Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא ג'ולייטה - כן או לא

שי צ
שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שבכל הנוגע לקיומה של סטיגמה הבראבו היא דוגמה מצוינת. אוטו מהנה, זריז, נוח, בנוי יופי, שקט, מאובזר מאוד, חסכוני, מרווח טיפולים גדול ממרבית מתחריו וגם נראה לא רע ולא שאין לו מגרעות כמו חלון אחורי קטן מדי והגה ממורכז מדי בתחושה ( ההגה של הג'ולייטה כפי שכתב קודמי טוב בהרבה בתחושה ובמשקל ), אבל המגרעת העיקרית היא העובדה שאין מדובר במזדה, ניסן, טויוטה ועוד כל מיני כאלו שלו סימלן היה מצוי על הגריל של הבראבו, מהר מאוד היה נמאס מלראותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני שאלתי שאלות במטרה לנסות להציע לך אלטרנטיבות שיענו על החשקים, לא בשביל לפתוח דיון פילוסופי על הפסיכולוגיה של הרכישה...:wink:

אבל מאז זרמו הודעות בשרשור.

תראה, שיקול כמו "היו לנו פעם בעיות בפיאט..." זה שיקול לא ענייני. אם זה הטיעון היחידי נגד הבראבו, אני חושב שזו יכולה להיות הפשרה הנכונה בינך ובין אשתך. גם הלאון המוצעת היא אופציה טובה (כמו הבראבו, גם נראית טוב, אפילו מצויין לטעמי, וגם ביצועיסטית).

לגבי סיפורי זוועות על אלפא, בשנות ה-90, לתוך העשור הקודם, היו לנו שלוש אלפות ופיאט קופה אחת במשפחה, כשלאף אחת מהן לא היו בעיות אמינות רציניות (להוציא סלספיד אחד, שהוחלף באחריות). כל אחת הוחזקה מעל 5 שנים.

אם אתה ממש מאוהב בעיצוב של האלפא, שומדבר אחר לא יספק אותך. אבל אני לא שצריך לקנות את הקשקוש שיש בה משהו שאין באחרות. אין באלפות שומדבר שמבדיל אותן באופן יוצא דופן, לא מבחינת ביצועים ולא מבחינת מכנית/טכנולוגית (עיצובית, כן). כמכוניות נהיגה פרופר הן כבר לא מובילות עשורים (אם כי היוו תמורה מצויינת לכסף). הפיז'ואים של פעם, כמו גם BMW, היו מכונות נהיגה טובות יותר.

המסורת של אלפא היא בעיקר שווקית ועיצובית, פחות בתוכן.

אהלן

אם עדיין לא הבנת, אופציית האלפא היתה ועודנה האופצייה האחרונה שלי.

לאחר קריאת כל התגובות, אני נוטה להשתכנע, שנטיית הלב - יענו הג'ולייטה יכולה לחכות, והתשובה האחרונה שלך חיזקה את הדברים.

אכן, האלפא נראית מדהים, נוסעת מדהים מכל דבר אחר שנהגתי בו לפני כן (ואין לי הרבה נסיון במכוניות מסוג זה), יקרה מכל אופציה אחרת שבחנתי, ולכן אני אשקול שוב את האלטרנטיבות שהועלו.

ביחס לפיאט וסמל"ת בפרט, אני מודע לכך שאונו מודל 93 אינה בראבו 2011, וכפי שציינתי כבר, הבראבו אכן היתה מאוד משכנעת.

ועכשיו לאבל:

1. אני מחפש מכונית זריזה, שמאיצה היטב.

2. "משפחתית" - שתאפשר נסיעה נוחה ל-3 נוסעים מאחור.

3. חסכונית בדלק.

4. אמינה, עם מרווחי טיפולי ארוכים במידת האפשר.

5. שירות טוב (יענו לא סמל"ת מודל 94, או כפי שהבנתי צ'מפיון מודל 2011).

6. מחיר - עד 160,000 ש"ח.

7. אופציה - גיר ידני.

בסוף היום, גיבשתי את האופציות הבאות:

1. גולף 1.4 TSi DSG. המכונית בעלת פרמטרים טובים, מלבד מוניטין השירות.

2. סיאט ליאון, שהוצעה לי כאן בפורום. - היתרונות והחסרונות דומים.

3. לא לצחוק - טויטה פריוס: זריזה יחסית (אולי לא מספיק), מרווחת, וחסכונית ביותר (על הנייר).

4. אחרונה - האלפא, שבה הכי נהנתי לנהוג, היפה מכולן, אך היקרה ביותר, וכמובן אינה אוטומטית.

תודה!

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

3. לא לצחוק - טויטה פריוס: זריזה יחסית (אולי לא מספיק), מרווחת, וחסכונית ביותר (על הנייר).

4. אחרונה - האלפא, שבה הכי נהנתי לנהוג, היפה מכולן, אך היקרה ביותר, וכמובן אינה אוטומטית.

שי

אופציה 1+2 מה ההגיון לבחור שוב בבעיות של האונו אבל גרסה גרמנית ?

זה מזוכיזם אמיתי שעל בטוח לא עונה על הדרישה של אישתך לשקט נפשי .... כבר עדיף מזדה 3 ...

לגבי הפריוס - נהגת בה ? נהנתה מהנהיגה ומהנסיעה ? אישית אני לא אהבתי את הרכב ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופציה 1,2 שלך אני איתך

אופציה 3 :cry:

לגבי אופציה 4 - היום נסעתי ליד ג'ולייטה אדומה חדשה - מדהימה !!!

ב 160K אפשר לשקול גם שירוקו (אין מקום ל 3 מאחור, אבל הכלי יפיוף) פונטו אבארט \ מיטו (כבר אמרתי), לאון 1.8T עם 160 כ"ס במקור, או גולף 2.0 GTI שמתומחרת פשוט מצוין כיום (ולכן הכנסתי אותה)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

ועכשיו לאבל:

3. חסכונית בדלק.

7. אופציה - גיר ידני.

מה לגבי אבארת' פונטו איבו?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אם עדיין לא הבנת, אופציית האלפא היתה ועודנה האופצייה האחרונה שלי.

לאחר קריאת כל התגובות, אני נוטה להשתכנע, שנטיית הלב - יענו הג'ולייטה יכולה לחכות, והתשובה האחרונה שלך חיזקה את הדברים.

אכן, האלפא נראית מדהים, נוסעת מדהים מכל דבר אחר שנהגתי בו לפני כן (ואין לי הרבה נסיון במכוניות מסוג זה), יקרה מכל אופציה אחרת שבחנתי, ולכן אני אשקול שוב את האלטרנטיבות שהועלו.

ביחס לפיאט וסמל"ת בפרט, אני מודע לכך שאונו מודל 93 אינה בראבו 2011, וכפי שציינתי כבר, הבראבו אכן היתה מאוד משכנעת.

ועכשיו לאבל:

3. חסכונית בדלק.

7. אופציה - גיר ידני.

תודה!

שי

הלאון והגולף בהחלט אלטרנטיבות ראויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...