הפעיל שיש בנייס גאי).

הם נחשבים לוראציות שונות לסם המיסטר נייס- גאי. וגם אם היו חוקיים מבחינת פקודת הסמים- הם לא חוקיים מבחינת פקודת הרוקחות.

פקודת הרוקחות חלה באופן אוטומטי על כל חומר בעל השפעה כלשהי על הגוף, והיא נועדה, בין היתר, לאפשר למשטרה להחרים את החומר מהפיצוציות וכדו'.

פקודת סמים יותר איטית מבחינת הזמן שלוקח לחומר חדש עד שהוא נכנס לפקודה.

אני לא בא להטיף לך על השימוש בסמים. אבל הנייס גאי ושאר גרסאותיו- מסוכנים ביותר.

במקרה הטוב- השפעותיהם דומות להשפעות שאר הסמים הקלים כדוגמת חשיש.

אבל המציאות אחרת- אחוז לא מבוטל ממשתמשי הסם- מוצאים את עצמם במוסד סגור כזה או אחר. הסיבה פשוטה- עדיין לא ברור איך הוא פועל על הגוף. וכמו שנאמר, ככל הנראה הוא פועל על הנויופסיכולוגיה של הגוף.

יש אנשים שזה גורם להם לסוטול, ויש אנשים (שוב, אחוז לא קטן כלל!) שזה גורם להם להתפרצות סכיזופרניה, הפרעות נפשיות ושאר המחלות הנפש. ללא אפשרות לריפוי.

אם בא לך להיות חולה סכיזופרניה- תהנה. רק אל תגיד שלא הוזהרת.

לדעתי- עדיף לעשן מריחואנה רפואית שלא ברשיון וגנובה 24/7 ולשבת בכלא מאשר לקחת את הרעל הזה שנמכר בפיצוציות. חשוב להדגיש- זה לא שאני תומך בקנביס לסוגיו- אני אף חושב שזה מזיק וכו'. ורק מי שבאמת נצרך לזה- שיקח לבריאות, אבל סתם- ממש לא.

דרך אגב- פה אין לך תקופת הסתגלות או לנסות ולהחליט אם מסוכן או לא- כבר בשאכטה הראשונה, אם יש לך סיכון למחלת הנפש- היא תתפרץ מיד, ולתמיד.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב- פה אין לך תקופת הסתגלות או לנסות ולהחליט אם מסוכן או לא- כבר בשאכטה הראשונה, אם יש לך סיכון למחלת הנפש- היא תתפרץ מיד, ולתמיד.

יש לך נתונים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והגזמתי עם המיד.

אבל מהידע שלי בתחום, וזה בין היתר עקב מכר טוב שלי שניסה אותו פעם אחת (לפני יותר מחצי שנה), ומאז הוא עם סכיזופרניה וחרדות בלי סוף. אותו מכר ניסה גם סמים אחרים אך אלה לא השפיעו עליו כ"כ לרעה כמו הנייס גאי.

ידוע לי רק על עוד מקרה אחד דומה. האם לצמיתות או לאורך זמן? או האם קרה מיד? איני יודע, אבל אני יכול לברר לך בתנאי שזה יתרום לך בדרך כלשהי (כימאי?).

העניין הוא שהסם הזה חדש מאוד יחסית בעולם- כשנה בסה"כ. לכן אין כמעט מחקרים בעניין. לכן אני לא יכול לתת לך נתונים של ממש כי אין. אבל ידוע לי על מחקר בעניין שפועל כיום.

מה גם- לא כל אחד שלקה במחלה כזו או אחרת יספר ממה זה קרה. נכון שאפשר לעשות בדיקת דם, אבל בלי כיוון זה קשה לאיתור, יחסית.

אני כן יודע, שבדומה לחשיש (אצל חלק מאנשים) יש מקרים של חרדות מהנטילה. יש שיעבור להם לאחר זמן קצר, ויש שיעבור להם לאחר זמן רב.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי פקודת הסמים מתייחסת להרכב הכימי ולמבנה המולקולה של החומר, כיוון שאלו הפרמטרים שניתן לזהות בבדיקה.

רוב סמי הפיצוציות (אם לא כולם) הם נגזרות של סמים מוכרים שעברו שינוי קטן (אם אני לא טועה אז חגיגת היה נגזרת של LSD או משהו בסגנון).

סביר להניח שלאף אחד מיוצרי הסם אין ידע על ההשפעה שתיגרם לגוף משינוי הרכב או מבנה המולקולה של הסם, כמו הזזה של אטום מימן לנקודה שונה במרחב המולקולה.

אני לא הייתי מוכן להיות שפן ניסיונות של כימאי שבמקרה קיבל במעבדה נגזרת של LSD שלא מוגדרת כרגע כסם אבל לא ידוע מה ההשפעות שלה מעבר להתמסטלות.

לגבי מריחואנה, הנזק שלה ועוצמת ההתמכרות לא עולים על אלו שניגרמים מניקוטין ובטח שלא על הנזקים וההתמכרות לאלכוהול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...