Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Weitec gt מול vmaxx

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום ובוקר אור לכולם! :-)

אני עומד לפני רכישת סט קוילים לרכב ( פונטו hgt) ואני מתלבט על איזה סט ללכת.

מצד אחד יש את הvmax שעולים בסביבות 4000 ש''ח ומותקנים על מספר רכבים כמו שלי והתגובות עליהם טובות מאוד, למרות שאני לא ממש מכיר את החברה הזאת.

מצד שני יש את Weitec, חברה מאוד מוכרת ומוצלחת שהסט לרכבי יעלה בסביבות 5500.

את התקציב אני יכול למתוח קצת וללכת על הWeitec, השאלה היא האם יש צורך בכך בכלל.

מבחינתי אין לי בעיה עם נוחות נסיעה ירודה. הרכב ינעל רביעיית r1r במידות 15 50 195 ויורכב גם מוט מייצב עליון של omp.

אני ינסה להביא את הרכב עד לקצה היכולת שאני יוכל מבחינת התנהגות, כמובן כל זה במגבלות התקציב.

דעת המומחים נחוצה פה.

אשמח לעזרה בהתלבטות בנושא.

(ערכתי חיפוש ולא מצאתי השוואה בין הסטים)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, את ה-VMAXX אני מכיר מקופרות של חברים, שם הקיט מבצע שינוי מורגש ומשמעותי מאוד ולא מורגשת ירידה בנוחות (אפילו שיפור קל ביחס למקור).

את ה-Weitec אני מכיר מאיביזה של חבר נוסף, בה השיפור קיצוני עוד יותר

והחבר מאוד מרוצה :wink:

נאמר זאת כך, ה-VMAXX הם תמורה מצויינת לכסף.

ב-Weitec (חברה בת של KW) תקבל אקסטרה יכולת תמורת עלות רכישה גבוה יותר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתה אומר להביא את הרכב עד קצה היכולת.

לא הייתי קונה לא את ולא את זה.

לך על משהו יותר אכותי,בבולמים לא מתפשרים.

וויטק והווימקס זו פשרה גדולה מידי למי שאוהב לנהוג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר, התכוונתי במגבלות התקציב.

אם היה לי תקציב לא מוגבל בכיף הייתי הולך על בילשטיין PSS9.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיא הרצינות?תחסוך עוד כמה חודשיים ותביא משהו יותר טוב.

אני נוסע כבר כמה שנים על ווימקס באיביזה, ושמתי אותם כי בזמנו לא עניין אותי המושג התנהגות.

והיום שכבר יש נסיון לא הייתי חוזר על הטעות הזאת וגם לא פוזל לוויטק כי אין הבדל בדיוק אותה נסיעה.

לעומת זאת בKW ובבילשטין אתה תרגיש שאפשר לנהוג יותר חזק,הרבה יותר!רמת בטחון גבוהה יותר,עולם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BIG_Y הכל יחסי צריך לשים פה דברים בפרופורציות, אז יכול להיות שאחרי X זמן שנסעת על הסט-אפ של ווימקס ניצלת את היכולות שלו אבל אתה לא יכול להגיד עליו שהוא לא סט טוב או שהוא לא מהווה שיפור, ביחס לנקודת הפתיחה שלו שהיא כרגע בולמים מקוריים הוא ירגיש בשינוי גדול מאוד ואני יגדיל ויוסיף שאלה בולמים מעולים.

Weitec או Vmaxx? בדרך כלל מה שעולה יותר ובעל שם גדול יותר אפשר להסיק מזה שהוא טוב יותר, וויטק כמו שאמרת חברה בעלת שם יותר גדול ואני מאמין שתקבל תמורה גדולה יותר עם הוויטק למרות שהווימקס מנסיעה קצרה איתם התרשמתי מאוד והם לא נופלים בכלל מהוויטק - שוב הרעיון הוא כמה אתה מוכן להשתגע בהשקעה על סט קוייל, אני הזמנתי כבר את הווימקס.

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ערכתי חיפוש ולא מצאתי השוואה בין הסטים)

אם רמת ההבנה שלך באנגלית טובה, תריץ חיפוש בפורומים בחו"ל.

כמות הניסיון שיש בפורומים עולמיים עולה בעשרות מונים על זו של אלו בארץ, וגם המגיבים "מבינים" קצת יותר לרוב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי קצת חיפושים בפורומים בחו''ל, אני לא מצאתי משהו רלוונטי.

רמת ההבנה בארץ לא נופלת מבחו''ל.

בכל מקרה מישהו יוכל לייעץ לי בנושא ?

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת ההבנה בארץ לא נופלת מבחו''ל.

הצחקת אותי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אבל באמת שהתשובות האלה לא עוזרות לי, אם יש מישהו שמסוגל לתת חוות דעת מבוססת ואני יודע שלא חסר כאן כאלה, אז בבקשה יותר ממוזמן לעזור למתלבט.

תודה וחג שמח.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ליאור.

1. לא מעט בעלי פיאט EGT ,נוהגים ברכבים כשלך ובהם מותקנות מערכות מתלים מתוצרת V-MAXX .

האנשים הללו יכולים לתת לך תשובה ספציפית ומדוייקת לגבי טיב המתלים ואיכותם- עצתי לך :שאל אותם.

2.כמוכן,אתה מוזמן להתייעץ עם בעל מקצוע שהרכיב לא מעט מערכות מתלים מתוצרת V-MAXX ומערכות מתלים של ייצרנים נוספים אחרים ויוכל לתת לך חוות דעת אישית ומקצועית גם על המוצר עצמו.

אני מניח שהם יעזרו לך להחליט.

אם תהיה מעוניין בדעתו,שלח לי הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הוויטק אבל אצלי מותקן וי מקס סט קוייליברים והשיפור משמעותי באחיזה! וגם הנוחות השתפרה מעט!

אני ממליץ בחום.

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וימקס מעולים,נותנים תמורה הכי טובה למחיר.

אבל,תמיד יהיה טוב יותר, ברכב הנוכחי וברכב לפניו לפניו גם כן היו מורכבים וימקס,שעשו את העבודה מעולה.

אבל בסובארו השקעתי יותר, והתקנתי טיין פאוור פלקס,שזה עולם אחר,גם מבחינת המחיר.

לדעתי,במסגרת התקציב לך על הוימקס,בהפרש תחליף את כל הגומי באוטו למשהו איכותי ותהנה.

מה גם שהשרות של E&A מעולה ונוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...