Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מעצבן!!!!....

שאתה נוסע בX5 שחורה וכל הזמן שוטרים עוצרים אותך כאילו אתה איזה סוחר סמים... :roll:

זה מעצבן... שמישהו שאתה בא לעקוף אותו בגלל שהוא נוסע לאט!!! אז אתה בא לעקוף אותו, פתאום הוא נזכר שאפשר ללחוץ את הדוושה ולנסוע מהר זה מעצבן.....

עוד יותר מעצבן שאנשים שחושבים שיש להם מכונית "מהירה" לדוגמה האלטו, ורבות כמוה שנתקעות שעות על הנתיב השמאלי ולא נותנות לנסוע ולא משנה כמה תהבהב להם או תצפור להם הם לא יזוזו אבל ברגע שאתה מתקרב קרוב לתחת שלהם אז הם עפות מהר מהנתיב זה מעצבן.....

עוד יותר מעצבן ש"ח'שבים" חושבים שאני בא לעשות אתם רייס וברגע האמתי הם הצטערו על כך, שהם הציעו לעשות רייס כי הם לא מבינים איך אני כבר נמצא ברמזור השני מחכה להם שם זה מעצבן.....

זה מעצבן!!!!!! 

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ילדים... זה מה שמעצבן אתכם?

נסו לצאת לרכיבה על הקטנוע ביום קיץ נעים, עם מיגון קליל ומאוורר, ואז לקבל סופת ברד לה-פנים... זה מעצבן! :shock:

נפלאות החיים באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ברד לפנים מלהזיע בתחתונים. יצא חרוז

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן שפיאט לא חשבו שבטמפרה צריך שאנשים נורמליים יפתחו את מיכל הדלק, כך שהם עשו את החור של המפתח בזווית שלא מאפשרת לסובב את המפתח אם יש לך יותר מ3 אצבעות ביד.

מעצבן שהולכים למוסך, הוא עושה ראש מנוע חדש או מחליף קלאצ' ומתקן נזילות ב1600 ש"ח (לכל אוטו) אבל לא שם לך שמן חדש (קרה לי השבוע עם שתי המכוניות).

מעצבן שאתה מסתכל על האוטו, חושב "אני חייב לסדר פה הכל. זה כבר מגעיל" ופתאום עברו 5 חודשים וזה עדיין מגעיל.

מעצבן כשאתה טוען שיש לך בעיה בקלאצ' במשך חצי שנה והמכונאי לא שומע כלום, עד שאתה דורש שיפתחו ואז הוא רואה שהמצב שם קטסטרופאלי והוא לא מבין איך יכולת לנסוע כל כך הרבה זמן ככה.

מעצבן כשיש לך שתי מכוניות עם מאפיינים טובים אבל לא כל המאפיינים באותו רכב (גם הנעה אחורית וגם גיר ידני).

מעצבן כשפיאט שמים לך כפתור שמכוון את הזווית של האור הפנימי (בלי סיבה טובה) אבל לא חשבו לשים נעילה מרכזית או חלונות חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ניטרלו? פשוט צריך לחיצה ארוכה.

מעצבן ומיותר.

בפוקוס שלנו לחיצה ארוכה סוגרת את החלונות, אבל בVAG זה אפילו יותר מעצבן, כי אתה צריך להחזיק את הכפתור בשלט כל עוד החלון עולה, אחרת הוא יפסיק באמצע.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן שיצרנים לא מכניסים דברים כסטנדרט רק בשביל שיוכלו לגבות על זה כסף בתור "אבזור".

לדעתי זה אבסורד שבשנת 2010 מסך GPS גדול זה לא סטנדרט בכל רכב. הרי ליצרן כל התוספת הזאת תעלה כמה מאות שקלים. בכל פלאפון ממוצע יש דברים כאלה, אבל ברכב זה צריך לעלות 10,000 שקל!

מעצבן אותי שעדיין לא מצאו תחליף למקל המסריח הזה שמחזיק את המכסה מנוע פתוח.

מעצבן אותי שיש מכוניות בארץ שנמכרות עם "מנואלה" לפתיחת החלונות מאחור.

ויותר מכל, מעצבנת אותי החדגוניות על הכבישים, זה משגע אותי!

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן ?

מעצבן מצב הכבישים בארץ ,

אתה לא יכול לנסוע על כביש ישר בגשם בלי שתכנס לבור מלא מים שנראה כמו המשך הכביש ,

ואז נשבר לך המתלה והרכב מתהפך ,

והרכב הופך להיות טוטאל לוסט.

זה מעצבן.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

דווקא לזה מצאו תחליף, מתוחכם בערך כמו מה שמחזיק את מכסה תא המטען פתוח, רק שמשום מה במכסה תא המנוע רוב היצרנים מתקמצנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעצבן?

שיש לך תקלה קטנה ומרגיזה, אבל כזו שלא תגרום לך לגשת במיוחד למוסך.

כשאתה כבר במוסך היא כמובן נעלמת (עוד הוכחה שאלפא היא דבר חי עם נשמה שמפחד מרופאים)

ולמחרת היא כמובן חוזרת ומעצבנת אותך עד הטיפול הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן ומיותר.

בפוקוס שלנו לחיצה ארוכה סוגרת את החלונות, אבל בVAG זה אפילו יותר מעצבן, כי אתה צריך להחזיק את הכפתור בשלט כל עוד החלון עולה, אחרת הוא יפסיק באמצע.

זו החלטה שקשורה לבטיחות. יש דברים מעצבנים יותר מזה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב אתה נוסע? אני כבר שנים לא זוכר כזה דבר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אבסורד שבשנת 2010 מסך GPS גדול זה לא סטנדרט בכל רכב.

יש מקומות בארץ שבהם מסך LCD ברכב יגרום לכך שיעקרו אותו יחד עם הדשבורד.

אם הייתי עכשיו מזמין רכב חדש, הייתי מזמין אותו בכוונה בלי זה. מעדיף לקנות GPS בנפרד, כזה שמתפרק ואפשר לקחת איתך, או להחביא.

בכלל, לדעתי האיבזור הסטנדרטי של רכב מסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה2000, שזה 4 ח"ח, מזגן, הגה כח, מראות חשמל, ונעילה מרכזית מספיק ביותר (אני לא מדבר על אביזרי בטיחות, למרות שלדעתי מזגן וחלונות חשמל תורמים לבטיחות).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אותי מעצבן שבאיביזה (הבנתי שזה ככה בכל ה-VAGיות) אני משפריץ מים לנקות את השמשה, מפעיל את הוישרים וכשהמשימה הושלמה מכבה את המתג של הוישרים ואחרי כמה שניות - פתאום עוד ויש שלא ביקשתי שמלכלך/משאיר סימני מים מחדש על השמשה, וחוזר חלילה (עד שאני מתייאש) :evil:

נ.ב: כן, קראתי כבר שיש חברי פורום שאוהבים את הפיצ'ר הזה. אותי זה מעצבן :twisted:

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אני יגיד לכם מה מעצבן, מעצבן אותי שבפיאסטה משום מה המראה שבסוכך השמש נמצאת בצד של הנהג ולא של הנוסע וככה החברה שלי כל הזמן משגעת אותי להתעסק לי במראה האמצעית! זה מעצבן!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...