Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הספר מדהים, כמה אני שמח שיש את הסדרה! רץ להוריד!

לפי מה שהצלחתי לדלות, עונה 2 אפילו טובה יותר מהראשונה. (גם מבחינת מידע חסר)

שווה בהחלט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Affair. ( עונה 2. עונה 3 משודרת כעת)

דרמה מתח על זוג שנפגש בעיירת נופש ומנהל רומן אסור. נואה סולווי בכיכובו של Dominic West

הוא סופר כושל שמחפש רעיונות לספרו החדש. במקום זה הוא נתקל במלצרית חושנית אליסון לוקהארט (Ruth Wilson) שעברה טרגדיה ומחפשת נחמה. רומן שמוביל לעלילה מסתורית שנחשפת אט אט במהלך העונות.

סדרה של יוצר/שותף ישראלי חגי לוי. דרמה על אהבה ותשוקה שמובילה לטרגדיה. שחקנים טובים

בראשם דומניק וסט הנפלא ("הסמויה") מציג משחק מאוד משכנע, כנ"ל רעייתו (מאורה טיירני)

בתפקיד הרעיה הנבגדת שעושה כל מאמץ להחזיר לחיקה את בעלה האהוב.

ג'ושוע ג'קסון גם ליהוק טוב, פחות מעצבן מאשר בפרינג'. אליסון לוקהארט שחקנית מעולה.

סדרת מתח בנויה מנקודות מבט שונות של זוג הנאהבים. למרות שזה כביכול חוזר על עצמו -זה עדיין מרתק. זהו ניסיון 3 או 4 שלי להתעמק בסדרה -לא תמיד בהצלחה גדולה. הדמויות מעניינות,תסריט טוב בבסיסו, משחק משובח,חורים בעלילה גרמו לי לתהיות רבות. לאורך כל הסדרה יש עננה כבדה של מקרה הריגה, אבל הם לא טורחים לנדב שום אינפורמציה, זה נשאר מסתורי. משהו שאני לא אוהב.

למה להשאיר עונה שלמה בלי קצה חוט? לתסריטאי פתרונות. עונה 2 לא מצליחה להחזיר את הלהט של עונה 1 שגם ככה אינה רציפה,אבל עדיין מסקרנת. מקווה שהסאגה תיסגר בעונה 3 כי אין להם מספיק ריגושים להחזיק עוד עונות. שווה צפייה? תחליטו לבד. רק קחו בחשבון

סדרה מעייפת עם חורים גדולים בעלילה. סבירה בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

באמזון פריים בכל סצינה, לחיצה על המסך נותנת את כל הפרטים על כל השחקנים באותה הסצינה, גאוני.

איזה יופי,זה משהו שחסר לי מאוד. (הייתי מאמץ בכיף) באמת גאוני.

כידוע למי שצופה בסדרות - תמיד יש פרצופים מוכרים ולא תמיד יודעים מהיכן הם בדיוק לעזאזל.

זה קורה לי הרבה ולא פעם אני פשוט עוצר באמצע הסדרה כדי לדעת מי "זה/זו הפרצוף המוכר"

אני לא רגוע עד שאני לא יודע על מי מדובר. (מפריע לי בריכוז)

אגב, זה קרה לי עם ג'ושוע ג'קסון -מזל שהבת זוג ישר זיהתה. (טוב לא פייר, היא ראתה אני הפסקתי לאחר פרק 5)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה שחיכיתי לה בקוצר רוח, יצאה ממש כעת. כן אחת ה -סדרות: Homeland (בין הטובות שהכרתי לטעמי) פרק ראשון שוחרר היום לעונה 6.

תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי את העונה השניה של The Missing ...

כל מה שנאמר נכון. סדרה פשוט מדהימה!

מצטרף לדעה של הרוב שהעונה השניה מתעלה על העונה הראשונה (וגם הראשונה מעולה.. ככה שזה לא דבר פשוט).

נראה לי שזו מסוג הסדרות שצריך לראות שוב כדי לשים לב לעוד ניואנסים.

בכל מקרה, עכשיו צריך למצוא סדרה חדשה שתהיה טובה לפחות ברמה קרובה ל The Missing .

חשבתי על "הגשר" בגירסא המקורית (השוודית/דנית)..

