Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Dj Tiesto בישראל?

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 7283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המסיבה הולכת להיות מסיבת פרצופים, משמע ילדים קטנים (כן יהיו בני 14- 18) ידוע לי ממקור ראשון של יחצנות.

וכן יהיו הרבה פלוצים שיתלהבו , וכן יהיו הרבה ערסים.. במיוחד ערסWANNABE שכאלה (ילדים בני 14-18 עם שיער מחומצן ושמשתמשים בסמים כי זה מגניב וכי הם אחד מהחברה).

וכן זאת המסיבה שתיהיה.. אם היו בני 20+ הייתי הולך, או צבא לפחות.

בכל אופן תהנו, ביזבוז 125 שקל על מסיבת ילדים צפופה מאוד.

כמו כן כל קשר בין TIESTO לשאר התקליטנים במסיבה הוא מקרי ביותר.. דחפו אותו בתור שם שיתן כסף.

המסיבה הולכת להיות ברובה מסיבת פסיכדאלי.. מי שאוהב (וכן אני אוהב) הולך להנות שם עד כמה שאפשר.

ומי שלא, אל תצפו להרבה קלאב טראנס וכו'.. כי לא יהיה הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסיבה הולכת להיות מסיבת פרצופים, משמע ילדים קטנים (כן יהיו בני 14- 18) ידוע לי ממקור ראשון של יחצנות.

וכן יהיו הרבה פלוצים שיתלהבו , וכן יהיו הרבה ערסים.. במיוחד ערסWANNABE שכאלה (ילדים בני 14-18 עם שיער מחומצן ושמשתמשים בסמים כי זה מגניב וכי הם אחד מהחברה).

כמו כן כל קשר בין TIESTO לשאר התקליטנים במסיבה הוא מקרי ביותר.. דחפו אותו בתור שם שיתן כסף.

המסיבה הולכת להיות ברובה מסיבת פסיכדאלי.. מי שאוהב (וכן אני אוהב) הולך להנות שם עד כמה שאפשר.

skazi הוא לא שם שיתן כסף :?::!:

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע בעיקרון אני יודע שלא יהיה הרבה ערסים פאקטור הכסף מסנן אותם מייד...

עכשיו אני לא כל כך יודע אם יהיו ילדים קטנים אבל זה לא משנה העיקר שיהיה כוסיות ופסיכודאלי כי זה המוזיקה שאני אוהב :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע הזה. אתם באים להנות מהמוזיקה או להנות מהאנשים ?

למי איכפת עם יש שם ילדים ??? שילכו יוכלו אקסטות שיחנקו מהם, מה לעזאזל איכפת לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה להגיד לטיאסטו חוץ מזה שלרוב כל הטראקים שלו ממוסחרים ופעם ב הוא יוצא עם

טראק יפה שהופך ללהיט אבל הוא הDJ מספר אחד ואת זה יביבן רק מי שראה את הדיוידי שלו.

בכל אופן אני חובב האוס פרוגרסיב טריבל וניו יורקי לא ממש מתחבר לטיאסטו.

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד משהו בנושא של טיאסטו,אני שומע את כל סוגי ההאוס כבר המון שנים ואני די מתמצא בכל הסוגים השונים האלה של האוס מועדונים.

לגבי טיאסטו נכון המון אוהבים אותו בארץ ובגרמניה ובעוד כמה מדינות אבל בעולם הוא לא נחשב לכזה סופר DJ, למה?בגלל שהוא מנגן מוזיקה האימ אימה של המיסחרי.

באנגליה למשל ששם יצאו ויוצאים כל ה DJ הגדולים הם נחשבים בהרבה יותר מי אדון טיאסטו

דייב סימן,פול אוקנפולד,גון דייגויד,ויש עוד כמה שהם לא רואים אותו ממטר מבחינת מוסיקה איכותית.

אבל מה בארץ מעניין אנשים רק קלאב טראנס עליות וירידות וכל הבולשיט הזה :x

ושמישהו פה יעז להגיד שאני לא צודק :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם ג'ון דיגוויד או אוקנפולד יגיעו למודעות ברמה של טיאסטו בכל העולם יגידו שהם מנגנים "מוזיקה האימ אימה של המיסחרי"...

תמיד אוהבי הUnderground יקטלו את הMain Stream, כאשר האנדרגאונד של אתמול יהפוך למיינסטרים של המחר...

מסחרי זה מה שהולך בMTV

בשבילי, מוזיקה שיוצאת על וינלים לא יכולה להיות מסחרית... (זה שאחרי כמה חודשים מוציאים Radio Edit וקליפ, לא צריך להפוך ישר את השיר המקורי למסחרי כי הוא לא היה מסחרי במקור, אלה התמסחר...)

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד האנשים שאומרים שזו הולכת להיות המסיבה הכי ממוסחרת בעולם ושטיאסטו מנגן מוסיקה מגעילה, אבל וזה האבל הגדול... המצב רוח לא מגיע מהאנשים אלא מכמות האלכוהול \ סמים שאתה יכול לדחוף לגוף :p

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מוסיקה טובה וזה כל מה שמעניין אותי.

שנית, הדיסקים של טיסטו הם טובים ולא כמו רוב הדיג'ים שרק ההופעות שלהם לעניין ושהדיסקים שלהם על הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם ג'ון דיגוויד או אוקנפולד יגיעו למודעות ברמה של טיאסטו בכל העולם יגידו שהם מנגנים "מוזיקה האימ אימה של המיסחרי"...

תמיד אוהבי הUnderground יקטלו את הMain Stream, כאשר האנדרגאונד של אתמול יהפוך למיינסטרים של המחר...

מסחרי זה מה שהולך בMTV

בשבילי, מוזיקה שיוצאת על וינלים לא יכולה להיות מסחרית... (זה שאחרי כמה חודשים מוציאים Radio Edit וקליפ, לא צריך להפוך ישר את השיר המקורי למסחרי כי הוא לא היה מסחרי במקור, אלה התמסחר...)

לא מדוייק. אוקנפולד ודיגוויד נחשבו ל-DJs הכי טובים לפני מספר שנים בדיג'יי מאג (גם אם תקראו לזה מדד מסחריות). היום טיאסטו בראש כבר שנתיים ברצף, ואוקנפולד ודיגוויד בעשיריה הפותחת.

אני חושב שזה בעיקר עניין של טרנד, זה לא שטיאסטו עושה את עצמו מסחרי (המוזיקה שלו היא ממש לא לאסגו וכו')! אנשים היום אוהבים את הסגנון שלו ולכן הוא נחשב מסחרי. כמו שלפני 5 שנים חובבי הטראנס אהבו את הסגנון של אוקנפולד ואז הוא היה מסחרי.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה בעיקר עניין של טרנד, זה לא שטיאסטו עושה את עצמו מסחרי (המוזיקה שלו היא ממש לא לאסגו וכו')! אנשים היום אוהבים את הסגנון שלו ולכן הוא נחשב מסחרי. כמו שלפני 5 שנים חובבי הטראנס אהבו את הסגנון של אוקנפולד ואז הוא היה מסחרי.

בדיוק...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...