הבנתי שזה גם מומלץ :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שני פרקים מהסיום של העונה השנייה של The Missing. מחכה לשעתיים פנויות לקבל כבר תשובות. :)

לגבי "הגשר", ראיתי את שתי העונות הראשונות של הגרסה המקורית ומאד אהבתי.

יש משהו באווירה של הסדרות האלה שאין בסדרות אמריקאיות. אולי זה הנופים, אולי זה מזג האוויר ובטוח שזה השפה.

לדעתי אם אהבת את The Missing אתה תאהב גם את הגשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהצלחתי לדלות, עונה 2 אפילו טובה יותר מהראשונה. (גם מבחינת מידע חסר)

שווה בהחלט.

העונה השניה של האיש במצודה הרמה אכן מומלצת בחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה אבל עכשיו אני חותם.

VIKINGS פאקינג יצירת מופת. 6/6 בלי להסס. ממש אי שם בטופ של כל הזמנים.

עריכה, תסריט, בימוי, יציבות לאורך העונות, פסקול מטורף, ומשחק נהדר בראשותו של טראוויס פימל. מי שעוד לא ראה, תלכו לראות.

בלי ספויילרים אבל פרק 15 של עונה 4 פשוט יצירת מופת בפני עצמו. וואו וואו וואו.

איזו טעות שלא חיכיתי לסוף העונה לעשות בינג'. עכשיו אני לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סדרת מופת. אני לא מבין למה היא לא זוכה לסיקור נרחב לפחות כמו משחקי הכס, כי היא לגמרי באותה רמה. כנראה בגלל שהיא משודרת במקור בערוץ ההיסטוריה. טראוויס פימל שחקן מדהים, אין מילים. חבל שלסדרה יש הסטוריה להצמד אליה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנמאס לו מהמתים המהלכים, אבל עדיין רוצה סדרת זומבים - אז יש את Z Nation.

סדרה לא בהכרח יותר טובה, אבל מתקדמת בקצב מהר יותר, עם הומור, יותר טראשית, ואין לה את הדברים המעצבנים שיש במתים המהלכים (כמו למה קארל עדיין חי).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם קצת מתבאס מזה שאני מכיר איך הכל ייגמר בגדול, ועדיין הסדרה מצליחה להראות סיפורים על דמויות רחוקות מקרוב ובורה נהדרת.

אכן סדרת מופת. אני לא מבין למה היא לא זוכה לסיקור נרחב לפחות כמו משחקי הכס, כי היא לגמרי באותה רמה. כנראה בגלל שהיא משודרת במקור בערוץ ההיסטוריה. טראוויס פימל שחקן מדהים, אין מילים. חבל שלסדרה יש הסטוריה להצמד אליה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנמאס לו מהמתים המהלכים, אבל עדיין רוצה סדרת זומבים - אז יש את Z Nation.

סדרה לא בהכרח יותר טובה, אבל מתקדמת בקצב מהר יותר, עם הומור, יותר טראשית, ואין לה את הדברים המעצבנים שיש במתים המהלכים (כמו למה קארל עדיין חי).

גם iZOMBIE מומלצת. לוקחת את העניין בהרבה פחות רצינות.

יש 2 עונות. עונה שלישית צפויה באפריל.

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NetFlix הכניסו השבוע בערך 75 כותרים חדשים, ביניהם סרטים, סדרות וסדרות מקור של נטפליקס.

מה My List הארוך (מאוד) שלי, התחלתי אתמול לצפות בסדרה ZOO, קיבלה ציון 7.0 ב IMDV.

הסדרה עוקבת בין היתר אחרי מדריך טיולים בספארי וכתבת עיתון ב LA וקופצת בין מקומות שונים בעלם ביניהם שמורות טבע בבוצוואנה, לוס אנג'לס, צרפת, ומתארת מציאות בה חיות (בעיקר חתוליים, לפחות ב2 הפרקים הראשונים) "מחליטות" לצאת נגד בני האדם.

הפרק הראשון היה די מספק, המשחק בסדר, השילוב של חיות פרא מעניין ומחדש. בסה"כ סדרה נחמדה ל2-3 פרקים ברצף.

העונה הראשונה כוללת 13 פרקים, כולה נמצאת ב NetFlix כרגע, עונה שנייה הסתיימה בספטמבר 2016 אז אני מאמין שנראה אותה ב NetFlix בקרוב ועונה שלישית בצילומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...